Forum
Živijo,odločila sem se da napišem mojo 3 zgodbo
*************************************************************************************************************************
OPIS OSEB
Mia je glavna oseba
[img]http://www.selenagomezmusic.co.uk/cached/?version=photos/selenagomez/700_selena-gomez-biography-2146961632.jpg&rnd=1029[/img]
Anja je od Mie bff
Več oseb kasneje
*************************************************************************************************************************
Bilo je na noč čarovnic vsi otroci so hodili od hiše do hiše,a nikoli niso prišli do naše.Naši pravijo zakleta hiša,

(imamo res malo drugačno hišo od ostalih)govorijo da so pri nas duhovi ki pobijajo vsako leto otroke.K meni je prišla Anja moja bff tudi ona se je malo bala naše hiše.Predlagala sem ji da naj greva v klet da se bo prepričala da tukaj ni duhov.Z čisto bledim obrazom je pokimala.Šle sva po stopnicah.Nekaj je zaškripalo,Anja je zakričala,tudi mene je bilo strah tolažila sem se z tem da so to samo stopnice ki so lani zarjavele.Udarila je strela in zmanjkalo je elektrike.Pri sebi sem imela telefon in začela svetiti.Prišle sva na sredino kleti,opazila sem da je anja izginila.Bilo je kot v labirintu.Ozrla sem se naokoli in izbrala pot ki je oblita s krvjo.Nisem šla daleč da sem zagledala Anjin plašč,pot se je nadaljevala z krvjo.Kri me je vodila so krst.Bilo jih je ogromno odprla sem tisto z krvjo in zagledala mrtvo punco.Odprla sem še druge,notri so bili mrtvi otroci.Ljudje so imeli prav naša hiša je res zakleta. Zbežala sem nazaj a nisem vedela katera pot je prava,zavila sem levo.Prišla sem do slepe ulice.Začelo me je zvijati v trebuhu,iz nosa se mi je vlila kri,bilo je kot v nočni mori.Nekaj zelo belega in zelo mokrega se mi je približevalo.Dotaknilo se me je z vlažnimi rokami, bil je duh anje.Povedala mi je da jo je bloody mary ubila,in da ni kriva naša hiša vsi otroci ki so zdaj mrtvi so jo klicali da bi bili kul,zato še je ona to naredila ker ni imela druge izbire.Zadnja beseda ki jo je rekla je bila>ZZZBBBBBEEEEEEEEŽŽŽŽŽIIIII<Ubogala sem jo in zbežala ampak še vedno nisem vedela kam.Začela sem jokati moj jok se je slišal daleč naokoli zato so prišli še ostali mrtvi otroci(duhi)začeli so nekaj momljati bilo je nekako tako:>bbblodymmmmmaary<obrnila sem se in videla bloody mary.
Next
10. februar 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeext!
10. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg