Forum
u40823
u40823
hey!to zgodbo sem že pisala in bom jo še enkrat od začetka

mami:

ati:

stric:

Bil je normalen dan, pred tremi leti, zbudila sem se dobre volje in pred odhodom poljubila svojo sestrico, ki je bila takrat stara en mesec življenja. Ati me je zapeljal na avtobusno postajo in mi zaželel lep dan v šoli. Začutila sem nekakšno silo, kakor, da ga moram objeti in sem ga. Zaželela sem mu lep dan. V planih je imel, da se z mami odpravi v Ljubljano na seminar. Rekla sem mu naj pozdravi mami in naj se imata fino. Odšla sem v šolo, ob prihodu so me objele prijateljice. Bila sem normalno, zaljubljeno dekle, imela sem prijatelje, najboljše starše, najljubšo sestrico X in veselo življenje. živela sem v soseski, kjer so me imeli vsi radi. V šoli sem imela lepe ocene in učitelji so me imeli v dobri luči. Nisem bila piflarka ampak nekako pametne glave. Pouk je tisti dan potekal normalno, imeli smo matematko, kjer smo uspešno reševali linearne enačbe, slovenščino, kjer smo se pogovarjali o Prešernu in nato malico. Ob koncu malice, smo se punce iz našega razreda preoblekle za športno vzgojo. Telefon sem pustila, kar v torbi, saj nisem pričakovala nobenega pomembnega klica. Igrale smo moj najljubši šport-odbojko. Ravno sem imela jaz žogo, naj bi servirala, vendar takrat je iz šole pritekle sošolka. Povedala mi je, da me kliče stric in profesor je pritrdil z glavo, da se lahko oglasim. Bil je najboljši profesor, vsi smo ga imeli radi in bil je zelo prijazen. Stopila sem nekaj korakov stran in obnemela. Stric me ni nikoli klical, še posebej pa ne v šolo. Prestrašilo me je že to, še bolj pa njegov žalosten ton glasu. Izrekel je štiri besede:
"Kritično je z njima!"
Dojela sem,da komaj zadržuje solze v očeh in njegov glas se je tresel. Vprašala sem ga:
"S kom je kritično?"
Zajokal je...rekel je, da se naj ne zlomim, da me bo prišel iskat v šolo in da je že na poti. In tisti trenutek se je za me ustavilo vse. Pomislila sem na starše. Na atija in mami, ki sta se danes odpeljala v Ljubljano. Stric mi je pritrdil, imela sta nesrečo, vanju se je zaletel voznik tovornjaka, ki je zaspal za volanom. Zame se je ustavil svet, ati in mami v kritičnem stanju, v kliničnem v Ljubljani, začela sem si predstavljati koliko prask imata po obrazu...

vam je ušeč moja zgodbica?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2012
Neext
19. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg