Forum
Kot vsakdan sedim v šoli in gledam njega;z sinje modrimi očmi,rjavimi lasmi,svetlo rdečimi ustnicami in z majhnimi ušesi. Ime mu je Nick. vsakdan gledam njegov hrbet pri matematiki saj sedi predmano. Je najbolj popularen fant na vsej šoli. Kaj pa jaz??? Preselila sem se iz Las Vegasa, ker je oče dobil tukaj v Los Angelesu boljšo službo in že smo odpotovali. Izgubila sem vse prijateljice in BFF Zaro. Moje življenje je popuna zmešnjava. Starša sta se ločila mama je v Afriki jas pa živim z očetom in mačeho,ki ima hčerko moje starosti. Obe me sovražita. Vsakdan se počutim kot Pepelka. Jojj,saj res pri pouku sem jaz pa razmišljam o svojem življenju. Vem da otroci ki jih oskbuje mama živijo se slabše. Zvonec zazvoni in pouka je konec. Z šolskim avtobusom se s Kaliso odpravima domov. Aja Kalisa je moja zlobna pollsestra,njena mama (moja mačeha) pa je Ella jas sem Liya (Merlyia). Še enkrat pogledam Nicka nato pa iztopima iz avtobusa. Pred hišo že voham kosilo. Kalisa pozvoni in Ella odpre. Kaliso objame mene pa pošlje pripravit mizo. Očeta ni do 16.00. Po kosilu moram pomiti posodo in jo pospraviti v omare čeprau imamo služkinje je jim Ella dala pauzo da jas lahko naredim to. Šla sem v sobo in delala naloge in se učila Kalisa in Ella pa sta šle po nakupih.
Vam je všeč?
11. avgust 2014
dej oglašuj drugim
28. avgust 2014
ti tudi....
28. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg