Forum
začelo se je kod nadoužna zaljubljenost u 5.razredu onovne šole. Ime mu je blo jaka.zdev se mi je popoun svojimi rjavimi lasmi.zakrat niti pomislila nisem da se mi bo zaradi njega njega spremenilo življenje...

ali naj nadaljujem zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. avgust 2011
nextii
22. avgust 2011
next
22. avgust 2011
vse je bilo še tako nedoužno od daleč sm ga opazovala in to je bilo tudi use.Seveda se je u 6.razredu vse spremenilo.
nedolžna ljubezen je postajala obsedenost.Takoj ko sm dobila njegovo telefonsko,sem mu začela pošiljati anonimna sporočila,kar mu ni bilo najbolj ušeč,zato se je to dokaj hitro koncalo.če bi lahko zavertela čas nazaj mu teh sporočil nebi nikol pošiljala saj se tega še danes sramujem...
in takrat sm ugotovila da jaka ni edini faaant na tem svetu.Ker sem u tistem času spoznala bratrančevega sošolca ki mi je takoj postav vseč a se z jako ni mogel primirjati
proti koncu 6.ga razreda so se začele širiti govorice da ima jaka puncoo.Najprej seveda nisem verjela saj nista ne jaka ne janja kot je bilo punci ime tega potrdila potem pa je prišev zadni teden pouka.Ki mi je spremeniv življenje.Jaka in Janja sta bila res par ko sem to izvedela se spomnim samo še joka.Nikakor nisem mogla verjetti da sta postala par...
Takrat sm prvič izgubila voljo do življenja,in prvič pomislila na samomor,takrtat sem se prvič rezala in z nikomer nisem govorila.takrat sem iz nasmejane vesele dekrice postala zamorjena,dougočasno dekle.Stvari ki so me prej veselile me zdaj niso zanimale več in mi niso pomenile nič.S tem sem si uničila polovico počitnic,a potem sem nekako spet zaživela vendar nisem bila nikoli takšna kod sem bila prej. Niti ljubezen do jake se ni spremenila a takrat z janjo nista bila več par..

nextam??
btw pisala bom po poglavjih in zgodba je resnična
22. avgust 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!
22. avgust 2011
ja nexti
22. avgust 2011
dodam slikece oseb ??
22. avgust 2011
ne ni treba
22. avgust 2011
oki donc zvečer pa dodam še en del zgodbe
23. avgust 2011
u29808
u29808
nexti
23. avgust 2011
alo nasledni dell
IZGUBA BRATRANCA
ko sem si komaj malo opomogla sem naredila največjo napako do sedaj-še danes jo obžalujem.Zaradi nje sem izgubila osebo,ki me je spremljala skozi vse moje otroštvo,naučila me je stvari ki mii jih starši nikoli nebi,to je biv moj bratranec.nisem ga sicer zgubila tako da bi umruampak malo drugače.
Začelo se je novo šolsko leto.Sedaj sm obiskovvala 8. razred...
zato sem sklenila da pridem domou peš.. zaradi svoje trme doma nisem pozdravila strica temveč odkorakala v mojo sobo.vse bi bilo lepo in prav če se nebi nad tem začela znašati cela soseska...in tako smo neko popoudne sedeli za mizo pri stricu midva z janom sva seveda sedela skupaj in se pogovarjala.kose je nenadoma začelo...stric ki ga tako ali tako nisem marala mi še danes ni jasno kako je lahko jan preživel in živi z njim....
je začev temo da ga nisem pozdravila, saj sem mu potem povedala razlog
in ker me pač ni pošlušav sem začela najnj kričati on pa name,vse dokler me niso premagale souze in sem odhitela domau u svojo sobo.od takrat ne govorim več z njim in izgubila sem use stike z janom
23. avgust 2011
u57853
u57853
lucy99 to je zgodba iz Cool-a revije za mladostnike!!!!!
23. avgust 2011
am kdo je reku da je moja zgodba???
23. avgust 2011
u57853
u57853
nbn
23. avgust 2011
u10862
u10862
next!
24. avgust 2011
u57853