Forum
u46062
u46062
Nejasen naslov, a ne? Za zgodbo sem bom potrudila da bo boljša od ostalih (ker je morda moja ta zadnja zgodba).
Govori o normalni deklici Gabriele, ki živi v neki srhljivi vasici. Stara je 12 let.
Začetek:
Hodila sem iz šole. In še deževalo je! Kako sovražim ta dež! In kot zanalašč je šola odaljena od doma! Naenkrat zaslišim glas: "Gabie*, počakaj!" obrnila sem se in zagledala sem mojo BFF Natalie. "Natalie, kaj pa ti tu??" sem jo vprašala. "Kombi je odpeljal. Mami ne more pridet, avto se ji je pokvaril, oči pa je na službenem potovanju! Groza. Bi lahko spala pri tebi?" me je vprašala Natalie. "Ja itak!" sem ji odgovorila in odšle sva proti hiši. Pozvonila sem. Nič. Še enkrat. Nič. Še vsaj sedemkrat. Nič. "Imaš ključe?" me je vprašala Natalie. "Nwm." sem jiodgovorila in brskala povsod po žepih. "In?" me je vprašala Natalie in pogledala proti meni. "Nimam jih!" sem žalostno odgovorila in sesedli sva se na stopnice. "A se še spomniš, ko si mi enkrat pokazala skrivni vhod?" me je kar naenkrat vprašala Natalie. Pobrskala sem po spominih. "Ja!" sem ji odgovorila in stekli sva za hišo. "Še vedno je tu! Jej!" sem bila vesela in hitro sva zlezli noter. "To je pa bolje kot stati zunaj na dežju!" je bila navdušena Natalie.
*Gabie je vzdevek Gabriele.

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. julij 2011
u46062
u46062
A, ja slika ena, (Gabriele) glejte prvo sliko črno-sivo z modrimi očmi (ki so poudarjene).
19. julij 2011
u46062
u46062
če nauste dajal nextov bo zgodba šla papa v malorijo
13. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg