Forum
Živjo jaz sem Klara in imam majhno sestrico Mio.Živim v zelo lepi soseski in grozni hiši.V te ji hiši naj bi živela neka punčka,ki je ubila starša in potem je pa ubila še sebe.Čudno,ampak jaz tudi temu ne verjamem.No neke noči smo z družino pojedli večerjo nato smo se šli kartat do polnoči.Jaz sem seveda šla eno uro prej spat.V miru sem si umila obraz in zobe.In preden grem v posteljo odprem vrata,da slišim starše in svojo mlajšo sestrico Mio kako se kartajo.Naenkrat se vrata sama od sebe zaprejo.Mislila sem da je prepih vendar ni bil.

Jaz:

Mia:

Hiša v kateri živim:

Next?

Boš brala/bral

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. februar 2012
next
05. februar 2012
u50162
u50162
next
05. februar 2012
Še 3 nexte
05. februar 2012
u52880
u52880
next
08. februar 2012
u59453
u59453
next
08. februar 2012
Še 1 next pa takoj nextam
08. februar 2012
neeeeeeexxt
08. februar 2012
Nextam
08. februar 2012
u74673
u74673
ja,itak!next!
08. februar 2012
Mislila sem,da je bil prepih vendar ni bil.
Zagledala sem razmazano belo senco začelo se mi je mešati.Na steno je napisal ''UMRLI BOSTE VSI!HAHAHA!''Začela sem kričati.Vsi so pritekli v mojo sobo in so me spraševali kaj je narobe.''Se-se-senca in k-kri je na steni!''Pogledali so in na steni ni bilo nič.Mama se je zasmejala ''Ljubica,mogoče si imela nočne more.''Jaz sem začudeno pogledala in sem rekla,da sem jih najbrž imela.''No zdaj pa zaspi.Pustili bomo odprta vrata.''Odšli so nazaj v kuhinjo,jaz sem pa lepo mirno zaspala.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Novo jutro.
Čez moja okna je zasijalo sonce.Zbudila sem se ura pa je bila 6.45.''Ojoj!V šolo moram!"Hitro sem se preoblekla odšla doli v kuhinjo in pozajtrkovala.Vzela sem ključe od vrat jih zaklenila in sem odšla v šolo.V šoli sem se samo dolgočasila.Zazvonil je zvonec,ki naj bi naznanilo konec pouka.Preden smo odšli nam je učiteljica povedala,da jutri pridemo oblečeni v kostume.Vsi so se začeli spraševati kaj bodo za maškare.Jaz pa sem bila čisto sama in sama sebe v glavi premišljevala kaj čem biti za maškare.Tako ali tako sovražim maškare.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NEXT?
08. februar 2012
u50162
u50162
next
09. februar 2012
Še 2 nexta
10. februar 2012
u52880
u52880
next
11. februar 2012
Še en nekxt
11. februar 2012
Nextam!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tako ali tako sovražim maškare...
Ko je učiteljica odšla smo vsi tekli iz razreda razen jaz in neki fant.(Pravijo,da je nov na šoli)Imel je prekrasno čupo!!Bil je seveda EMO!Mislim,da mi je všeč...Prišel je k meni in jaz sem postala rdeča v lice.Ime mu je Tim.Začel je pogovor:
J-jaz T-Tim

T-Živjo vidim,da sama.
J-Jap nimam prijateljev =/
T-Kako meni si pa zelo všeč.Am...Kaj boš za maškare?
J-Heh hvala,da sem ti všeč...Drgač bom za maškare hudiček.Ti?
T-Krasno heh jaz bom tudi hudiček.
J-Lepo.
In čez minutko je bila tišina..Rekel je da je že čas,da greva iz razreda.Rekla sem seveda.
T-Te pospremim do doma?
J-Lahko.
In šla sva domov.On me je pospremil in je rekel da imam prečudoviti dom.''Se vidiva še potem prav?'' ''Seveda.'' In je odšel.Še preden je pa odšel me je poljubil in jaz nazaj nato je odšel.Ko je odšel sem pogledala k svojemu oknu.Groza!Zavesa se je premikala in za njo je bila senca.Jaz sem grozno pogledala in odšla noter.Verjemite mi nasilno me je bilo strah.Ko sem prišla noter sem pograbila denar in sem odšla k frizerju.Postigla sem se na emo.

Next?
13. februar 2012
Jaz:

Tim:

13. februar 2012
next
14. februar 2012
u74926
u74926
Next
14. februar 2012
u74926
u74926
Hitr nexti plisss
14. februar 2012
u58097
u58097
Next
15. februar 2012
NEXT
15. februar 2012
okej nextam zvečer
15. februar 2012
u72181
u72181
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. februar 2012
Nextam:

Ko sem šla domov so me vsi emo-ti opazovali in si rihtali frizure,da bi mi bili kao všeč.Meni je pa všeč Tim.Pa ne vem zakaj ''Doma sem!''Iz ovinka se mi je približevala senca in mi rekla ''Sama si doma nobenega ni tukaj ha ha!''Jaz se ne ustrašim in se smejem ''Se greva enko?''Senca je pogledala in rekla je ''Okey''in neverjetno zmeraj je zmagal ona včasih pa jaz.Neverjetno pa,da sva postali prijateljice.''Zakaj tukaj strašiš?''Jaz jo pogledam.''Ime mi je Katarina in tukaj sem živela.Starše sem si sama ubila.Ne vem zakaj sem jih ubila.Moja varuška jih je naslednjo jutro našla mrtva v postelji.Varuška me je hotela objeti in rekla je,da greva stran od tukaj.Jaz sem ji rekla,da nočem in sem jo tudi zabodla z nožem.Potem sem pa še sebe in sem rekla,da bom tukaj večno strašila.'' ''Bogica mogoče ti je zelo hudo.''In tako sva se pogovarjale.Prišla sta starša in Mia.Duh je izginil brez sledu.''Oo kako imaš lepo frizuro!'' So rekli starši in Mia.Šli smo po kostume.Vaz zanima kaj sem bila?Hudiček.Moj najboljši kostum.Mia je bila pa princeska.Zjutraj je bil že nov dan čas za šolo......

Next?
15. februar 2012
u72181
u72181
Next!
15. februar 2012
next
15. februar 2012
kr nexi
15. februar 2012
u54513
u54513