Forum
Še ena zgodbica dogajalo se bo da se rose pa dimitri ne poznata in rose je pač dampirka k se ne uri na akedemiji k je pobegnla in dimitri da je neke vrste mafijec da sprejme nalogo od drugih k mu naročijo koga bo ubil. uživite v branju
Dimitrij:

Nežno sem pogladil njeno sliko. z dolgim temnimi lasmi ki so ji v mehkih kodrih padali na hrbet in z najlepšimi čokoladnmi očmi kar sem jih kdaj vedel je bila prava lepotica to sem moral priznati. ko mi je zazvonil telefon, sem sliko spravil v mapo pod imenom rose hathaway in se oglasil. ja? sem vprašal. z druge strani se je oglasila ethana: "dimitrij? si dobil mapo?" "ja ethana prispela je danes zjutraj"."pa rosino sliko?" je uprašala. "tudi." "ok veš kaj moraš. nalogo sem ti razložila že včeraj. v roku treh mesecev mora biti rose mrtva zmenjeno?" "zmenjeno" sem rekel in prekinil. sicer nisem točno vedel zakaj je ethana hotela rose mrtvo a s tem se nisem ukvarjal. ponujala je denar in to je bilo važno. bil je večer in jaz sem bil utrujen zato sem se odpravil spat. jutri pa bom začel z izpolnjevanjem naloge.
rose:

dimitri:

kak vam je všeč?
next?
14. maj 2012
neextt!!!!!!!!!!
sem prebrala use knjige in se mi tui zdej zdi kot da berem iz knjige ker je tolko dobro!!!
14. maj 2012
u73465
u73465
Ja itak nam je všeč!!!
Tut sama sm prebrala VA!!!

Nexty!!!
14. maj 2012
u88543
u88543
nexteyy
14. maj 2012
Rose:

ko sem pogledala skozi okno sem videla da se že svita. kot ponavadi sem tudi to noč prebedela. že ves mesec se trudim izslediti mojega očeta. na žalost nisem na prav dobri poti. vse kar vem o njem je to da je turek in mi je precej podoben. če bi vedela ime bi mo to zelo olajšalo delo ampak ga na žalost še nisem izvedela. vendar ne bom obupala. na vratih je pozvonil zvonec.kot ponavai ko se je to zgodilo sem otrpnila saj sem mislila, da je kdo iz akademije šele kasneje pa sem se spomnila da je verjetno poštar. odprla sem vrata vendar tam ni bilo poštarja temveč visok moški.

Dimitrij:

pozvonil sem na njena vrata in čez čas mi je odprla. nasmehnil sem se ji "Rose Hathaway?" sem vprašal. "ja" je rekla. "in če ste z kademije...." "nisem" sem jo prekinil. rad bi vam pomagal pri iskanju očeta" videti je bila osupla. "kako veste? in kdo zaboga sploh ste?" je rekla jezno v strahu kaj še vem o njej. "recimo da vem o tebi kar veliko, kvečjemu tudi to, da si pravkar na begu, iščejo pa te varuhi iz akademije svetega vladimirja, ne samo zaradi pobega ampak tudi zaradi tega, ker mislijo, da ste ubili moroja in dva varuha, kar je, če smem pripomniti, naravnost brezsmiselno, saj osemnajstletnica, ki niti strigoja še ni ubila in tega ne zna, ne bi ubivala izkušenih varuhov. mimogrede, jaz sem dimitrij. sem še pristavil.
17. maj 2012
neeextt!!!!!!!!!!!!!!!
17. maj 2012
u73465
u73465
Next!!!!
17. maj 2012
Dimitrij:

nazadnje me je le spustila v hišo, vendar sem videl, da mi ne povsem zaupa. ko mi je šla pripravi kavo sem stopil k polici in si ogledova uokvirjene fotografije. ni jih bilo veliko – ona pri dvanajstih letih, ona in njena mama ob rojstvu in slika njenih staršev.nenadoma mi je nekdo položil roko na ramo. Hitro sem se obrnil in roko zvil. potem je lastnica roke – rose – zakričala od bolečine. Spustil sem roko ona pa je začela kričati name »SE TI JE ZMEŠALO? ME HOČEŠ UBITI?« prijemala se je za roko »PREKLETO, ROKO SI MI ZVIL!« . mirno sem ji odgovoril »ni zvita. in oprosti ker sem se tako odzval. posledica mnogih treningov. recimo da bo to tvoja prva lekcija in me ne boš več tako presenetila.« »ne skrbi, ne dotaknem se te več« je zamomljala in mi ponudila kavo.
19. maj 2012
neexttt!!!
19. maj 2012
neeeeext!!!!!!!!!!!!!
20. maj 2012
u90852
u90852
Next
20. maj 2012
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!! nujno!!!!!!! ful fajn zgodbica!
21. maj 2012
next!
21. maj 2012
u88543
u88543
next!
23. maj 2012
Rose:

pravkar sem lažala na postelji in premlevala dogoke tega dneva. dimitrija sem grdo gledala še ves dan in pazila, da je bilo med nama vsaj en metr prostora. ko sem se usedla za računalnik je odkimal in rekel : "na računalniku bne boš nič zvedela. " "kaj pa naj potem narediva? sem užaljeno uprašala. "šla ga bova iskat". v meni se je začela kuhat jeza. šele en dan je tu pa se že dela da je glavni. "če grem ven me bodo našli", sem ga spomnila in se trudila da ga nebi počila saj sem se spomnila "moje prve lekcije". samo odkimal je in rekel da naj grem spat saj bova zjutraj zgodaj vstala. tako sem užaljena odšla v posteljo in s kotičkom očesa opazila da je raztegnil kavč na katerem bo spal.
23. maj 2012
neeextt!!!!!
23. maj 2012
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!! čim prej!
23. maj 2012
u89963
u89963
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
23. maj 2012
neeeeext!
24. maj 2012
u578
u578
next!!!!
28. maj 2012
u93815
u93815
next! hudo!
28. maj 2012
Dimitrij:

vstal sem, pospravil kavč in stresel Rose za ramo. nekaj je zamomljala in se prevalila na drugo stran. nepotrpežljivo sem zavzdihnil saj sem hotel čim prej ven. prej ko se bova lotila prej mi bo začela zaupati. in ravno to rabim da jo....hm, no ubijem. spet sem jo stresel tokrat močneje. niti trenila ni. nato sem zaklical: "varuhi!" in to je imelo želeni učinek. skočila je s postelje in padla po tleh saj se je zapletla v rjuhe. divje je gledala okoli in prestrašeno spraševala "kje?" medtem sem se jaz muzal. "dobro greva" sem rekel. "kam?" odpravil sem se proti vratom in jo pogledal čez ramo. "v turčijo"
Rose:

sranje.
30. maj 2012
u89963
u89963
Neeeeeeeeeeeeext!
30. maj 2012
next!!
30. maj 2012
neextt!!!!!!!!!!!!
30. maj 2012
neeeext!!!!!! čim prej!!!!! plissssssss za mene
30. maj 2012
u578
u578
neeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttt!!!!!!!!!!!
07. junij 2012
Rose:

sklanjala sem se čez rob ladje s katero sva plula čez morje že eno uro. bila sem na krovu, dimitrij pa je sedel v kavarni, ki je bila prav tako na ladji. morala sem na zrak saj sem dobila morsko bolezen in sem skoraj bruhala. "nekaj te moram vprašati" se je nenadoma za mano oglasil glas. poskočila sem in skoraj padla čez rob a so me hvalabogu ujele močne roke. ozrla sem se in za mano je stal dimitrij in v pogledu se mu je nekaj zaiskrilo. ko me je spustil sem si morala priznati da mi je bilo všeč, ko se me je dotaknil. "veš, kdo so varuhi, kajne?" me je vprašal. grdo sem ga pogledala. saj nisem bila neumna. "no", je rekel, "in si kdaj pomislila, da bi bila ti varuhinja?" "seveda sem! a ko sem pobegnila sem tudi uničila vse možnosti da bi kdaj postala. pa še boriti se ne znam več." dolgo časa me je zamišljeno gledal, tako dolgo, da mi je postalo neprijetno in sem se obrnila proč. in še vedno se ni oglasil. počasi me je začelo razganjati od radovednosti. no, daj že, sem si mislila, reči kaj! želja se mi ni izpolnila in še preostanek vožnje je ostal tiho.
12. junij 2012
u578
u578
NEXT!
12. junij 2012
NNNEEEXXXTTT!!!!!!
12. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg