Forum
u79208
u79208
Hey!
Pisala bom strašno zgodbo ki se je zgodila punci Kate in njeni družini.
Naj začnem kr takoj: ?

Naj začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. marec 2012
u79208
u79208
Bom kr začela in bom pisala kot da sem jst Kate.....

1.DEL
ob 7.00 zjutraj sem se zbudila.....mama mi je povedala da se bomo odselili v lepšo in boljšo hišo.začela sem pakirati stvari.nato smo šli.ko smo prišli tja sem vidla kakšna je hiša......bila je grozna!!! ko smo prišli noter je bilo vse pouno pajčevine....prišla sem v novo sobo ki je bila še kr lepa nato je za mano prišla tudi sestrica Amber ki je bla stara 6 let fullll se je važila in mi je šla na žiuce zato sem jo nagnala ven....prišla je moja 1.noč v novi hiši.ker nisem mogla spat sem se odločla da hišo malo bolje raziščem.vzela sem svetilko in šla skozi kuhinjo in nato sem prišla v strašen hodnik! ni mi biu ušeč...vsepovsod so bila samo vrata in seveda pajčevina...slišala sem kod da bi za mano nekaj dihalo.obrnila sem se ampak ni bilo nič...uff,še sreča! odhitela sem v sobo in hitro od strahu zaspala.naslednje jutro sem se zbudila ohhh!! ob meni je bilo:

V NASLEDNJEM DELU:
KAJ JE LEŽALO OB KATE IN ŠE VELIKO VEČ GROZNEGA!!
05. marec 2012
u79208
u79208
lahk kak next dobim??
05. marec 2012
next!
05. marec 2012
neext.
Če hočeš lahko objaviš link tvoje nastajajoče zgodbice, na mojii .. (:
05. marec 2012
u79208
u79208
okej hvalla za nexte že pišem

2.DEL
ob meni je ležalo truplo od deklice ki je nisem poznala!hitro sem šla po mamo in ji to povedla...ampak mama ni verjela!ko sem prišla nazaj v sobo trupla ni bilo več postalo me je strah!nisem več zdržala zato sem šla ven.tam sem zagledala punčko ki me je gledala...ni zgledala prijazno in kar naenkrat je začela hoditi proti meni.....postalo me je še bolj strah in najraje bi se zjokala ampak se nisem mogla niti premakniti bila sem vsa trda! malo sem pogledala na desno in na levo potem pa spet tja kjer je bila punčka vendar je ni bilo....tedaj sem se spomnila raziskala bom staro knjižnjico ki je bila na podstrešju...ko sem prišla gor me je zmrazilo ampak sem se opogumila in začela jemati vse mogoče knjige da bi jih prebrala....v sobi sem prvo pogledala staro prašno knjigo ki je imela naslov: DNEVNIK GROZE.ampak bila sem radovedna in sem knjigo odprla..v njej je pisalo

V NASLEDNJEM DELU:
KAJ JE PISALO V KNJIGI IN ŠE VELIKO VEČ!!
06. marec 2012
u79208
u79208
pa sorry use punce ki berete ampak ne gre mi slik gor naložit
če hoče katera lahko ona naloži
06. marec 2012
u78786
u78786
next
06. marec 2012
u79208
u79208
hvala
Mяѕ.Piiкαcнυ

3.DEL
pisalo je:

KDOR TO DNEVNIK BERE NE BO VEČ DOLGO ŽIVEL MUAHAHAA!!!!
ampak bila sem radovedna in brala naprej:
SEM CRISTY.KO SEM BILA MAJHNA SEM BILA VEČKRAT POSILJENA OD OČETA IN BRATA,
ZELO SEM TRPELA!MAMA ME JE VEČKRAT PRETEPALA IN TUDI TAKRAT SEM TRPELA KO MI JE ŽE VSE ŠLO NA ŽIVCE SEM UBILA MAMO,OČETA IN BRATA NATO PA ŠE SEBE!IN SEDAJ TI KO BEREŠ TA DNEVNIK BOŠ TRPEL ISTO KOT SEM JAZ ZATO SE NASLEDNJO NOČ PAZI KER BO TO TVOJA ZADNJA!!!!!!! CRISTY

takrat sem nekaj zaslišala za sabo hitro sem se obrnila ter zagledala sestro Amber...
POGOVOR:
j-jaz a-amber

J-KAJ PA TI TU DELAŠ??SEM TI ŽE TISOČKRAT REKLA DA ME NE ZASLEDUJ!
A-OPROSTI KATE AMPAK TA PUNČKA ME JE PRIPELJALA SEM PA NE VEM ZAKAJ.
in takrat sem zagledala punčko ki se mi je zadnjič pred hišo približevala....zlobno me je pogledala

J-AJA....HEHE HEHE LEPO EM....OKEJ BODITA KR TUKAJ ČE ŽELITA HEHE
in že sem tekla v sobo....tako me je postalo strah da sem se jokala kaj če tista punčka Amber kaj naredi?spet bom jaz kriva postalo mi je žal da sem prebrala tisti dnevnik!! potem me je poklical oče da je kosilo že pripravljeno..bila je gobova juha...nato je prišla Amber s tisto punčko mama mi je povedla da ji je ime Cristy....skoraj me je zadela kap!kaj če je to tista ki je pisala dnevnik? ohh nee!!!!hitro sem pojedla in zbežala v sobo zaklenila sem se in začela jokat kot 5-let stari otrok.....tedaj je po vratih pokljukala Amber in prav prijazno reklaANES BO CRISTY PRESPALA PRI MENI KATE!SE GREMO KAJ IGRAT ZDAJ KO JE ŠE ČAS? NE!!!!! sem zakričala in jokala še bolj divje.......

V NASLEDNJEM DELU:
KAJ SE JE ZGODILO S CRISTY?JE ONA PISALA TISTI DNEVNIK?IN ŠE VELIKO VEČ!!!!!
06. marec 2012
.. next.!
06. marec 2012
u82546
u82546
next!!
06. marec 2012
next!!
06. marec 2012
u79208
u79208
4.DEL
prišel je večer....ker sem se spomnila kaj je pisalo v dnevniku sem se zavila v odejo pa čeprav me ni zeblo...naenkrat so se odprla vrata moje sobe spet sem začela jokat...nato se je prižgala luč ampak sem še vedno imela zaprte oči ker me je bilo strah pogledati kaj ali kdo stoji pred mano...nato sem narahlo odprla eno oko in videla očeta kako stoji pred mano in me prau noro gleda...delala sem se da spim ker se mi ni dalo z njim pogovarjat....vedno mi je šel na živce.ko je mislil da spim je šel tiho ven...nato so se vrata spet rahlo odprla ampak je grozno zaškripalo..ker sem mislila da je spet oče sem odprla oči ampak pred mano je stalo bitje v belem ogrinjalu..zakričala sem tisto bitje pred mano pa ni šlo nikamor samo zlobno se mi je zasmejalo in se mi počasi približevalo.....postalo me je strah kot še nikoli začela sem brcati in kričati tako da je v mojo sobo prišla Amber in zraven še Cristy ki sem se je bala še bolj sem začela kričati.....Amber in Cristy pa sta se samo spogledali in se začeli na glas smejati....ko sem se malo opogumila se je začel pogovor:

j-jaz a-amber c-cristy

J-cristy?samo nekaj bi te vprašala...a te lahko?
C-seveda me lahko kaj želiš?
J-a si ti pisala ta dnevnik?
(pokažem ji dnevnik)
C-ne nisem ga jaz....moja dvojčica ga je pisala še preden je umrla.....starši je niso marali in se je odločila da se maščuje......
J-kaj res?!!hvala cristy da si mi powedala
C-prosim....če kaj potrebuješ me samo uprašaj
A-daj nehajta zdaj s temi čustvenimi stvarmi grema spat cristy
C-okej
(vse skupaj)-lahko noč!!

V NASLEDNJEM DELU-
BO KATE ŠE KAJ VEČ ODKRILA?IN ŠE VELIKO VEČ!!
06. marec 2012
next!!
06. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg