Forum
Hey. Sm Ingrid in to je moja druga zgodbica. Prvo še pišem . Nekako sm dobila idejo za drugo,tk da bom vesela vskega ovega bralca. NAhitro vam bom povedala vsebino.
Punca z Imenom Rose,živi v ulici Watermeed. V ljubezni nima ravno veliko sreče,saj jo je pred kratkim zapustil fant. Zato se odloči,da nobenem fantu nebo več pustila do živega. Ampak kar naenkrat se v njihovo sosetsko preseli fant po imenu Mike.

Link od moje prve zgodbice: http://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-na-podezelju/33989/

boš bral/a zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. november 2012
1.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
''Mislim da tako ne gre več naprej,'' mi je Mathew rekel brez kančka čustev ''Zato mislim da bi se morala raziti.'' Kaj? je res to rekel? Saj se bom poboljšala. Samo nesmem ga izgubiti. On mi pomeni čisto vse. Nikoli več ga nebom prizadela obljubim. ''Mathew,'' sem rekla in v očeh so se mi začele nabirati solze. ''Saj ne misliš resno kajne? Somo hecaš me. Kaj sem naredila narobe? Lahko se popravim...'' govorila sem hitro,kakor da nebi imela časa. ''Pšššš... Rose. Nisi kriva ti. Jaz sem kriv. Mislil sem, da si ti prava in da sem prebolel Kate. Ampak nisem. Kot kaže se nisva nehala ljubiti.'' Njegove besede sem požirala eno za drugo. Sigurno se heca. ''Jaz,Jaz.... Mathew,prosim ne zapusti me'' sem moledovala. ''Rose. Super punca si. Sam sebe bi najraje zadavil,ker te oziroma sem te že ranil. Ampak nemorem si pomagati. Kate je zame še vedno edinstvena. Ampak tudi ti si nekaj posebnega.'' Solze so mi tekle po licih in v grlu sem imela občutek,kot da se bom vsak čas zadušila. Mathew mi je s svojimi prsti obrisal solze. ''Nikar se ne joči.'' je zašepetal. Nisem mu odgovorila,samo stopila sem bliže k njemu,ga objela,ter se v mitu zjokala. ''Ja-z-z-z...'' Sem jeclala ''O-p-p-p-r-r-r-o-o-sti'' sem govorila. Besede so mi kar ostale v grlu. ''Rose. Nikar se ne joči.'' mi je tolažilno govoril,ter me božal po laseh ''Kako to misliš,da se ne jočem... Mislila sem da me imaš rad. Da me ljubiš. Očitno sem se zmotila. In pozdravi Kate v mojem imenu. Rada bi videla da si srečen,neglede na to,kaj se bo zgodilo. Rada te imam Mathew. Sedaj pa bom odšla,da mi vse skupaj nebo še težje.'' Sem rekla,se mu izvila iz objema,ter hitro korakala proti domu. Solze so mi še vedno tekle po licih,zato sem si na glavo dala kapuco,da nebi ljudje videli mojih oči,ki nisebole več tmno rjave,ampak rdeče,sam so mi jih solze razdražile. Ko sem prišla domov sem jakno vrga na sedežno v dnevni sobi. Spregledala sem sestrico,ki me je začudeno gledala. Stekla sem naravnost v sobo,se vrgla na posteljo ter obraz zakopala v blazino.Nato sem se v miru razjokala. Nekaj časa sem še bila v sobi se spraševala kaj sem naredila narobe. Nekajkrat mi je na misel prišlo tudi to,da bi se ponoči splazila h Kate domov,ter jo zadušila z blazino. Nobenih sledi umora nebi bilo. Potem pa bi na njeno nočno omarico dala tablete,da bi izgledalo,da je delala samomor. Ampak to se nebo zgodilo. 101 razlog je,da tega nebi naredila. Toliko razlagam,da sem se čisto pozabila predstaviti. Moje ime je Rose Robinson. Stara sem 16 let,živim v ulici Watermmed. Živim z mamo,očetom (malokrat ga vidim,saj veliko potuje) in mlajšo sestrico Melisso. Ona je moj mali srček. Stara je 5let majhna je,a ve zelo veliko stvari. Velikokrat me spravi v dobro voljo. Ljubi bog spet sem zašla s poti. Ok. Prvo bom opisala sebe,potem pa še ostale. Imam dolge tmno-rjave rahlo skodrane lase in temno rjave oči. visoka sem 167cm. Moja najljubša barva je vijolična in moja najljubša žival je pes. Sicer ga nikoli nisem smela imeti,saj je bilo mojo mami preveč strah. Rada imam vse zvrsti glasbe. Od rocka,punka,country muske,.. Živim za petje. Tudi plešem rada. Ampak petje je moj talent. Imam bff Lucy,ki mi ob najtežjih trenutkih stoji ob strani. Všeč mi je zato,ker je tako odštekana kot jaz. In vedno mi pomaga. O njej lahko povem same dobre stvari. Oziroma.. Na živce mi gre,ker ji je skoraj vsak tretji fant luškan. Meni se smeji če od katerega njenega ''luštnega'' tipa skoraj bruham. Lucy ima ravne skoraj črne dolge lase. Ima modre oči in je dva centimetra manjša od mene. In od mene je starejša 3mesece. Huhhh... Ona ima rojstni dan šestnajstega avgusta,jaz pa dvajsetega oktobra. Srešna je lahko. Njej rostni dan nikoli ni treba praznovati v dolgih rokavih. Pa še v bazenu se lahko kopa. Kaj pa jaz? Jaz pa moram zmrzovati.. Vedno sem ji zavidala,da ima rojstni dan poleti. Pojdimo spet na mojo družino. Moja družina sicer ni pretirano bogata. To pomeni da smo tik pod bogatimi. Ampak vsi to sovražimo. Sovražimo če z prstom kažejo na nas in se pred nami postavljajo,kot da smo bogovi. Nihče od nas ni rad ''bogat.'' Radi smo urejeni,ampak v mejah normale. Vesela sem da Lucy name gleda kot na povsem navadno punco. Moji mami je ime Marthina očiju pa Ronaldh Robinson. Mami je stara 39 let. Ima kratke svetle lase,in tmno rjave oči. Vsi pravijo da imam njene oči. Oči je star 41let. On ma kratke skodrane lase,ter zelene oči. Da,lase imam njegove. In sedaj pojdimo še k moji srčici Melissi. Ona je majha in ima dolge,skodrane črne lase. Popovna je. Kadar se nasmeji,se ji v licih naredijo luknjice. In tako čustvena je. Vedno me zna potolažiti. Ona je moj cukrček.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rose Robinson:

Melissa Robinson:

Marthina Robinson:

Ronaldh Robinson:

Mike Stewart:

Kate McCase:

Lucy Amrgonte:

10. november 2012
next?
10. november 2012
next
11. november 2012
Upsii.... Tist gor sm se zmotla :/ tist ni Mike Stewart upsiiii... Tist je Mathew Stewart. Zmotla sem se ressss sorry
14. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg