Forum
˙˙˙˙Kot vsak večer sem bila na sprehodu. Mama je to dobro vedela, drugače pa je sploh ni skrbelo zame, vedno je govorila: "Zate skrbijo posebni delavci katere skrbi zate." To sem sovražila nikoli se ni okvarjala z menoj enako moj oče. Vedno sta bila zaposlena z raznimi obiski, razstavami, podelitvimi,... To me je motilo še posebej takrat ko sem morala iti zraven (DOLGČAS!!!!!!!!) tam je dolgčas saj si edini otrok, sediš s prekrižanimi nogami in kimaš, ničesar ne govriš, se ne vtikaš v pogovore,... Ko bi se mi le uresničila želja: da bi prišel na zabavo kakšen fant(NE MOŠKI).
˙˙˙˙Ko sem prišla iz sprehoda sem odšla v mojo veliko sobo. Poklicala sem Nastijo (moja najboljša prijateljica(ne smem uporabiti izraza BFF) zavedno) in jo želela povabiti na obisk, na žalost ni smela priti. Sicer sem imela veliko prijateljev seveda saj smo bogati, tudi vsi fantje so za menoj gledali le zaradi denarja, a Nastija si ni želela denarja temveč prijateljstvo.
˙˙˙˙Naslednje jutro sem odšla v jedilnico in Mateja(mojega strežnika) prosila da mi pripravi zajtrk. Pripravila bi si ga sama a mi starši tega niso pustili......

JAZ JANJA:

NASTIJA:

MATEJ:

MOJA SOBA: [img]https://image.24ur.com/media/images/600xX/Nov2010/60568853.jpg[/img]

NAŠA HIŠA:

Ali ti je uvod všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. maj 2012
2 nexta
24. maj 2012
NeeXtt
NeeXtt

EVO jih
24. maj 2012
tvoja hiša je disneyland? :'D Kul
24. maj 2012
ok bom mal kasnej nextala
24. maj 2012
next!!!!!!!!!!!
24. maj 2012
nnext
24. maj 2012
next
24. maj 2012
next
25. maj 2012
nnnnneeeeeeexxxxxxxtttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. maj 2012
next no!
25. maj 2012
neeexttt!!!!!!
25. maj 2012
u91739
u91739
Next!
25. maj 2012
ejte ydaj ne moram nextat ker me fuuuuul boli glava
25. maj 2012
aha, ok : )
25. maj 2012
oki..
25. maj 2012
˙˙˙˙Naslednje jutro sem odšla v jedilnico in Mateja(mojega strežnika) prosila da mi pripravi zajtrk. Pripravila bi si ga sama a mi starši tega niso pustili...... Potem sem odsla v solo. Kaksen doolgcas. Pome je prisla limuzina kot vedno! Ko sem gledala skozi okni sem videla nekega precudovitega fanta. Simonu (mojemu soferju) se rekla naj ustavi. Skocila sem iz avta ter ga povabila da se pelje z menoj. Oba sva se zaljubila na prvi pogled. Vprasala sem ga kako mu je ime; na kratko je odgovoril da je Nace.
....Ko smo prisli k nam domov je Nace rekel da imamo ogromno hiso. Meni se ni zdelo tako. Odsla sma v mojo sobo kjer me je ze cakala Nastija. Rekla je: ''Se ne spomnis na pocitnice gremo!'' bila sem zacudena. Na zalost Nace ni mogel priti zraven.
....Ob prihodu domov smo opazili nekaj cudnega na hisi....

Simon/

Nace/

25. maj 2012
neexttt!!!!
25. maj 2012
se tri nexte
26. maj 2012
NeeXt
26. maj 2012
ma dobro jaz bom kar nextala
26. maj 2012
next
26. maj 2012
malo kasneje
26. maj 2012
gremo zdaj v mesto
26. maj 2012
˙˙˙˙Ob prihodu domov smo opazili nekaj čudnega na hiši.... Naša hiša je gorela. Takoj sem zgrabila telefon in poklicala številko 112!
J=jaz
G=gasilec

J= Dober dan, naša hiša močno gori!!!
G= Smo že izsledili klic in smo že na poti.
J= Najlepša hvala!

Gasilci so bili tu že čez nekaj trenutkov vendar ogenj je bil premočan da bi ga lahko pogasili. Naša hiša je zgorela. Nastija je rekla: »Pred počitnicami sem v hiši pozabila medvedka. Vendar naredili so le dva izvoda!« za pomiritev sem ji rekla: »Jaz sem kupila drugi izvod, tega pa vedno nosim s seboj.« dala sem ji medvedka ona pa mi je planila v objem!
˙˙˙˙Seveda smo morali nekje prespati zato smo odšli na naš vikend……

Nastijin medvedek/

Nas vikend/

Moja soba na vikendu/

rabim najmanj 3 nexte
26. maj 2012
neeextt!!!!
26. maj 2012
next
26. maj 2012
se 1 next
26. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani