Forum
nekaj me zasleduje................čaka v temi da napade, me zalezuje...........................sovražnik ki ga ne poznam....................je najhujši...........če ima ta posebne moči.............doslej sem živela kot navadna šestnajstletnica, a moj življenje je spremenil dan.................nič bol drugačen od drugih, a spremenil mi ga je.....in ogrozil

js sem igralka in to je ena moja slika

js

next?

boš brou

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. september 2012
next
30. september 2012
Nexxxxxxxxt
30. september 2012
next
30. september 2012
neeeeextttttt
30. september 2012
u68726
u68726
next
30. september 2012
next
30. september 2012
u107408
u107408
NEXT!
30. september 2012
nextttiiiiii
30. september 2012
next**************************************************************************************************************hodila sem iz šole domov gledala sem nekam u prazno. spet sem bila tarča posmeha na šoli. poleg tega sem sem dobila nagrado za najboljšo ocenjeno matematično nalogo. res imam dobre ocene, in zato me kličejo piflarka, to ime mi je grozno. mama je nora na dobre ocene in zato mi je začela že pripravljati potovalko. jutri odidem. sovražim tabore, zgodnje vstajanje in še gora domačih nalog. potrkala sem na vrata, odprla jih je mama, tesno me je objela, bila je zelo ponosna name. takoj sem morala narediti domačo nalogo, potem pa spat ju3 gremo zgodaj že ob 8.00 groza. takrat še nisem vedla, da mi je tisti tabor rešil življenje, drugače bi lahko končala kot starša in moja sestrica Ruby. takrat sem na sebi prvič začutila pogled, ko sem se obrnila za mano ni bilo nikogar…………

moja soba

naš bazen

hiša Zakaj bi ji tabor rešil življenje? Od koga so bile oči ki jih je začutila na sebi???'?? next???????????
30. september 2012
u107408
u107408
neext!!
sklepam da so vsi drugi umrli ker so bli doma??
Neevveeem, mogoče kakšen demon?? Men se pogoto to dogaja in potem ugotovim, da je bil to moj najljubši pliško, ker ma veliiike oči
30. september 2012
next
ker bodo umrli
mogoče kakšen vampir
30. september 2012
next
30. september 2012
tabor ji bo rešil življenje ker se bo ostalim nekaj zgodilo (prometna nesreča?)
oči so pripadale neki osebi (vampir?)
neeeeeeeeeeeeexttttttttttt
30. september 2012
u68726
u68726
next
30. september 2012
next
30. september 2012
Usi so umrli..?
Gledu Jo je vampir...?
Nexxxxxxxt nujno ))
30. september 2012
neext
30. september 2012
nextiiiii pliiisssss
01. oktober 2012
u68726
u68726
to se meni tud veliko x zgodi, da mam občutek da je nekdo za mano sam v resnici ni nobenega
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. oktober 2012
pa pogled je bil najbrž od kakega vampirja
01. oktober 2012
bi kkšn meu časa prebrat? https://www.igre123.com/forum/tema/moja-ljubezen-do-vampirja-in-lt-3/41811/
pa oprosti za oglaševanje in neeeeextiii
01. oktober 2012
next **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************naslednji dan sem zgodaj ustala, in si pripravila stvari za tabor. na avtobusu, ki je peljal v tabor sem se usedla na prazno mesto, a kmalu je poleg mene prisedla debeluška, s velikimi očali in pegami. "je prosto?" je uprašala, prikimala sem in spet začela poslušati muziko na mp3ju debeluška pa mi je slušalke izpulila iz ušes in z njenim gromkim glasom zagodrnjala: "ej, če sva se že usedli skupaj bi se lahko predstavila! jaz sem elizabeta, kliči me kar liza" šele takrat sem jo podrobno pogledala imela je roza trenirko in roza majco s hello kity, nehala sem buliti v njene nagravžne obleke in zamrmljala: "ime mi je sophie, sedaj pa mi prosim vrni mp3" zasmejala se je: "ej! poglej sedaj bodo pogledali če smo vsi tukaj, tamle je moja mama!" pogledala sem v smer v katero je gledala videla sem debelušno žensko oblečeno v roza zraven nje je stala koščena postava, ki je spregovorila: "preverjali bomo prisotnost: ali je marija ziege tukaj?" "ja" je rekla dekle za mano potem je poklicala še mene in elizabeto, ko je poklicala še nekoga. "ali je eric wilson tukaj?" "ja" je rekel glas pred mano.....njegov glas je bil žameten in mehak.................. "lepo da si prišel, iz new yorka eric" je rekla debelušna ženska. "iz new yorka?" sem uprašala elizabeto "ja" je odgovorila "ja vem da je daleč" je ponovila, toda niti tega nisem vedela, da se bom mogla tudi jaz kmalu odseliti, daleč, daleč stran.

********************************************************************************************************************************************************************************************************************************next???????

eric

bajsa, njena mama je bla podobna [img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7D25RXnMEv4JQg7eJCL8HXU95aoA-bEKavSolS9KuNe2FIgC52jtoI-9P0g[/img] take piflarke so ble
01. oktober 2012
neeeeeeeeeextttt
01. oktober 2012
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
01. oktober 2012
next ti si naj pisalka 4ever
01. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext plis
01. oktober 2012
netttiiii
01. oktober 2012
nexxttiii