Forum
Odločila,sem se da napišem zgodbico,upam,da boste brali

Osebe:

Urška (jaz):

bestika edisa:

Patricija: (sista)

Lana: (sista)

Melanie: (sista)

Fant Rok:

mom and dad:

Nadaljujem,ko dobim 3 nexte
tole je biu uvod < 3333

Boš Bral/a < 3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. junij 2013
next
26. junij 2013
next
26. junij 2013
nadaljujem.......
~ z družino živimo,v Sloveniji in v Mariboru! In jas imam fanta Roka < 3 mojega pikija,veš čas se vse vrti samo okoli njega. Imam 3 mlajše sestre,Lano,Patiko,in Melči,groza rees. Še vsa sreča,da je moja najbolša prijateljica edisa v moji familiji je use kul,moj oči,mami,sestre,fant,prijatelji vse je tako kot je treba danes zjutraj,ko sem se zbudila,sem začutila stisko. In namreč,nisem vedela kaj je narobe,da me tako stiska v srčku. Nevem,normalno sem se ustala,umila,pripravila za v šolo,kot vsak dan! Stekla sem v šolo,in objela roka ter ga poljubila:

vse je blo tko wow! niti za trenutek si nisem mogla misliti,da bo kaj narobe. In zazvonil je šolski zvonec,in rok me je moral izpustiti iz svojega objema :'(. Šla sem k pouku,prvo uro smo imeli Biologijo,fak.. učiteljica je napovedala spraševanje jas pa nisem zvezka niti odprla,ojoooooj. Učiteljica,je prišla v razred in odprla redovalnico,malo jo je prelistala in prišla do mene,molila sem,da me nebo poklicala a zaman,čez 2 minuti sem že zaslišala Urška,pridi k tabli,takrat se je zgodilo,da je..........

2 nexti
26. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttt
26. junij 2013
neeeeeeext
26. junij 2013
nadaljujem al neke........
zgodilo,da je Rok,rekel,da bo vprašan namesto mene,čeprau se tudi on ni nič učil. Jaz sem si zelo oddahnila,Roku pa ni blo prau nič kul. Rok,ni znal odgovoriti na nobeno vprašanje,in je rekla učiteljica,da dobi 1. Jaz pa sem se oglasila,da ni pravično,kajti sem jaz tista ki bi morala dobiti oceno in ne on! učiteljica,je bila popolnoma iz sebe,ni vedela kaj naj naredi,jaz sem ji rekla,naj roku ne napiše 1ke,ampak,da naj raje mene vpraša!in res,je poklicala je mene,jas pa sem znala odgovoriti samo na 1 vprašanje,in še to je bilo lahko,rekla je,da bo klicala starše od mene in od Roka,fak ne...... No,po uri biologije,sem roka objela,in se mu opravičila za vse kar je preterpel pri uri biologije,ampak je rekel "ne skrbi,pikica vse bo še kulj,veš da bu zate naredil veliko več,kot to,naj kliče domou če ima to v krvi". Jaz pa sem se mu zahvalila,in ga poljubila konec pouka je bilo šele ob 14:0o,ko sem prišla bek dam,sem objela Patricijo,Mel,in Lano,vsedla sem se v kuhinjo in počakala,da mami naredi kosilo. Ko je bilo kosilo narejeno smo se vsi skupaj vsedli za mizo,oči ki je prišel ravno iz službe,je bil zelo utrujen in je šel spat,preden smo začeli jesti,sem mami uprašala,če je kej nouga?in je rekla,da je ja,in sm rekla ja ka pa,"tvoja razredničarka je klicala,in je povedala da si se poslabšala,in rekla,je da je bilo nekaj z rokom,in dejala je še naj se pogovorim z tabo",kaj se dogaja(v njenih mislih,what's wrong,Urška),jas pa mami,pozabila sem da je napovedala spraševanje,in se je rok javil da bi rešil mene,zato se je vse to zgodilo! mami,me pogleda zelo čudno in pravi,daj pojej vmiru,pa se bomo kasneje pogovorile same,brez sestr prau?prau mami! Sem pojedla in odšla v sobo,prižgala računalnik in šla na fejsaaa,na fejsu je pisalo,"Urška,čisto si pozabila na mene,odkar imaš roka si čisto drugačna,sploh se ne zanimaš več za mene,mislim,da bo to konec našega druženja'Edisa". jas ko sem to prebrala sem padla v jok,hitro sem stekla do mami in jo uprašala...........

4 nexti
26. junij 2013
napreej
26. junij 2013
neeeeeeeeext!!!!!!!! prehudo je
26. junij 2013
next
26. junij 2013
next
26. junij 2013
Next
26. junij 2013
nadaljujem.....

hitro sem stekla do mami in jo uprašala,če grem lahko do edise,čis tak v joku mami,je uprašala,kaj je narobe. Jaz,pa sem ji rekla,mami lej ni važno,ti povem ko pridem domov,prosim ali grem lahko do edise,nekaj je hudo narobe mami,je rekla seveda,kar pojdi. hitro sem stekla do edise,in jo vprašala,čemu to sporočilo na fejsu,edisi ni bilo jasno zakaj sem objokana,in sledil je pogovor.
J - js,E - edisa
E - zakaj se jokaš,urška
J - edisa,čemu sporočilo na fejsu
E - urška,ti si pozabila na mene odkar imaš roka,nevem kaj se dogaja z tabo,daj poglej malo,odkar si z rokom,se družiš samo z višjo družbo,za mene in za ostale,ki nam kej pomeniš te pa boli kurac,ženska nisem si mislila,da si taka! Med počitnicami,vsak večer,ko so Katja,Gaja i Maruša prespale pr men,bla si na fejsu,kliknle smo te,smo te uprašale kak si,ka delaš,si rekla uredu sem,ej morem it,rok je pr men sori. In,ka si pol naj js mislim,u šoli me pozdraviš ne,pri malci si se presedla od mene,ko prideš v šolo,prej si me vssako jutro objela,zdaj pa prideš v ubovalnico se preobuješ in stečeš k roku v objem,lej sej mene ne moti,da maš fanta,da si srečna z njim,ampak vsaj na prijatelje se spomni!
J - Edisa,oprosti mi prooosim! obljubim,da bom zdaj bolj z vami,veš da jas tega nemorem opazit,če mi je pa fajn pa tak,saj ve bi tut lahk pršle kdaj k men,ko sm z Kajo,Elo,hano.
E - in kaj naj se me not utikamo,sori urška tut jas sem mela fanta,pa sem se z vami več družla ka z njim,pa sma mela še trdnejšo ljubaf ko ti z rokom,daj ne palamudi!
J - edisa no,vem use kak je blo,usak dela napake,a mi lahk oprostiš no.
E - nevem,mislim,da je temu konec,če ti oprostim boš spet delala isto.
J - Obljubim,da ne bom!
E - nevem,bom razmislila aj prou?
J - edisa,nevem,ka je narobe,nooo! daj prosim te,ti si meni vse,poznamo se že od otroštva,časi se pa spreminjajo,lej če ti gre to tak na k*,pustila bom roka,nebom se več družla z višjo družbo,velik mi pomeniš,no!
E - prau no,naj ti bo!
J - iiiiii hvala ti,dej da te objamem po tak dougem cajtu!
E - sam,da nebi roka pustila,ker sta pikija
J - ne bom,ne nč bat!
uuh,vse je blo pol kul,šla sm domov,preden sem šla sem objela ediso,in začutila,da ji res nekaj pomenim! ko sem priškla,domov me je mami spraševala kaj je bilo,rekla sem ji,da je bila edisa žalostna,ker sem pozabila na njo. mami je rekla,da sem zaradi roka pozabila tudi na sestre. Mami,je predlagala,da imam danes sister night,in res je,to sem tudi naredila! Zabavale smo se,dokler nisem dobila sporočila v katerem je pisalo.............

5 nextou
27. junij 2013
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxt <33333333
27. junij 2013
neeeeeeext<3
27. junij 2013
neeeeext :*
27. junij 2013
neext.)
27. junij 2013
next
27. junij 2013
v katerem je pisalo;

sporočilo,je prišlo od Roka,sploh nisem vedela kaj se dogaja. Poklicala,sem ga in ga vprašala kaj je narobe,rekel je,da ni nič,da mi je poslal sporočilo zato,ker bi rad prekinil z mano,in da če se lahko dobima čez pou ure pred kavarno,rekla sem seveda lahko,in res čez 15 minut,sem se pripravila,oblečena sem bla tako;

hitro sem stekla,k kavarni se usedla in si naročila tole zame in za roka:

no,čez 2 minuti je prišel Rok,rekel je,da ne čuti več,takšne ljubezni do mene,kot včasih. Jaz pa sem bila itak vsa iz sebe,in sem mu rekla,rok nevem,kaj se dogaja z tabo,daj povej mi,jas trpim,huje kot ti! Rok mi je pa rekel,da neve kaj se dogaja,rekel,je da bi raje naredil konec,zato ker se ne počuti več varnega v mojem objemu,mojih poljubih,v mojih pogovorih. Jaz pa sem mu rekla,vredu pa naj bo to konec,adijo Rok...Rok je rekel,ostaniva prijatelja,jaz pa sem stekla proti domu. ko sem prišla domov,me je patricija vprašala kaj je narobe,rekla sem ji,se spomniš roka,ki je bil pri meni,no tisti fant me je pustiu,in spet sem "forever alone",patricija je edina oseba v hiši,ki me razume,me objame ko mi je težko,no ampak ura je bla že 10h in pati,je mogla it spat.Jaz pa sem šla na računalnik,in na fejsu je bila edisa,kateri sem vse povedala. Rekla,je da pride k meni prespat,pač da bo prespala pr men in mi bo bla ob strani,no in pršla je edisa,hotela me je razveseliti zato mi je kupila eno škatlo v kateri je bila.........

4 nexte
27. junij 2013
u96670
u96670
next.!
27. junij 2013
next
27. junij 2013
next
27. junij 2013
neextttttttttt
27. junij 2013
nadaljujem.

kupila eno škatlo v kateri je bila:

ful sem bla vesela,ko sem odprla škatlo,objela ediso in pokazala mami in očiju,vprašala sem ju če lahko edisa prespi pri meni in so rekli,da lahko, z ediso smo muciko odnesli,v mojo sobo in ji pogledale spol bila je punčka,in nikakor se nemoremo odločit kako ji bo ime,ummm,razmišljamo,da bi ji dale ime "tigrica",wooow in ostala je tigrica,edisi sem vse povedala kaj se je dogajalo z rokon,nasrečo je samo še jutri šola,potem pa počitnice in ga nebom več srečevala,edisa mi je predlagala naj se jutri presedem k njej,in naj grem čim dlje od družbe roka. Rekla sem ji,da bom to tudi naredila,no ura je bla že čez pounoč i smo mogle spat,ker je bla jutri šola. zjutraj smo se zbudile okoli,6h,ker smo si z ediso naredile kodrčke,frizure so nam zgledale takšne:
jaz sem imela takšne kodre:

edisa pa takšne:

ko smo se pripravile smo se tudi oblekle,oblečene smo ble pa takole:

in tako:

počasi smo se odpravile v šolo,še preden smo šle v šolo smo morale iti še v cvetličarno,kjer smo pustile darilo za najino razredničarko,midve smo bile zadolžene za darilo,ko smo prišle v šolo,so naju vsi debilno gledali,in si mislili evo rokovo punco haahahah,no ampak men je blo prau,briga me kaj so govorili meni za hrbtom! no,darilo smo odnesle v kabinet učiteljice zgodovine,ker smo imeli prvo uro boring matematiko,sem se jas vsedla k edisi,učiteljica je vprašala zakaj ne sedim pri roku,in jas sem ji rekla,tak čist za foro,ediso mam raje,in jo objamem,učiteljia je rekla,no kako lepo,da se imate rade z ediso,po tej uri,smo imeli še eno boring uro,kemije,in tui tam sem se presedla k edisi,nobeni učiteljici ni bilo jasno,zakaj sedim pri edisi,zato me je tudi ona vprašala,kako to,da ne sedim pri roku,jas pa sem ji rekla,da če ji lahko povem med odmorom,vem da je to čudno zvenelo no in biu e odmor,pa smo meli pogovor z razredničarko:
j - js,r - razredničarka
r - urška,počakaj malo,da mi poveš kar mi prej nisi hotela
j - seveda,ja
r - kaj te teži,uršika
j- z rokom,sva šla narazen,in tega nočem govorit pred drugimi
r - kaaaaaaaaaaaj,zakaj
j - nevem,včeraj zvečer me je poklical in rekel,da nemore biti več z mano
r - ojej,a si vredu?
j - ja,sem,ja.
r - vredu.
no,in me je objela,in sem odššla v svoj razred k razredničarki,kjer smo imeli podelitev spričeval. Z ediso,smo šle najprej po darilo,v kabinet,prišle smo v razred in ga izročile učiteljici,učiteljica naju je objela,in se nam iz srca zahvalila! vsedle smo se tam kjer je bil še prostor,in spet je učiteljico zanimalo zakaj ne sedim z rokom,takrat pa sem povedala,šli smo narazen,poklicala me je v svoj kabinet,in me obječa (bed ne,sploh nevem ka je tem učitlom dans),no ko sem pršla ven,je začela deliti spričevala. Noo,ko mi je dala spričevalo v roke,je rekla,Urška glej,da te to nebo pokopalo,in da boš drugo leto še bolj pripravljena na nove izzive,jas sem rekla,hvala,nebo in bom,no ko je zvonilo smo se punce objele med sabo,in odšle iz razreda,z ediso smo šle k meni,ko smo prišle naju je obe čakalo veliko presenečenje,in sicer kartica na kateri je pisalo edisa,in urška.............

6 nextou < 3
27. junij 2013
next! :$
27. junij 2013
nova brauka, raada te mam :**
27. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxt <333
27. junij 2013
nextt
27. junij 2013
u117695
u117695