Forum
sanjam o nečem čudnem.Tota zavoni budilka. Mama se dere ''Lisa, če ne prideš takoj na zjtrk, ti bo avtobus odšel!'' In tako sem letela po stopnicah navzdol in duhala mamino izvrstno bananino mleko.''Jutro mami'' in samo na debelo me je pogledala. Ko sem se še jaz pogledala v ogledalo sem bila videti kot... kot razmršena, toda saj tudi sem bila razmršena. ''Takoj se pokdi počesat'' mi je naročila mama. Ko sem se počesala sem v sebe vlila mamino bananino mleko ter pohitelo na avtobusno postajo. Toda vsi so me gledali kot da bi prišla z marsa. ''Dobro Jutro mamina punčka!'' se je zdrl eden od starejših fantov. Ko sem prišla na avtobus pa sem takoj nekaj razmišljala.. Aia, saj res ime mi je Lisa, stara sem 16let, Moji mami je ime Katja, očetu Franc! Bili smo bogati. Toda v gimnaziji me ni imel rad nišče rad. Vsi so me samo zafrkavali, polivali z vročim čajem, spotikali.. tega nisem in nisem več zdržala. Ko sem prišla v šolo sem rahlo zamujala. Prfoks mi je zabil 1nko v redovalnico, sak vedno zamujam. Učitelj vpraša ''no otroci, kaj je delala Lisa po koncu pouka, ko je rekla da ima plesne, da ni trebala k inštrukcjam iz matematike?'' §eveda, da sem bila pri plesnih vajah, toda kaj ko nebi vsaj eden od sošolcev lagal. '' Jaz sem jo videl, da je pila pivooo!'' In učitelj mi je že podaril modro kuverto (okor) in tako sem pač pila pivo, čeprav alkohola niti povohati nisem mogla. In tako se je začelo. Pridem domov, ter odletim naravnost v svojo raskošno sobo. Delala sem načrt, kako bi mami ''podarila'' to modro kuverto. Toda bilo je zaman. '' Kako si drzenp mulc !? Saj imaš komaj 16 let!'' Hotela sem ji na vsak način povedati da je laž toda zaman. 1teden hišnega pripora. To zamene ni bilo nič, saj nisem imela nikamor iti. Razen v park, pa še tam sem bila sama. Nevem, kaj se komu naredila !?...
Zgodbica je popolnoma izmišljena!

Ali naj pišem oz. nextam to izmišljeno zgodbo? :')

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. april 2012
nextttt
01. april 2012
nextiiiiiiiiiii
01. april 2012
next
01. april 2012
še najman 3 nexte !! Lahko delate reklamo
01. april 2012
u85651
u85651
Next !:3
01. april 2012
next
01. april 2012
vredu še 1 next! : ')
01. april 2012
aia puzabla sem povedat, da je bila pomlad in oče dela od zjutraj do večer, mama dela v nočni izmeni- V ZGODBICI....Prišel je oče z službe. Imela sem prekleto srečo, da mu mama ni povedala za okor. Bilo je okrog 19:30 ko je mama pripravljala večerjo. Na jedilniku so bili špageti in suši. Mama je bila najbolša v pripravi sušijev, toda ne maram sušija, čeprav ga ona naredi na drugačne način. Mami sem se zlagala, da mi slabo, odprla mojo omaro z sladkarijami ter si odprla Milko z jogortom. Vžgala sem prenosnika in pogledala na fb. Ni bilo nič, zato seem do konca pojdela čokolado, spila Cedevito in se odpravila spat. Hotela sem nastviti budilko toda padla mi je na tla. Razbila sem je ne 1000 koščkov. '' saj bom jutri počistila'' sem si mislila in šla spat. Ko sem se zjutraj zbudila, bilo je nekje okrog 06:00.. tota stopila sem na črepinje, Rahlo sem se porezala ampak ni bilo hudo. To sem počistila. Čistila sem pol ure. Mami sem naročila, naj mi pripravi palačinke z smetano, toda rekla mi je ''imaš roke'' . In tako sem si zajtrk po dolgem času naredila sama. ''ampak čistila nebom'' In mama se je samo prijela za glavo, ko je videla, kako svnjarijo sem naredila. Pripravila sem si v torbo ter se odpravila na Bus. Ampak zogdilo se je nekaj nenavadnega... Next !? Rabim 5 nextov in nadaljujem: ) !!
01. april 2012
next!
01. april 2012
5 nekstov, pa nextam!:')
01. april 2012
oz. še 4 NEKSTEE !! :')
01. april 2012
next
02. april 2012
next
02. april 2012
next
02. april 2012
u25153
u25153
next.!!!
02. april 2012
u81120
u81120
next &
prosim, če preberete: http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-3/29901/1
02. april 2012
Neext.!
02. april 2012
u73551
u73551
next
02. april 2012
Tam je bila skupina nekih fantov, ki so se mi smejali. Se mi je zdelo da so se samo na silo režli toda pozdravila jih sem. ''Heelo'' in odgovorili mi so ''čao bejbi, kako?'' ''Vredu sem, zdaj se mi pa mudi na bus, me jutri počakate ob 7mih tukaj na istem mestu?'' Odgovorili so z ''da''. Amak enemu pa je gledala iz žepa vrečka z belim prahom. Bila sem prestrašena. Toda nisem se zelo sekirala, zato sem odhitela na avtobus. Ko sem prišla v razred, sem takoj odhitela na svojo mesto. Pripravila zveske in peresnico, ter počakala učitelja. Ko je prišel učitelj v razred, se je ćudil da sem samo jaz prav tako jaz z njim. A čudo je izginilo ker so prišli sošolci. V mene so metali razne listke, pohabljene radirke.. ampak sem bila že itak vsega navajena. Ko je bilo konec slovenščine pa se mi je zgodilo nekaj nenavadnega. Nova sošolka Silva, ki so jo klicali Silvika me je vprašala če grem peš domov. Prikimala sem. Obuli se sva in odhiteli proti domu. Z veseljem sem ugotovila da stanuje poleg mene- je moja soseda. Med potjo pa sva se pogovarjiali o raznih stvareh povedala sem ji tudi o mojem nesrečnem živlejnu. Iz pogovora sem razbrala, da je prijetna oseba. V našo vas se je preselila pred tednom. '' Kako to da te nišče ne mara!?'' ''-nevem, tudi sama se sprašujem''. Poslovili se sva in odšli vsaka v svojo hišo. Ampak pred vrati je bila mama vsa žalostna... Next !?
02. april 2012
u46789
u46789
nextej!! ♥ pa te mi prosin pošli zs. :**
02. april 2012
Neeext.!
02. april 2012

To je prijateljica Pia: )
02. april 2012

To sem jaz v zgodbi( Lisa )
02. april 2012
next