Forum
1 DEL

Sedim v avtu, imam slušalke v ušesih in čakam da me mama pripelje do poletnega kampa, ki se imenuje FunMore. Čez nekaj časa se avto ustavi in mama reče >>: "Evo tu sve" zato si pospravim slušalke v torbo in grem ven iz avta in si vzamem ven kovček. " Pogrešala te bom, bodi pridna, naredi vse kar ti naročijo in vredu boš " reče mami in ji pritečejo solze iz oči, zato jo objamem in rečem >>: "Ne skrbi vredu bom no". Nato se poslovive in odidem v kamp kjer me je že pričakovala moja šefica. " Zdravo, a ti si naša nova animatorka " ? Se nasmehnem in odgovorim >>: " Ja, moje ime je Maya pišem se Hutinski in ja sem vaša nova animatorka ". >>: " No super, moje ime pa je Kelly Holins in sem direktorica tega kampa in tvoja šefica " se mi nasmehne in reče šefica, nato pa me odpelje in mi razkaže kamp potem pa še me pripelje do moje koče in reče >>: " No torej tu boš pa stanoval to poletje medtem ko si animatorka pravila so napisana na vratih in prosim da jih upošetvaš sporočila ti bom ko te bom rabila, do takrat pa uživaj " reče Kelly, se mi nasmehne in odide. Jaz nato vstopim v svojo kočo, bila je mala ampak zelo lepa. Vsedla sem se na posteljo in že je vstopila ena punca in si dala prtlago pod posteljo nato me je pogledala in rekla >>: " Ohh ti moraš biti moja cimra in animatorka torej moja sodelavka, zdravo moje ime je Hanna Mortins" podala mi je roko in se nasmehnila, jas sem ji podala roko nazaj in rekla >>: " Me veseli moje ime pa je Maya Hutinski ". Šla je vstran in si razpakirala stvari, nato pa je prišla Kelly >>: " Punci zdravo, torej tu vama dajem list programov in pri enem se podpišeta in začelo se bo ob sedmi uri zjutraj, danes pa bo otvoritveni žur ob osmih pa do treh zjutraj " nasmehnila se je in nama pustila list na mizi in odšla. Vzela sem list in skupaj z Hanno sve si pogledale pograme, ki so bili naslednji : Glasbeni, Umetniški in Drama. Obe z Hanno sva se vpisale pri Glasbeni ker obe igrave inštrument, Hanna igra kitaro jas pa Klavir potem sva se še malo pogovarjale in nato sve nesle list Kelly in nato je rekla Hanna >>: " Ej kaj pa če se greve počasi urejet ker je že sedem ura" strinjala sem se zato sve se odpravile. Hanna si je oblekla metalsko obleko ker je metalka in obula črne pete, naličila se je bolj v črno in si speglala lase. Jas pa sem se oblekla v črno obleko, ki se je prilegala mojemu telesu in zraven obula rdeče pete, naličila sem se v smokey eyes in dodala rdečo šminko in še skodrala lase. Ko sve bile urejene je bil čas za odhod, sprehodile sve se do velike koče, v kateri bo žur in vstopile, vrtela se je muzika vse vrste in začele sve plesat, nato je Kelly naredila govor in nam predstavila mentorje vseh programov, na oder je stopil in se predstavil mentor glasbenega programa. >>: " Dober večer vsem skupaj, dobrodošli na kampu FunMore, moje ime je Dean Casan in sem mentor glasbenega programa, nebo vam žal tisti kateri ste se prijavili na glasbeni program ". Dean je bil lep, prijazen, zdel se mi je zelo dober človek po srcu. Kelly je nato predstavila še nas animatorke in animatorje. Po govoru in predstavljanju, smo lahko dalje žurali, midve z Hanoo sve si naročile bambus in pomalen spile, nato so se začele predvajati počasne in ljubezenske pesmi, vsi so se poparčkali tudi Hanna z animatorjem Ericom, a jas sem ostala sama, nato je k meni pristopil Dean in rekel >>: " A bi plesala z mano ? " Nasmehnila sem se mu, mu dala roko in že sva šla na plesišče. " Kako i je že ime sem pozabil hehe ? " je me vprašal, jas sem se mu nasmehnila ter odgovorila >>: "Maya Hutinski ". Nasmehnil se mi je in celo noč sva plesala in plesala. Ko se je žur končal sve z Hanno odšle nazaj v kočo in se stuširale, preoblekle ter se še malo pogovarjale o žuru nato pa sve obe zaspali.
15. december 2016
ZA NADALJEVANJE ZGODBE RABIM VSAJ 5 NEXTOV
15. december 2016
u216836
u216836
Next
16. december 2016
Next Next
16. december 2016
Hvala vama še 3 nexti in nadaljujem zgodbo, prosila bi vaju če malo oglašujeta...hvala že vnaprej
16. december 2016
Next
17. december 2016
Hvalaaa še 2 nexta in prosim da oglašujete punce, da lahko čim prej nadaljujem zgodbo
18. december 2016
u216836
u216836
Okej bom poslala link nekaj prijateljicam (;
18. december 2016
hvala ti lepa, lahko pa mi date tudi kaka mnenja
18. december 2016
Next
18. december 2016
hvalaa še 1 Next in zgodba se nadaljuje !!!!!
19. december 2016
Next
20. december 2016
vsaka oseba lahko samo 1x nexta
20. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg