Forum
u84901
u84901
Hej.
Moje ime je Becky.Stara sem 17 let in živim v New Yorku.Tam je lepoo.Imam 3 sestre in 1 brata.Zelo jih imam rada.Najstarejša sem jaz potem sta dvojčici Maddie in Maggie,potem je brat Louis,in še ena sestra Alexis.Sobo si delim z Alexis ker je zelo mirna in najbolša sestra!
Rada jo imam.Odkar sem slišala za Codya Simpsona ga obožujem!Zaljubljena sem vanj že 3 leta.Najboljši je in slišala sem da bo imel ta konec tedna koncert v neki dvorani zato se zdajle oblačim v plašč in tečem v trgovino po vstopnico!
jaz:

dvojčici:

Louis:

Alexis:

nextam?
26. marec 2012
u84945
u84945
next!!!!!!!!!!!
26. marec 2012
next!!!!!!!!!
26. marec 2012
u84901
u84901
Prišla sem do trgovine in kupila zadnjo vstopnico za koncert.Potem sem pa šla še po nakupih za oblačila.Ko sem vse kupila sem odšla domov na večerjo.Ko sem pojedla sem šla gledat TV.Ker ni bilo nič na kanalih sem se odšla stuširat,oblečt v pižamo in spat.
pižama:

Zjutra me je zbudila budilka že ob 6.00.Bila sem še tako zaspana da raje nisem vstala.Po nekja minutah je že mami pridervela v sobo in rekla naj pogledam skozi okno.Vsa radovedna sem stekla k oknu in zagledala Codya Simpsona kako se je sprehajal mimo glasnih oboževalk.Hitro sem se oblekla in naličila,pojedla in stekla skozi vrata v množico
obleka:

Ko sem jaz prišla tja mi je segel v roko jaz pa sem zardela in nisem vedela kaj reči.
14. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg