Forum
"Nikoli več ti ne bom zaupala!" Svoje oči sem zapičila v anne. "Lissa ne razumeš...." je začela a sem jo prekinila"ne ti meni ne razumeš!Kako si mi lahko to storila?! Po 13 letih odkar se poznava te nisem niti enkrat izdala. NITI enkrat. Ti pa si mene že dostikrat! In tokrat tvoja opravičila ne bodo pomagala. Nikar se ne trudi. Nisem več tako neumna kot sem bila in od mene ne boš dobila opravičila! Adijo!" Obrnila sem se in nisemse zmenila za njene razburjene klice naj počakam,da ne razumem... tako vedno govori. Toda sedaj meje idala. Ni bilo tako kot učasih ko se mi je samo nedolžno zlagala. Ne ni bilo to. Tokrat je bilo huje. Solza mi je tekla po licu ko sem razmišljala o tem. Ob petkih po šoli imam karate. Zato vedno hitro oddidem iz šole. Toda danes sem pozabila zvezek in morala sem se vrniti u šolo. Kot vedno sem šla po bližnjici. Mudilo se mi je zato sem padla in si strgala najboljše hlače že sem se hotela pobrati in odditi ko sem za drevesi zaslišala glas: lissa je taka krava. Sploh ne vem zakaj se sploh družiš z njo.
Bila je sienna moja in annina sovražnica. Nič posebnega sem si mislila. Verjetno me koza spet opravlja. Bitch. Potem pa meje pretresel drug glas: ah, samo za keš mi je. Če ga ne bi imela bi zame pomenila en drek.
To je bil njen glas...glas
anne. Le kako mi je lahko to storila? Tistega dne sem si prisegla,da jo bom osovražila.
ČEZ EN TEDEN:
Zaspano sem pomežiknila in se usedla za mizo. V roke sem prijeka star časopis prejšnjega dne. Običajno ne berem časopisov a ta mi je padel v oči ker je bila na njem slika anne. Le kaj je spet storila? Sem si mislila. Je zmagala na tejmovanju za naj zgubo leta? NE. V časopisu je namreč pualo...oh. pistalo mi je slabo anna marija srewart/ umrla 6.3.2012 ob 3h... zameglilo se mi je pred očmi. Takrat sem se sama sebi zdela za najbolj grozno osebo na svetu...
Next?

vam je usec?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. april 2013
nexxt
17. april 2013
u103529
u103529
neeexxt!
17. april 2013
u70306
u70306
Neext!
17. april 2013
u127695
u127695
Neeext! *ww*
17. april 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
17. april 2013
nneeexxxttt....
17. april 2013
next
17. april 2013
Hvala za nexte! Ko pridem iz šole nextam!
18. april 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT¨¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. april 2013
Hvla za vse nexte!
★★★★★★★★★★
Kaj?! Kako? Anna ne more biti mrtva...ne moja ann...verjetno so se zmotili! Še pred nekaj dnevi je bila cela lepa...vesela...polna življenja. Verjetno sem narobe prebrala. Še enkrat sem pogledala v časipis. Toda napis se ni spremenil še vedno je črno na belem pisalo: anna marija srewart umrla.....UMRLA?! Ne mogoče! Anna ni mrtva...ne more biti. S trsočimi se rokami sem prijela časopis in odprla na strani 17. Članek je bil napisan na veliko;
ANNA MARIJA-1.3.2013 pogrešana. Starši in sorodniki molčali do sodnega dneva. 6.3.2013 so mlado 14 našli v luži krvi na mestnem odlagališču odpadkov. Smetar Joe, ki želi, da njegovo polno ime ostane skrito poroča: ker smo doma revni občasno hodim na smetišče in jemljem stvari. Nekoč sem našel čisto nov smoking na katerem je bil strgan samo en šiv. Pa dovolj o tem. Mladenko sem našev med bano in starimi avtomobilskimi gumami. Sprva sem mislil, da je lutka a ko sem jo pobližje pogledal sem ugotovil, da je o človek. Tako pretresen nisem bil že odkar so na istem mestu ob isti uri našli tam tudi prav tako 14 letno truplo veronike lussari. Najbolj zanimivo pa je, da je veronikino truplo še isti dan izginilo prav tako kot annino.

S tem je g.joe končal svojo pripoved. Ja. Annino truplo je izginilo nekaj minut po odkritju. Sicer mnogi joeu ne verjamejo a resnico določa ravno tista luža krvi ki je ostala tam. Starši o anninem izginotju naj nebi črhnili niti besede zato ker naj bi se dekle večkrat odplazilo ven. Uganka je, a mislimo, da sta si umora veronike in anne med seboj povezana čeprav je minilo že 54 let.
Stem se je članek končal. Pistalo mi je strašansko slabo in noge me niso več držale pokonci. Moje telo je mahlavo obsedelo na stolu in bruhnila sem na mizo. Potem se je vse odvijalo zelo hitro. Preden sem padla v nezavest pa sem videla podobo. Tam je bilo dekle oblečeno v zeleno barvo. Annine najljubše barve, sem pomislila a kmalu je podoba izginila in z glavo sem udarila v mizo.
Toda da je anna mrtva? Tega pa nisem verjela.
***************************************************†††††
Next? Upam,da vam je ušeč!
18. april 2013
nasledni neeeeeeeeeeeext :*
ful najjaće pišeeš
svetounoooooooooooooo
18. april 2013
next
18. april 2013
Next
+ nova bralka
+ ful ful ful ful dober pišeš res
18. april 2013
neeext !

kak ti dobro pišeš alo !

a bi še kdo brau mojo zgodbico?

http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljstvo-ali-ljubezen-!!/53323/4
18. april 2013
hey neeeext...eh saj ne smetiš...p.s. če boš ti mojo zgodbico brala ni razloga ta js tvoje nebi
18. april 2013
u73868
u73868
NEXT!!!!!!
18. april 2013
u73868
u73868
A bo biu zdej next?
18. april 2013
Zdej ne bo še nexta ki imam kmalu tekmo in se rabim pripravit
18. april 2013
u73868