Forum
★V T@ßORU Z@ V€DNO★
ZA UVOD
kot majhen sem rad hodil v hribe.moja nona je bila doma pri hribah in smo vsakič šli v hribe.z str-
icom smo nabirali rože in znjimi naredili herbarij.zato sem mel zmiraj veliko kondicije.pri nogometu sem tekel hitro in se zadel gol,pri telovadbi sem dobil pri teku 5,zato se že od majhnegarad hodil v hribe ko sem imel nekaj let 5 sva šla s očetom taborit v hribe.mam in sestra pa sta se preveč vstrašili,zato sva šla midva.zakurili smo ogenj in si naredili joto.bila je kisla a sem jo vseeno pojedel,saj nisem jedel od 9 ure.ko je prišel večir sva šla spat in drugi dan se že vrnila bila sva utrujena.

Boš bral/Boš nextal

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2012
rabim 2 nexta
06. maj 2012
Next!!
06. maj 2012
še 1 next
06. maj 2012
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
next !!
06. maj 2012
ko sem zrasel smo dobili obvestila da gremo čez en teden taborit v hribe.bil sem zelo vesel zato ker bom pokazal in povedal vse kar vem o taboru.kako ga sestaviti,kako skuhati juho,zakuriti kres in tako naprej.ko sem drugi dan šel v šolo sem rekel učiteljici da ko sem bil že majhen sem že taboril in povedal sem ji vse od začetka do konca.nisem mogel dočakati.ta tabor bi bil povezan z naravoslovjem in tehniki,zato bom tam povedal kaj več.v šoli smo dobili še 3 obvestila in si še nekaj zapisali v beležko.to je zgledalo tako,da bomo imeli za oceno narediti šotor si napraviti odejo in vrečo za spanje in zakuriti kres.povedala nam je,da se bomo se nekaj naučili,ker bodo tam še druge učiteljice in učitelji.no končno je prišel tisti dan.napravili smo nahrbtnike in že šli v šolo.vsak učenec je mogel imeti spalno vrečo in svoj šotor.vsi učenci smo se zbrali pred neko hišo ki se je že podrla.ko je prišle učiteljica smo si še nekaj povedali in počakali na avtobusa.po nekaj minutah sta prišla 2 avtobusa.v enem so šli učenci iz sosednje vasi in v drugem avtobusu pa smo šli mi.usedli smo se 2 in2.zadej avtobusa so se vsedli jaz,žiga,aljaž,jure,in mark.do nekega hriba smo se pogovarjali,poslušali pesmi na telefonu in peli.ko smo prišli smo se pedstavili učencem iz sosednje vvasi.spoprijatelili smo se z enim fantom robijom in se cel dan pogovarjali z njim.pogledali smo v nahrbtnike če imamo vse.vsi smo meli vse razen enega učenca iz ene vasiandraža ni imel šotora.glavno je pozabil je zašepetala učiteljica nam.v razredu nas je bilo 18.
zato je učiteljica zelo močno skrbela za nas.moj sošolec filip se jje upa rečt učiteljici da ne skrbeti za nas.ona pa kot a ninič

naš dvo nadstropni avtobus samo za nas

06. maj 2012
next
plis
06. maj 2012
next!
06. maj 2012
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
supr začetek
NEXT !!!
06. maj 2012
next
06. maj 2012
učiteljica nam je dovolila poklicati starše.vse smo jim povedali.no začeli smo hoditi.imeli smo 5 svetilk če bo slučajno padla tema.čezpol ure smo videli bmx progo.vsi smo hoteli provat ker je bil en bemeixsar.učiteljica nam ni dovolila.postajalo je mras in začel je rositi dež.oblekli smo sevestrovke in si nadeli kapuca da nebomo imeli poplave na glavi.hodili smo hodili in prišli do prepada učiteljica nam je strogo prepovedala hoditiin gledati v prepat saj smo lahko padili.tam smo se malo sprhodiliin najdili primer prostor za tabor.dežja ga ni bilo več kakšna šreča.tam smo pojedli malico in si naredili ogenj ter šotore.vsi smo imeli istega razen jsz sem ga mel od očeta/modernega)

moj šotor

ko smo si vsi vse naredili smo pot nadeljevali v gozd
07. maj 2012
v nexte
07. maj 2012
velik šotor za enga. še kšno kolegico povab
next
07. maj 2012
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
ja velik placa je
NEXT !!!
07. maj 2012
u89679
u89679
next
08. maj 2012
Next
08. maj 2012
še 1
09. maj 2012
next
09. maj 2012
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
09. maj 2012
Next
10. maj 2012
hodili smo mimo velikih deves dokler nismo prišli do ene hiše,ki je bila zelo stara.je že raspadala.tam so bile že napravljene mize in goraj je bilo nekaj za jesti.ko smo zadosti pojedli smo se dali v skupine po3 in učiteljica nam je povedala pravila.da moramo najti vse predmeti ki so pisali na listu

hiša

drugič zlo več
14. maj 2012
♥ YAMAHA ! ♥
♥ YAMAHA ! ♥
ok
NEXT
14. maj 2012
next
14. maj 2012
next
14. maj 2012