Forum
Sem Laura stara sem 19 let in imam najboljšo prijateljico Larisso.Nazadnje je šla v Los Angeles in mi kupila verižico

06. junij 2014
u23133
u23133
NEXT
06. junij 2014
''Ko pogledam slike vidim v prihodnost'' sem govorila Larissi.''Res?''se je začudila.Pogledala sem v njeno sliko in izginila.Vrtinec me je odnesel v 1995 ko sva se z larisso rodili.Kako ljubka je bila ko je bila majhna pa še zdaj je samo ni ljubka kot deklica a je lepa. Potem sem se zavedala da sem še jaz dojenček.Kajti skupaj sva se rodili v enaki bolnici,enaki sobi ne pa enaki postelji!Ne vem zakaj sem tukaj pristala potem pa sem se vrnila v isti čas 2014.KER SEM NONSTOP mislila na lariso.Potem pa ko sem se zagledala v sliko in izginjala je prišla njena mami.Za to ne bi smel nihče od odraslih izvedeti!Larissa pa ker je tako pametna celo pri mati in zgodi me je pokrila.Njena mami pa sse je začudila in rekla''...
SE NADALJUJE
2 NEXTA
08. junij 2014
u172549
u172549
next
08. junij 2014
še 1
08. junij 2014
u23133
u23133
next
08. junij 2014
nadaljujem...
09. junij 2014
in rekla''kdo je bil to duh?
(GOVORIM KOT LARISSA) ''NE MAMI TO JE BLA POŠAST''mami mami grozna je takega pa še ne kaj naj ji rečem? Naj ni povem resnico ali kaj????''Povej takoj Larissa!''Je rekla s strogim glasom.''No to je bila... bila...'' Potem pa je rekla''TAKOJ povej če ne poveš greš v sirotišnico ali te vržem dol iz terase!''O moj bog neki si moram zmislt!''POGLEJ TO TRAJA ŽE CELO VEČNOST! ŽE 5MINUT!'' se je zadrla.''No mami mi narediš uslugo?'' Z bolj prijaznim glasom pa je rekla ''ja, kakšno katero koli mogoče miljon vredna si tega''Tega jaz vredna pa se tako grdo do mene obnaša? SITROTIŠNICA,SMRT???''no če mi 1. da si bl prjazna do mene2. da greš vn z moje sobe in 3. HOČEM SESTRICO!'' mami pa''seveda vse ti lahko izpolnim čawči čaawčuuu!In grem delat tvojo sestrco'' resno pravkar se je na srečo vrnila Laur. ''Povej kaj je v prihodnosti sedajnosti ali preteklosti????'' ''Poglej,'' je rekla''dobila boš 3 sestrice in 5 bratcev kolikor sem prav preštela'' jaz pa sem rekla''

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vem da je kje čudn
next?
Vm je ušeč
09. junij 2014
next
09. junij 2014
lepa verižicaaaaaa
09. junij 2014
next
13. junij 2014
še nč next0ov nexti ajddeeeeeeeee
13. junij 2014