Forum
u23904
u23904
js pa ankarabanka smo se odločle da napišemo eno zgodbico o ljubezni med vampirjem pa volkodakem. upam da vam bo zgodbica všeč

a napiševa zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2010
no bm jst začela
12. julij 2010
u23904
u23904
kr začni
12. julij 2010
ok
12. julij 2010
I. Začetek konca

Sedela sem na postelji in razmišljala o tem kar mi je ravnokar povedal oče. V mladosti je bil volkodlak. In to kar 32 let. Dokler ni spoznal mame. Razložil mi je, da se v mestu edina potomka volkodlaka. Mogoče se ne bom nikoli preobrazila, saj v okolici ni vampirjev. Ampak novica, da sem volkodla je bila vznemerljiva. Prva preobrazba naj bi bila boleča. Oče mi je razložil tudi kaj pomenijo barve kožuhov in od česa je odvisna njihova dolžina. Le kako bom zmogla. Kako se bom lahko odpovedala svojim prelipim črnim kodrom, ki so mi padali na temne rame. Moja koža je bila latino-ameriške barve. Vsaj tako je pravila moja najboljša prijateljica. Škoda ker ne ve, da sem volkodlak. Najhuje pa je, da ne bo vedela zakaj se ne družim več z njo. "Emma, pridi v dnevno sobo." se je zadrel oče. O ne, sem pomislila. Upala sem, da to ni še en pogovor o sexu, fantih ali volkodlakih. Zadnje čase smo se pogovarjali samo še o tem.
12. julij 2010
u23904
u23904
obenem pa sem razmišlajala tudi o plesu ki se približuje zadnjo leto srednje šole je tako hitrro minilo da nisem mogla verjet.začudo me je oče poklical zato da smo se pogovorili ravno o tem kdaj nameravam jet kupit obleko rekla sem da bi šla kr dans in jes uspelo mi je lahko grem ko sem se prppeljala do trgovine sem ga videla najlepšega fanta na svetu...
next?
12. julij 2010
bom jst naprej

Bil je postaven in njegovo premikanje me je začeralo. Vstopila sm v trgovino. V obraz mi je butnil von ob katerem mi je šlo na bruhanje. O ne, bil je vampir. In še smrdel je. Obrnil se je in se namrgodil. Odšla sem vn on pa za mano. "Smrdiš po psu." mi je zabrusil nato pa se zarežal. Kakšna žaljivka. Bo že videl. Krvoses bo dobil svoje. Mojega ponosa ne bo uničil.
13. julij 2010
next?
13. julij 2010
u18082
u18082
nextt
13. julij 2010
vampire acadamy ti si na vrsti
14. julij 2010
u23904
u23904
aja se res
to se že nabo zgodilo ko je šel mino mene sem iztegnila nogo in padel je pa sem poškodovala njegov ponos. čeprav sem misllila da mi bo njegov smrad ubil blajk. in šlaq sem nazaj v trgovino. a nekaj je bilo na njem malo me je privlačil, izbirala sem obleko in čet čas sem opazila da je neumen krvoses zapustil trgovino vsaj ne bo več nagnusnega vona sem si mislila. izbirala sem obleko in jo končno našla. kupila sem jo in odšla ven ko sem stopil vn je spet udaril ta nagnusni vonja bil je izrazitejši in videla sem njega v družbi še nekatirih predvidevala sem da vampirjev.
next?
14. julij 2010
next? a hočete da napišem naprej?
15. julij 2010
ne bom pisala dokler ne dobim treh komentarjev
15. julij 2010

Jst ( sam, da mam rjave oči)
15. julij 2010
a je sploh vredn pisat? Dejte plis komentirat, da bova vedeli, da vsaj nekdo bere.
15. julij 2010
u18082
u18082
nexttt
15. julij 2010
ok bom zvečer
16. julij 2010
coooool story!!!!!
neeeeeext..plisssss!!!!!!!
16. julij 2010
Kako so smrdeli. Omg. Čakaj malo. Če so v mestu vampirji se bom preobrazila. Aaaaaaa! "To je ona." sem slišala reči vampirja, ki sem ga srečala v trgovini. Obkolili so me in me zmerjali s psom. V mislih sem se opozarjala, da se ne smem razjeziti, ker bi se preobrazila. "Pijavke spustite me naprej." sem rekla tiho vendar jezno. "Opa, nekdo je jezen." "Ni me pametno izivati" sem rekla z odločnim glasom in se prerinila mimo. Usedla sem se v avto in se odpeljala. Jeza mi je omeglila razum. Razmišljala sem samo še o maščevanju. Postalo mi je vroče zato sem slekla jopico. V prsih me je tiščalo kot, da bi nekaj hotelo zlesti iz mene. Ustavila sem se pred hišo. V predsobi sem se zadrla : "Mislim, da se začenja!!!"
16. julij 2010
jaaaaaa!!!!!!

nadaljuj!!!!!!!
16. julij 2010
u23904
u23904
postajala sem jezna čedalje bolj vročina v meni je naraščala. čutila sem da se bo zgodilo. kmalu. zdajle. oče je pritekel in me poskušal pomiriti. a jaz se nisem mogla . kar naenkrat pa BUM! in vsa moja oblačila so se raztrgala in spremenila sem se v volkodlaka.oče mi je razlagal kaj narediti jaz pa sem le hotela sprostiti jezo zato sem skočila čez vrata in tekla tekla in tekla dokler ša sama nisem več vedela kje sem. s a vsaj pomirila sem se.
next?
16. julij 2010
jaaaaaaa!!!!!!!

next..pliiiiiis!!!!!!
16. julij 2010
u18082
u18082
nextt
17. julij 2010
NEXT!
17. julij 2010
u10862
u10862
next!!!
17. julij 2010
Prišla sem v drugo državo. Najbolje, da se pomirim in grem nazaj. Čaka malo kako pa naj se spremenim nazaj v človeka. Še zmeraj me je vse bolelo. Roke, noge najbolj pa me je tiščalo v prsih. Dihaj, sem se spodbujala. Hodila sem proti domu. Po dveh urah sem začela teči. Nisem vrjela kolikšen kos poti sem pretekla v petih minutah. Ko sem začela teči sem bila v pol minute doma. Oče je vedel, da mi ni povedal o tem kako se spremenim nazaj v človeka, zato je začel z navodili. "Emma pomiri se. Razmišljaj o svojih prijateljih ljubezni. O nečem lepem.Ko boš to naredila se boš pomirila in bolečina v prsih bo popustila. Potem pa se osredotočiti na to, da želiš biti spet človek." Slišati je bilo tako preprosto...
next?
24. julij 2010
next!
24. julij 2010
u15323
u15323
nadaljuj!!!
24. julij 2010
ker je vampire academy na počitnicah bom kr jst nadaljevala
24. julij 2010
Pa ni bilo. Zajela me je panika. Kaj, če se ne bom morala spremeniti nazaj v človeka. Kaj, če bom za vedno volk? Oče je opazil moj strah. "Pomiri se in se osredotoči. Prekleto, to sploh ni težko." Takoj sem se spremenila nazaj v človeka. "Da si ne drzneš preklinjati v moji bližini." Bog, spet sem se razjezila. Spremenila sem se v volka. Moja jeza je bila res zoprna. Nikoli si nisem dovolila kakšnega pretiranega izbruha v javnosti. Zdaj pa sem bila vsako minuto bolj jezna. Kaj se dogaja?! Pomirila sem se in se zbrala. Po 15 minutah se mi je uspelo spremeniti nazaj v človeka. Potrebno bo še veliko vaje. Za zdaj pa bom vadila spanje in pa hranjenje. Zavedala sem se, da sem naga in pobegnila v hišo. V sobi sem nase navlekla trenirko in pa razvlečeno majico. Potem sem se odpravila izropati hladilnik.
next?
24. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg