Forum
u123783
u123783
PISALA BOM ZGODBO O KONJIH,SAMOROGIH,PEGAZIH IN PONIJIH.
V ZGODBI BO OPISANO KAKO SE ŽIVI S SAMOROGI IN KAKŠNA JE LJUBEZEN MED MENOJ IN SAMOROGOM,PEGAZOM,KONJEM,PONIJEM.
RAZKRIVALI BOMO SVET V KATEREM ŽIVIJO PEGAZI,SAMOROGI,KONJI,PONIJI,VILE,VILINCI IN SEVEDA JAZ.
TO BO MOJ SVET RABIM NEXTE DA NADALJUJEM PISANJE ZA ZAČETEK PA BOM PISALA JAZ.

LEP POZDRAV K.A.S.

BOŠ SODELOVALA/BOŠ SODELOVAL?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. april 2013
next
26. april 2013
u123783
u123783
ZAČNEM ғʟσωᴇʀ* HVALA ZA NEXT
26. april 2013
ok pridem kmal in preberem bye!
26. april 2013
u123783
u123783
Ko sem se v soboto zjutraj zbudila,sem začutila svež vonj po travi.Ko mi je mama povedala da grem sam na počitnice kjer ne bo nikogar sem se zresnila in besna odkorakala v sobo in začela jokati.
Ko me je mama poklicala h kosilu sem zavpila nič ne bom jedla sama daj!
26. april 2013
LUSERO zelo zelo kratko pišeš probi ful dost!
26. april 2013
u123783
u123783
ja saj bo zdaj zelo dolga
26. april 2013
oki.
26. april 2013
next
26. april 2013
u123783
u123783
Ko so pojedli so odšli v postelje se dobro namestili in zaspali,potem sem odšla v kuhinjo vzela nutello in jo začela jesti.Kot veverica.
Ko je mam rekla naj grem pakirati sem jo ubogala vzela 2 kovčka in šla pakirat.
Ko sem vse spakirala sem se odšla tuširat,nato spat.Ko sem se zbudila je bila ura 6.00 zjutraj,ko sem še hotela spati se je mama prikazala in rekla zbudi se na počitnice greš.
Vstala sem in se preoblekla.

Mama je rekla da pretiravam.Kmalu za tem sva odšli.Ko sva po 3 urah vožnje le prispeli
sem mamo objela se poslovila ter odšla je.
Ko sem vse odpakirala sem se šla okopat v bazen videla sem samorogov odsev pogledala sem navzgor in videla pravega samoroga.Povedal mi je da je njihova hiša uničena in da moram ker sem vila to popraviti.Hočeš nočeš pomagala sem jim.
Ko sem to storila sem izvedela njihova imena ko smo se pogovorili so prišli vilinci.
Potem smo se z vilinci pogovarjali nato pa odšli spat.

2 nexta da nadaljujem
26. april 2013
to zgleda kot nekašna pravljica te slike pa vilinci!Vilinci so pa bli pri risanki ''Mia in jaz''jaz pa ne gledam risank,tak da sori ampak da si se pogovarjala z njimi to je res pravljica iz risanke"!
26. april 2013
next
26. april 2013
u123783
u123783
Ko sem se zjutraj zbudila sem se okopala,preoblekla in odšla ven.Hotela sem zajahati samoroga pa se mi ni pustil povedal mi je da ga je zlobna Anemilija začarala v hudobnega samoroga.Ko sem to slišala sem se zresnila in ga poskušala rešiti.Povedal mi je da se to da rešiti le če začaram samorogov rog in ga prelomim ter prah ki je notri stresem nanj.Storila sem tako in zgodilo se je.Rešila sem ga tega da ni več hudobni samorog temveč le samorog.Ko je Anemilija izvedela da sem ga rešila je poklicala svoje služabnike in jim naročila da me ujamejo nisem se jim pustila temveč se rešila vse samoroge,pegaze,konje,ponije,vilinke ter vilince.
Rešila sem jih tako da sem jih dala v krog in govorili smo SAVE OUR kar pomeni rešite nas.
Ko je prišla vilinka po imenu Nebeska nas je rešila in nato odpeljala v obljubljeno deželo če nas reši in imenovala se je SAMOROGOV RAJ.
Nad napisom pa je bila ta slika

Ko smo se udobno namestili vsak v svojo hišico smo se začeli zabavati.
27. april 2013
u123783
u123783
Ko smo odšli spat je bila ura 11.00 zvečer.Kar naenkrat pa me pokliče mama.Reče mi ljubica si vredu dolgo te iščem se ti je kaj zgodilo????
Povedala sem ji da je smenoj vse uredu in da se ne vrnem več domov ker mi je zelo zabavno in se zabavam sto na uro.
Mama se je začudila in rekla:Na začetku nisi hotela iti zdaj pa se ne bi več vrnila???Si prepričana??
Seveda sem res da sem se nekoliko upirala a zdaj se ne vrnem več domov.

27. april 2013
u123783
u123783
Kaj pa si videla da se ne vrneš domov ljubica???
Ah mama ne razumeš nekaj sem videla česar mi ne bi verjela a veš.
Kaj si videla??
Prekinila sem in ko mi je telefon onovno zazvonil se nisem oglasila,zaprla sem oči in zaspala.Ko sem spala nekaj minut pa sem se zbudila slišala sem kako samorogi kričijo na pomoč.Ko sem odšla pogledat se ni nič videlo ko pa sem prišla v hišo malega samoroga pa sem videla spet ta coprnica sem si mislila kako lahko se spravi na samoroga.Na srečo me ni videla sin sem z lahkoto samorogu priskočila na pomoč.Ko sem ga le rešila se je čarovnica prikazala strah me je bilo nisem vedela kaj naj naredim za to sem hitro zagrabila rešilni telefon in povzročila alarm ko so ta alarm slišali vilinci so prihiteli skupaj smo se rešili čarovnice in njihovih služabnikih.
27. april 2013
next
27. april 2013
next
27. april 2013
u123783
u123783
TNX
27. april 2013
u123783
u123783
No odpravili smo se spat ko smo zaspali sem imela čudne sanje.
Sanjalo se mi je da je mojo družino ugrabila čarovnica in jih ubila.Kosem se zbudila je bil zajtrk že pripravljen.Poklicali so me starši in uprašali kako je z menoj.Povedala sem da je vse vredu in da naj me nehajo klicati po telefonu in tudi sporočil jim ni treba pisati saj se zabavam.Mamo je postalo strah kaj če to nisem jaz??Kaj je narobe da tako govorim??
No vsekakor sem želela povedati a ko mi ne bi verjeli.No malo bi mislili da sem nora in bi me poslali v norišnico kaj hujšega pa ne.No saj to da sem videla samoroge in pegaze je res lepo a zaradi tega če povem so v hudi nevarnosti saj nihče ne ve da obstajajo.
29. april 2013
u123783
u123783
ZDAJ JE NA VRSTI PREDSTAVITEV SAMOROGOV IN PEGAZOV!!!!!!!!!!!!
JE REKEL GLASNI
29. april 2013
u123783
u123783
LUNA

29. april 2013
u123783
u123783
ZVEZDA

29. april 2013
u123783
u123783
VODENEK

29. april 2013
u123783
u123783
SONČICA

29. april 2013
next
29. april 2013
u123783
u123783
Ostali pa se niso hoteli prikazati zaradi tega pa smo šli naprej.
Zdaj je na vrsti igra.Igra ki se imenuje pokaži kaj znaš.Eden je pokazal preval drugi stolp iz kart,tretji stojo in tako so ponavljali za drugimi jaz pa sem pokazala hojo na rokah.
Vsi so bili presenečeni ko so videli kaj znam pač taka sem in gibčna sem jim rekla.Najraje imam telovadbo zato pa sem tako gibčna.
vsi so gledali kaj delam le Spretni je šel v hišo ker je bil ljubosumen ker tega ne zna.
No seveda sem bila vesela ker so me gledali a ker ni bilo Spretnega sem rekla kaj pa Spretni vsi smo pozabili nanj on zna kar veliko pokazati.
Ne zna hoditi po rokah je rekel Bahač.Odgovorila sem mu res je a on je žival jaz pa sem človek.
Prikimal je odšla sem k Spretnemu in ga vprašala kaj je narobe povedal mi je da je narobe to da jaz znam hoditi po rokah on pa ne.
Rekla sem mu da on ima podkve jaz pa imam roke in noge tako kot jaz ne moreš imeti ker si žival sem rekla.Razumel je in mi prikimal.Ko sva prišla ven smo gledali le Spretnega.

Nadaljujem za tri nexte
29. april 2013
next
29. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg