Forum
Moje življenje je totalna polomija. Nimam fanta, sem nepriljubljena, imam povprečne ocene, tečnega brata in staromodna starša, ki se ločujeta.
Ampak... "Sara, ugani, kaj... Alex te je povabil na zmenek.."

"Kaj??? jeeej" moje življenje je kmalu dobilo smisel. Alex, najlepši, najboljši, najpriljubljenejši tip na šoli me vabi na zmenek.
"Kaj boš oblekla?" me je iz stanja zasanjanosti zbudila Tina.
"Nevem, imaš kakšen predlog?"
Spogledali sva se in se zarežali.
"Qulandia, naju čaka, greva!!"
30. september 2011
Ko sem že popolnoma oblečena prišla točno ob 7.00 pred restavracijo, v svoji najlepši obleki, sem imela še nasmeh na ustih. Pričakovala sem, da se bo Alex prikazal, me nežno poljubil in peljal na večerjo. Pričakovala sem, da bo vse lepo.
In tako sem čakala 10, nato 15 ... min. Njega pa ni bilo.
Bila sem obupana.
Pustil me je, da sem čakala. Pustil me je v upanju. In jaz sem mu verjela.

Popolnoma na tleh sem se sesedla ob zid za vogalom. Moje oči niso zaznavale okolice, moje srce je bilo razbito na miljone koščkov. Nisem vedela kaj naj naredim. Bila sem obupana.

Brez volje do življenja sem vstala in se po zatemnjeni ulici odpravila v neznano. Brez volje do življenja sem blodila in nazadnje prišla do bledih odsevov svetlobe. S kančkom zanimanja sem se ozrla po ljudeh, ki so sedeli ob robu.

Zastal mi je dih.

Ob teh prašnih ulicah, brez sledi civilizacije so vedrili narkomani. Zagledala sem množico obupanih najstnikov, ki so z zamaknjenim pogledom strmeli vame.
Ozrla sem se proč in na koncu zagledala temen obris človeka, ki se je naslanjal na zid in zrl v mojo večerno obleko. Osramočeno sem odvrnila pogled, saj me je spomnil na uničen večer.
Ko sem se že hotela obrniti stran, mi je rahlo pokimal in se mi približal.
"Živjo"
"Živjo" sem mu odgovorila.
"kaj pa je tebe prineslo sem?"
"Nič"
Opazil je moj razmazan make up in se mi rahlo nasmehnil. Opazila sem njegove rdeče oči in rahlo zamaknjen pogled, a me je tako privlačil, da se mu nisem upirala.
Približal je ustnice k mojim in me poljubil. Odpoljubila sem ga in s svojimi rokami me je objel, ter me stisnil v svoj objem. Počutila sem se varno in hkrati potešeno.
"Lester sem mimogrede." mi je šepnil na levo uho in me pobožal po bradi.
Ni mi bilo mar, da je zadet. Važno mi je je bilo, da sem v njegovem objemu in da sem malo pozabila na Alexa.
Sedaj so se nama začeli bližati ljudje. Rahlo se je odmaknil od mene, me še enkrat poljubil.
"Obljubim , da te bom poiskal, zdaj pa moram iti."
Razočarano sem še zadnjič pogledala temno postavo in se obrnila.
"Emma sem mimogrede" sem mu še zaklicala, nato pa se je skupaj z množico ljudi pogreznil v temo ulice.
20. oktober 2011
nextam??
20. oktober 2011
next
20. oktober 2011
u36669
u36669
What a fuck?
20. oktober 2011
prosim dodajte slikce ker jih jast ne morem
20. oktober 2011
u36669
u36669
Mislim a mate lahko še bul butaste teme ?!!
20. oktober 2011
u36669
u36669
20. oktober 2011
next
20. oktober 2011
u36669
u36669
brez veze
20. oktober 2011
u36669
u36669
še neki lari Mislim ne boš ti men govorila bednež,Slak ma nojbolše muske,jst usaj mam real profil ne pa ti slika z neta pa 3 podatki o teb .You are suck
20. oktober 2011
u29507
u29507
next
20. oktober 2011
u29507
u29507
kva vama je fora da se zej kle kregata kera muska je dobra pa kera ne???
20. oktober 2011
ma nč, on je komentiru da je zgodbica bedna, jst sm mu pa napisala da ma on bedne muske na profilu
20. oktober 2011
aia, pa punci je ime emma ne sara, se opravičujem
20. oktober 2011
u29507
u29507
ma ignoriri ga
kul je

NEXT ŽE
20. oktober 2011
next...
21. oktober 2011
Ko sem naslednji dan priišla v šolo, sem bila obupana.
Zagledala sem nasmejanega Alexa, ki se je sklanjal k neki punci in jo poljubljal. Po licih sem začutila nekaj mokrega in v zadregi sem se obrnila proč. Hotela sem oditi. Hotela sem se skriti pred svetom, saj so vsi vedeli, kaj mi je Alex naredil. Osramotil me je pred vsemi.
Vsaj tako sem mislila.
Ko sem se obrnila, da bi odšla, se me je Alex zagledal.
"Ljubica, si me včeraj mogoče čakala?"
vsi so planili v smeh in me prebadali z privoščljivimi pogledi. Odmikala sm svoj pogled in skušala oditi.
A ustavil me je Sebastian, moj najboljši prijatelj, ki pa je zadnje čase zapadel v slabo družbo.
"Alex, si jo mogoče videl čakati, da bi jo lahko žalil? Jaz sem jo videl in sicer ne pred restavracijo ampak v objemu fanta." Čuteče me je pogledal in mi stem vrnil kanček samozavesti.
Alex je rahlo povesil pogled, prijel punco za roko in jo odpeljal. Ko je zapustil razred pa se je še ozrl nazaj in rekel: "Bomo še videli kdo bo zmagal, zadetkoti ali jaz."
Vsi smo debelo pogledali,saj takšnih nesramnih besed od njega nismo pričakovali.

Ko je bilo pouka konec, sem se sama odpravila po dolgi ulici vzdolž mesta. Ravno ko sem prišla do prve klopice, je nekdo vstal. Pogledala sem in zagledala sem najhujšega tipa, kar sem jih kdaj videla. Imel je rahlo skodrane rjave lase, ki so mu plapolali v vetru. Oblečen je bil v oprijete črne kavbojke in piosano karirasto majico, ki je vabila poglede. Z odprtimi usti sem strmela vanj, on pa se mi je rahlo nasmehnil in se mi približal.
"Živjo."
Osuplo sem strmela vanj, on pa se je sklonil k meni in me poljubil na ustnice. Najini jeziki so se združili in močno me je prižel k sebi in me prijel za zadnjico. Omamil me je s svojim vonjem po moškem in njegovimi dotiki. Zmedeno sem ga poljubljala, nato pa sem se odmaknila.
"Me ne prepoznaš?" me je vprašal
"Pojma nisem imela kdo je, prepoznala sem le vroče poljube, ki jih ne bom nikoli pozabila."
"Lester" sem dahnila
"Prav imaš Emma." Rahlo ssem se ustrašila, saj je moje ime povedal tako strastno, da sem mislila, da se mi bo zmešalo.
Strmela sem vanj in vpijala to prekleto lepoto.
Iz omamnosti me je prebudil Alex. "oOOo, kaj a imamo tukaj? Emma! Vesel sem da te vidim." Srepeče me je pogledal, nato pa odšel. Slišala sem tiho kletvico iz Alexovih ust, ki pa mi niso bile pomembne. Važno je bilo, da sem bila ponovno z Lesterjem.
Obrnila sem se k njemu in ga še enkrat poljubila.
21. oktober 2011

ALEX
21. oktober 2011

LESTER

EMMA
21. oktober 2011

LESTER

EMMA
21. oktober 2011

LESTER

EMMA
21. oktober 2011

LESTER

EMMA
21. oktober 2011
ops, mal prevečkrat sem slikce dala se opravičujem
21. oktober 2011
u29507
u29507
ker tip je to ta lester v resničnmu lajfu???

NEXT
21. oktober 2011
kuko to mislš u resničnmu? A ker igralc je?
22. oktober 2011
larly ej iz kod si ti
22. oktober 2011
u57700
u57700
next
22. oktober 2011
u29507
u29507
ja tko mislm ja
22. oktober 2011
edward speleers