Forum
No tukaj bo še ena zgodba.... eno še pišem ampak sem se odločila da bom napisala še eno. Sedaj bo prišel še en opisek zgodbe pol bo pa una anketa pa bla bla bla..... sej razumeš?

Zgodba se vrti okoli sedemnajst letne Sarrah. No že iz naslove razberete da bo to fantazijska.... no nekoliko..... izveš več, če bereš, saj imam že vse v glavi. Ja kratek opisek ker ne bom izdajala podatkov.

Anketa sledi kjer bodo tudi bedni odgovori, ampak prosim če si tukaj vsaj klikni gumb.

In aja nextam po 5 nextih..... mam že napisan tko da se splača ;3

Ali boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. maj 2012
u87462
u87462
NEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXT
31. maj 2012
Aaaaaaaa.....LARA!!! Naslednjič zgodbico na moj profil!!!!!!!
Neeeeeeeeeeext!!!!!! < 333333
31. maj 2012
u77108
u77108
next! pa prosim ne se spet zaklepetat kr te bo treba spet iskat po straneh kje je bil kaki NEXT!
31. maj 2012
u89590
u89590
Neeeext! Se strinjam z Niko c; In z Lucy c: Naslednič zgodbico na profil!!!! Ajaa, pa lahko obveščaš, ko bo next?? < 33333333
31. maj 2012
u32953
u32953
Nexttttttt!
31. maj 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
31. maj 2012
next
31. maj 2012
Alja- maš gor napisan... pa res sorry zdele ne morem k mam dolg next naisan sam sm pr bratrancu pa pridem zvečer domov... RES SORRY
31. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. maj 2012
Hellow no tuki bo prvi del in upam da vam bo ušeč 11 in pa tnx za tolk nextov namenjeno vsem mojim prvim bralcem ter upam da bodo stalni
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤*1. POGLAVJE*❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Mirno sem sedela v učilnici biologije, in poskušala ostati budna. Pri tem mi je seveda pomagal Lucas v katerega sem strmela že celo uro. On je edini razlog, zakaj še vedno hodim v šolo. »Sarrah Greene! K tabli!« O ne. Ne jaz. Nerodno sem se skobacala s stola in stopicala proti tabli. Biologija je bil predmet, ki mi je zagotovo šel najmanj v glavo. In predmetov ki mi niso šli v glavo je bilo veliko. Kot da si bom kdaj v glavo rabila vtisniti vse tiste sestave telesa, ali kakor koli se že imenuje. »Kako se imenuje ta organ?« Je rekla gospa Doofundblood, medtem ko je z njeno palico pokazala po plakatu človeškega telesa.

Če smo natančnejši, je pokazala po njegovem trebuhu. »Em, ali je požiralnik?« Razred je planil v smeh vključno z Lucasom. »Ne gospodična Greene. To je želodec! Zahtevam pozornost v razredu!« Osramočeno sem se posedla nazaj na mesto poleg Lucy. »Kdo sploh rabi biologijo?« Mi je šepetala na uho. »Kot da bomo kdaj rabili razkosati nedolžne žabe?« Zasmejala sem se in na žalost je to opazil tudi cel razred. »Kaj je tako smešno?!« Je zavpila učiteljica medtem ko je pljuvala zaradi njenega govora. »Po pravici povedano gospa, nekaj mora biti smešno saj se potem ne bi smejala,« sem ji rekla, razred pa je planil v glasen krohot. »Učenci, nehajte!« je vpila učiteljica, medtem ko so se oni še vedno smejali kot pribiti. Ona je zamahovala s palico, mi pa se norčujemo iz njene (ne)spretnosti. Smeh se je znižal, prav tako pa so njeni zamahi izginili. »Če gospodična Sarrah misli, da je to tako smešno, si zasluži šolski pripor!« je zavpila učiteljica. »Ampak, ker se je ves razred še smejal bomo izžrebali še nekoga, ki ji bo delal družbo v patetični tišini pripora!« je še nadaljevala medtem ko sem jaz že skoraj spala.

Prav ste slišali. Učiteljica je tako neumna, da IZŽREBA učenca, ki bo imel šolski pripor. Saj nima smisla da žreba saj mora biti vedno na vrsti naš razredni pametnjakovič Mick. Ja, jaz sem ena tistih, ki misli, da bi se šole morale uvrščati v skupine. Kralji in kraljice, pod katere spadajo seveda navijačice in nogometaši, zatem so popularni, no nekako malo manj kot ostali, ampak pod to spadajo plavalci v šoli, pod katerimi sem tudi jaz, zatem so drama in zbor, kjer se nekako lahko srečajo vsi, ampak še vedno, prosim ljudje, držimo se reda! In nazadnje oziroma najnižje na lestvici so naši mali pametnjakoviči.

Potem so tukaj še stranske osebe, ki jih seveda ne uvrščamo nikamor. Ne vem natanko pod kaj bi jih razvrstili. No nazaj k žrebu. Učiteljica je že kot po navadi žrebala iz lončka. S kotičkom očesa sem opazila črko L in moji upi so že vskočili v glavo. »Leah!« sem zaslišala grenki glas učiteljice. In tako so kakor hitro so upi prišli, so izpuhteli tja nekam v neznano. Ja tako bo minil še en dan za zapahami šole.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
No to je prvi del...... upam da vam bo všeč, ter boste brali vnaprej in prosim komentirajte kako izboljšati, kaj vam ni všeč in vse ostalo...... Hvala vnaprej ;3
31. maj 2012
u87462
u87462
neeeeeext!

use mi je ušeeč ♥
31. maj 2012
tnx aja pa nextala bom vsak dan in bom povedala če bom šla kam že vnaprej
31. maj 2012
u89590
u89590
Neeeeeeeeext! OMG, love it!! < 33333333
31. maj 2012
Aaaaaa....CARSKO!!!! Meni je ful všeč....ta next si mi kazala...no začetek
Neeext Hitro!!!!!!!!!
31. maj 2012
sam prvi stavek al pa dva In tnx
31. maj 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
31. maj 2012
naxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. maj 2012
Haha vem...hvala Tebi
31. maj 2012
Aja vprašanje..... a dajem slikce v zgodbo?
31. maj 2012
JaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
31. maj 2012
jaaaaaaaaaaaaaaa
31. maj 2012
Nextiiii!!!!< 33333
31. maj 2012
ja sej pišem next pa bo mrde dons
31. maj 2012
jessssss< 333333
31. maj 2012
ma nextaj no.. še nisi