Forum
u71017
u71017
Haj,sem Špela.Živim v mestu-natančneje v bloku v Rožmarinski ulici.Živeti v bloku je kot živeti v zaporu,le da imaš boljšo hrano,ogrevane prostore,tehnologijo,več oblek in to je to.V bloku si omejen in marsikdo vam to lahko potrdi.Drugače živim z mamo sama,saj naju je oče zapustil,ko sem imela 6 let.Mama o tej temi zelo nerada govori,pravzaprav,sploh noče govoriti.1x sem jo vprašala,zakaj se je to zgodilo,pa je kar *preslišala*moje vprašanje.Bratov in sester nimam,včasih si jih zelo želim,a vem,da tudi stanovanje ni preveč veliko,tako da ...Oooh saj res,šola!Šola-moj drugi dom,ah pa kaj še.Šola je zadnji prostor,kamor bi se uselila.V šoli sem ...pravdobra.To mi zadostuje,saj ne potrebujem nevemkoliko pik za vpis.Postati hočem namreč farmacevtka,zato nameravam vpis na SŠFKZ(srednjo šolo za farmacijo,kozmetiko in zdravstvo).Preidimo malo na temo o ljubezni.Ko mi nekdo omeni to besedo ali pa se je samo spomnim me začne v trebuhu ščemeti in v mojih očeh postane svet lepši.Ima 1,68m,jaz pa 1,65m,torej bi se ravno ujela.Ima modre učke(mm$$)in take kodrčke.Problem je,da ima punco.Še danes se mi v mislih predvaja prizor,ko jo je na novoletnem plesu v 8.razredu pred vsemi vprašal.Ravno,ko jo je vprašal pa ...Moram iti,mama me kliče!

Fant,v katerega sem zaljubljena(ime izdam kasneje)

Jaz
02. marec 2012
u71017
u71017
Nadaljujem po dveh nextih!
02. marec 2012
u73660
u73660
next ;D
02. marec 2012
u71017
u71017
Okii,nextam ...
Ravno,ko jo je vprašal pa je glasba utihnila.Začela se je predvajati romantična glasba,namenjena njima.Špela mu je pritrdila in plesala sta.Takrat nisem zmogla.Srce se mi je paralo in nujno sem morala stran.Hitro sem stekla skozi vrata na žensko stranišče.Maja,moja bff je to opazila,saj se je čez par minut pokazala na stranišču.Jokala sem,zarila nohte v kožo,a ni pomagalo.Bolečina je bila enaka.Vstopila je Maja.Vedela sem,da je ona,po njeni hoji.Rotila me je naj pridem ven in naj se pogovoriva,po parih sekundah sem privolila.Ko sem se ji izpovedala,me je stisnila k sebi in pobožala po laseh.Počutila sem se varno,Maja me je namreč vedno znala potolažit.Ko sva hodile iz wc-ja pa je mimo naju šel Nick(moja simpatija).Ojej,videl me je.Ko sem šla mimo njega,me je pozdravil.Nisem mu odzdravila,le mimo sem šla.Čudno me je gledal in izgovoril moje ime.Pospešila sem korak,nato pa ugotovila,da je začel teči proti meni.Prepozno,dohitel me je.Potegnil me je za zapestje in povlekel k sebi.Gledala sva si iz oči v oči in vprašal me je:>>Kaj je narobe?>>
02. marec 2012
u71017
u71017
>>Nič,kaj pa bi lahko bilo narobe?>>.>>Ti mi povej>>je rekel,jaz pa sem samo skomignila z rameni in še bolj me je privil k sebi.Najina obraza sta bila oddaljena le še centimeter in hotel me je poljubitit,vsaj tako je izgledalo.Nakar pa je po gromozanskem hodniku prišla njegova punca,zato se mu je njegov glas iz ljubečega spreobrnil v hladnokrvnega in rekel je :>>Nimam odgovorov na tvoja vprašanja>>.Nekaj časa sem strmela vanj,potem pa se pobrala.Bila sem jezna,besna in majhne kamenčke,ki so mi bili na poti sem brcala s poti.Od tistega dneva naprej me je ignoriral.
**********************************************************************************************************
ŽIVLJENJE V 8.RAZREDU

Torej,od zdaj naprej pišem po poglavjih.
1.poglavje:NENAVADNO POVABILO(Unusual invitation)
Bil je četrtek,moj sovražen dan od novoletnega plesa dalje.Kot vedno se je moj dan tudi tokrat začel z:>>Driiin,driiin!>>in ugotovila sem,da je četrtek,da imam 7ur in da pišem matematiko,se mi je obrnilo.Po omari sem živčno iskala mojo majico z miki miško,strgane hlače ter roza nike jopico.Ko sem končno našla in oblekla te stvari,sem za piko na i dodala še uhane(Na enem je pisalo Love,na drugem pa You).Lase sem si le še zravnala in na hitro pojedla marelični jogurt.Še 5 minut,sem si govorila,ko sem tekla proti avtobusni postaji.Yeees,ujeeela!Hitro sem šla na avtobus in se usedla v zadnji del avtobusa.Ravno sem se hotela usesti,pa je šofer na hitro speljal in zaneslo me je direktno k njemu.Izgledalo je,kot,da se hočem usesti tja,že ko sem hotela iti,pa me je že opazil.>>Prisedi>>je rekel in usedla sem se zraven njega,ter si živčno grizla ustnico.>>Bi prišla na mojo zabavo,danes ob 20.00 pri meni doma,Maja bo tudi tam>>je kar naenkrat rekel in prekinil smrtno tišino.>>Emm,mislim,da lahko>>sem brezbrižno odgovorila,čeprav sem v sebi čutila srečo,veselje in novo upanje.Že smo bili pri šoli,za nameček pa je odgovoril:>>Torej ob 20.00 pri meni>>,pokimala sem in šla proti šoli.V meni se je porajalo toliko vprašanj brez odgovorov.Zakaj je povabil mene in Majo?Z
03. marec 2012
u71017
u71017
***Zakaj me kar naenkrat ne ignorira več?Bila sem zmedena in komaj sem čakala,da to novico povem njej.Ko pa sem prišla v garderobo,se mi je vrgla v objem in rekla,da mi ima nekaj pomembnega za povedat.***
03. marec 2012
u73660
u73660
next ;D
03. marec 2012
u71017
u71017
Ko bo še 1-next
03. marec 2012
u71017
u71017
OMG,napisala sem next,pa ni poslal,faaaaak!
05. marec 2012
u71017
u71017
Evo,nextam ...
Ravno je odprla usta pa naju je prekinil trapasti zvonec,ki je naznanjal začetek ure.Hiteli sva in jaz sem se skoraj spotaknila,sreča pa taka!Učiteljica nama je pred nosom zaprla vrata.Oh,pa imam naupravičeno uro,prfoksa je neusmiljena!Jezni sva se usedli na klop in Maja je začela:>>Špela,nekaj ti imam za povedat?>>,>>Ja,saj zdaj lahko poveš,imave čas>>,>>Fanta imam>>.Obsedela sem,je res to rekla?>>Oo,Maja,nisi mi povedala,da ti je kdo všeč?>>.Sramežjivo se je nasmehnila:>>Vem,samo,vedno si bila zasedena>>,>>Oprosti res,hip-hop imam vsak drug dan pa še dramski krožek,no kdo je torej tvoj fant?Ga poznam?>>,>>Khm ...>>Zvonilo je.Res nimave sreče.Na hodnik se je usulo dijakov,ki so hiteli proti naslednji učilnici,saj je bila naša šolo zelo velika.Z Majo sva hitro odšli pred učilnico za matematiko,saj si nisva smeli privoščiti še ene neupravičene.Vstopili sva in se usedli na najino stalno mesto.Učiteljica je prišla in rekla:>>Na mizo dajte samo kemične svinčnike in geo-trikotnike,pišemo test!>>.>>Kkako?>>smo v en glas začudeno vprašali,>>Kaj kako?Nikjer ne piše,da morajo biti testi napovedani,sploh pa so testi napovedani,če vi redno izpolnjujete zahteve>>.Spomnila sem se,zadnjič je znorela,ker sta samo dva imela nalogo.Bila je pač zabava pri Lili Cinson in so žurali.Šit,linearna funkcija.Kaaj je že to?!?Poskusila sem se spomniti,kaj je že rekla,a ni šlo.Bolj sem poskušala svoj spomin zavrteti nazaj,bolj me je glava bolela.Izpustila sem to nalogo in odšla k naslednji.Okej,enačbe znam,krog tut ...Zvonilo je,no za dve bo,upam da bo mama razumela.Trenutno sem imela matematiko 4 in nisem jaz kriva,če je bil nenapovedan test.Pouk se je vlekel in vlekel,nakar je končno zvonilo in bilo je konec 7.ure.Saj res,Maja mi mora povedat,kdo je njen fant!to je misel,ki mi je šinila v glavo in poklicala sem jo.Zmenile sva se,da se dobiva v parku čez uro in pol.Ko sem prišla domov sem vrgla torbo v kot in pojedla pizzo,spila coca-colo potem pa se zleknila na kavč in gledala televizijo.Ura je odbila 16.15 in odpravila sem se.Približevala sem se dogovorjenemu mestu in v daljavi zagledala Majo in njenega fanta.Čakaj malo, a ni to ...
06. marec 2012
u71017
u71017
Nextam:
BOLEČE SREČANJE in NOVA PRILOŽNOST
Čakaj malo,a ni to Matej!Človek,zaradi katerega sem prejokala 3 noči,zelo me je prizadel,ko sem izvedela,da je bil z mano zaradi stave,bedne stave!Komaj sem ga prebolela,zdaj pa je spet tukaj in to z mojo najboljšo prijateljico.Matej me je opazil in povesil glavo.Bila sem jezna,besna.Ne zasluži si niti enega mojega pogleda ...Maja je opazila njegovo živčnost in ga vprašala:Kaj je narobe?on pa je le skomignil z glavo in še preden bi ji lahko odgovoril sem prišla jaz.>>Maja,to je Matej!>>,>>Vem,ja,moj fant je,mimogrede,kako pa veš kako mu je ime?>>,>>Matej iz Osnovne šole>>,>>Pa ja ni to tisti Matej,ki je bil s tabo zaradi stave?>>.Na jok mi je šlo,ko sem se spominjala tega ampak držala sem svoj ponos.>>Špela,oprosti,vem,da si jezna name,ampak a lahko pozabiva na to?>>,>>Vredu,ti lahko pozabiš,jaz pa ne bom>>odvihrala sem stran in opazila poglede na sebi,a v tistem trenutku se nisem menila zanje.Doma sem se vrgla na svojo posteljo ter se poskušala umirti.Čez nekaj časa mi je to uspelo in poškilila sem na uro.Ojej,bila je 18.40,Nickova zabava,moram iti.Hitro sem odšla pod tuš in se malo razvajala z različnimi mili,potem pa še nadišavila.Oblekla sem novo oblekico,ki sem jo kupila prav za to priložnost.Lase sem si spela v figo,nadela verižico z sovo in bila sem nared.

Obleka

Verižica

Moja frizura
Šoferju sem naročila naj me pelje do Bele ulice pred Nickovo hišo in mu zabičala naj staršem ne pove,da sem šla na zabavo.Končno sem vdihnila svež zrak,obožujem naravo.Vstopila sem skozi velikansko hišo z bazenom.Pri Nicku so bili kar bogati,saj je bil njegov oče odvetnik,mama pa je bila tajnica v znanem podjetju.S pogledom sem iskala Nicka in ga končno zagledala,ko se je pogovarjal z svojo sestro.Zu je bila zelo znana na naši šoli,pa ne ravno zaradi dobrih stvari.Kadila je hašiš in bila slaba v šoli,saj se ji starši niso imeli časa posvečati,ker so bili *prezaposleni*.Smilila se mi je,zato sem sklenila,da ji bom pomagala.Prejšnji ponedeljek sem se ji ponudila,da ji razložim matematiko,pa je samo prhnila:>>Ne potrebujem tvoje pomoči ...>>,zato me je bilo malo strah stopiti zraven nje,a sem se kaj kmalu opogumila.>>Zdravo Nick,vse najboljše>>.
09. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg