Forum
to je resnična zgodba ki se je pripetila MENI!!! ime mi je anny, stara sem 13.let to sem jaz: http://static.igre123.com/images/forum/posts/0/34c321d4eee68f703509b0288bd28760.jpg
to je moj starjši brat sebastjan ki je str 14. let:
http://data.whicdn.com/images/34134543/tumblr_m87jxhHETD1rn3loho1_500_large.jpg
to je moja mama ki je stara 35.let: http://www.revijakapital.com/slike/life/6/l27-1.jpg
to je moj oče ki je star 49.let: http://irena.blog.siol.net/files/2012/10/jason.jpg
to pa je moja bff tara ki je prav tako stara 13. let: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQtdx4RNlZsDDnBdmnjgKUrMu9UZRFKsa2WO3GrgSzifhlbrenI
moja starša sta ločena. oče živi v londonu,jaz, moj brat in mama pa živimo v ljubljani.
danes je zadni dan pouka . zjutraj sem se zbudila kot običajno. odšla sem v kopalnico in se počesala ter umila nato sem odšla na zajterk. za zajterk sem jedla prepečenec in nutello. nato sem odšla v šolo. v šoli je vladalo živahno vzdušje. ko smo končali s poukom sem se še poslovila od sošolcev in odšla domov. med potjo sem našla...
kaj sem našla?
nadajlujem?
next
01. avgust 2013
next
01. avgust 2013
u143732
u143732
next!!!!!!!!!!!!!
01. avgust 2013
aja potrbujem še 3 nexte
01. avgust 2013
neeext
01. avgust 2013
še 2
01. avgust 2013
u140082
u140082
A) medaljon
B)ja
C)next
01. avgust 2013
še 1 next
01. avgust 2013
A) Biser
B)Da
C)Next
01. avgust 2013
u145481
u145481
http://www.igre123.com/forum/tema/prekrseno-pravilo/59412/1
oprostite,da motim vendar no ni moja zgodba vendar je vrhunska želela bi si,da jo nextate in bo hitro naslednji del!!
01. avgust 2013
ok hvala za nexte zvečer nextam
01. avgust 2013
u125821
u125821
next
01. avgust 2013
hvala za nexte zdaj bom nextala
-------------------------------------------
med potjo sem našla krvav medaljon. najprej sem se ga ustrašila nato pa sem ga pobrala in si ga nadela okli vratu. odšla sem proti domu. ko sem prišla domov sem videla odprta vrata. vstopila sem in zakričala:MAMMI!!!OČI!!!
nihče se ni oglasil zato me je začela kar malo skrbeti, odšla sem v sebasjanovo sobo in tudi tam ni bilo nikogar.nato sem pogledala še v spalnico, tam sem na zidu zagledala napis ki je bil napisan z nečim rdečim najprej nisem vedela s čim ampak ko sem se približala sem videla da je billo napisano s krvjo. ustrašila sem se in poskušala prebrati napis ampak je pisalo v nekem čudnem jeziku zato sem se odpravila v knjižnico da bi našla kakšen slovar ali kaj podobnega. vprašala sem knjižničarko če ve kaj o tej čudni pisavi ampak ni nič vedela tudi knjige ni bilo nobene takšne ki bi razložla oz. razvozljala to pisavo.
odšla sem domov. ko sem prišla domov sem e usedla na kauč in prižgala tv.
začelo me je že skrbeti kje so očka, mama in sebastjan zato sem poklicala najprej očka ampak se ni oglasiv nato še mamo tudi ona se ni oglasila na koncu že čisto ubupana sem vtipkala še sebastjanovo številko. on se mi je oglasiv in rekev naj ostanem doma in naj nikomu ne odprem vrat in da nesmem nikomor telefonirati.vprašala sem ga zakaj ampak zveza je prekinila. bila sem čisto prestrašena. v glavi mi je kar naprej odmevalao vprašanje zakaj mi sebastjan ni povedal kje so. naenkrat sem zaslišala škripanje oken in vrat. zagledala sem...
-
kaj sem zagledala?
kje so sebastjan in starša?
ali nadaljujem?
next
01. avgust 2013
A) Roparja
B) Ugrabili so jih
C)Da
D) Next
01. avgust 2013
še 4 nexti
01. avgust 2013
u140082
u140082
A) vampir
B) nwm...v kaki stari hiši
C) nujnooooooooo
D) next
01. avgust 2013
u125821
u125821
a)vampirja
b)ne vem
c)ja
neeeeext!
01. avgust 2013
Se 2 nexta
01. avgust 2013
Oglašujte prosim
01. avgust 2013
Jst jutr preberem next tko da enga ze mas
01. avgust 2013
vampirja
nwm, mamo in očka so mogoče ubil in je sebastjan zbežou?
jaa
neeeeeeeeeeext
02. avgust 2013
u143732
u143732
a)duha/hudiča/vampirja
b)v gozdu
c)nujno
d)next!!!!!!!!
02. avgust 2013
a)vampirja
b)ugrabili so jih
c)zakaj sploh sprašuješ?
č)neexxxttttt
02. avgust 2013
oz. namesto roparja dam vampirja
02. avgust 2013
u141713
u141713
kaj sem zagledala? vampirja
kje so sebastjan in starša? nwm
ali nadaljujem? jaaaa
next
02. avgust 2013
hvala za vse nexte ker me od jutri pa do 14.8 nebo bom danes poskusila napisati čim daljši next
-----------------------------------------------------------------------
zagledala sem senco nekega fanta. prestrašila sem se in se skrila za kavč. kar naenkrat sem zaslišala glas ki mi je govoril Pridi,pridruži se nam! stekla sem v svojo sobo in se zaklenila. vrgla sem se na posteljo in se še nekaj časa tresla in spraševala če mi je tisto res nekdo rekev ali se mi že meša. čez nekaj časa sem zaspala. zbudila sem se zjutraj ob 6.30h odšla sem v kopalnico in videla napis na ogledalu pisalo je: če hočeš da tvoja družina preživi se nam pridruži. zelo sem se prestrašila nato pa sem hitor odstranila napis. nato sem spet zaslišala glasove Pazi se ti! zdaj si pa res u težavah!
to me je še bolj prestrašilo zato sem se raje hitro pripravila za v šolo. v šoli se ni dogajalo nič posebnega. ko sem prišla domov sem obstala pred vrati saj je bila hiša čisto razmetana. kdo jo je razmetal je bil slučajno tisti fant ki sem ga včeraj videla. vstopila sem in naenkrat se mi je pred nosom prikazal tisti fant oz. vampir to je on:

zakričala sem ampak on mi je prideržal usta in rekel: če komo poveš zame bom ubil tvoje domače! no tukaj sem zato da bi ti povedal da če hočeš da tvoja družina preživi se nam moraš pridružiti.
odstranil mi je roki iz pred ust in rekla sem da se jim bom pridružila. nato me je odvedel v neko razpadajočo hišo in mi rekel naj se še poslovim od družine in potem grema no tako sem tudi naredila. ko sem prišla v zgornje nadstropje sem zagledala mamo, očeta in sebastjana zvezane na stolih. začela sem jokati in povedala sem jim vse. tudi oni so začeli jokati. poslovila sem se in odšla nazaj dol kjer me je že čakal tisti fant oz. vampir. vprašala sem ga kaj naj naredim. odgovoril mi je naj se jim pridružim kot vampirka. z težavnostjo sem privolila.odpeljal me je v gozd in tam sem videla najmanj 1000 vampirjev. vsi so naju pozdravili. nato so me premestili v neko majhno hiško kjer je bila čista tema. nekaj me je zčelo vleči in me potisnilo na stol. neko dekle mi je začelo nekaj mazati na obraz. neto je nekdo vstopil in me odpeljal ven. v roke mi je porinil ogledalo. skoraj me je kap, saj sem zgledala kot vampirka takšna sem bila:

tisti fant me je vprašal če je ok. zlagala sem se mu da je ampak sigurno ni bilo vredu saj sem bila grda. kar naenkrat so se mi začeli vsi približevati nakar so...
kaj so naredili?
ali bo anny uspela rešiti svojo družino?
ali nadaljujem?
next
02. avgust 2013
u141713
u141713
ali bo anny uspela rešiti svojo družino? ja bo
ali nadaljujem? ja itakkk
next
02. avgust 2013
hvala še 4 nexti in odgovori saj če nebo odgovorov nebom upoštevala kot next
02. avgust 2013
u125821