Forum
Zgodba bo izmišljena glede slik se bom potrudila vendar ne obljubim nič.
01. maj 2013
Moje ime je Urška.Moje rodno mesto je London.Živim v hiši.V hiši prebivajo še mama Tina(31 let),oče Tom(31 let),Brat Marko (8 let),Sestra Jerneja(9 let),dvojčka Jerenej in Klara(oba nekaj mesecev)Naša družina je zelo bogata.Marko hodi k košarki.Jerneja in jaz pa hodiva na pouk kitare.Moja mami je profesorica na univerzi oče pa je kirurg.Sem fanica od ONE DIRECTION.Imam šest BFF Ano,Kajo,Piko,Katarino,Emo,Manco.V prostem času igram kitaro in poslušam glasbo od ONE DIRECTION.
01. maj 2013
Hiša

01. maj 2013
Mama

01. maj 2013
Oče

01. maj 2013
Brat Marko

01. maj 2013
Urška

01. maj 2013
Drinn drin zadardra budilka,ko ura naznani 7.30.Počasi grem do omare in iz nje vzamem oblačila,ki jih nameravam obleči.Odhitim do kopalnice se stuširam se obrišem z brisačo ter si oblečem oblačila.Aja pozabila sem vam povedati,da sem stara 12 let in hodim v 6.a razred.Ko pridem v kuhinjo so tam zbrani že vsi.Čakajo samo še mene.'Dobro jutro' rečejo vsi kakor v zborčku.'Dobro jutro'odvrnem nazaj.Marko mi ponudi stol zraven njega.Nanj se vsedem nato pa prosim očeta 'Oče mi podaš košaro s kruhom'?,Seveda'odgovori oče.,Hvala lepa' se mu zahvalim .Do mene pristopi Marko in me vpraša 'Ali lahko prideš danes na tekmo Urška''? 'Kdaj pa je in kje se začne''?vprašam.'Začne se ob 13.00'odgovori Marko.'Seveda bom prišla nato pa bova skupaj odšla domov'.Ura pokaže,da je čas za odhod v šolo.Obujem si Allstarke in počakam Jernejo in Markota.Skupaj odidemo v šolo.Nato pa se razidemo.Odidem pred razred kjer so že zbrane moje BFF.Malo se pogovarjamo in pred razred stopi učitelj Kirin.Tehnika in tehnologija najboljši predmet na svetu piše v moji klopi.Dan gre naprej kot po maslu in bliža se Košarkarska tekma med OŠ London in OŠ Velika Britanija.Vidim svojega brata in zakričim 'SREČNO MARKO'.Tekma se začne in moj brat je dosegel 33 točk.Navdušeno mu ploskam.Tekma se konča po 14.00 uri in Oš London je premagal OŠ Velika Britanija.Z bratcem in sestrico odidemo v trgovino Prva Liga.Tam kupim za vsakega v družini nekaj.
01. maj 2013
Allstarke

01. maj 2013
Kavbojke

01. maj 2013
Kratka majica

01. maj 2013
Kupila sem
01. maj 2013
Za mamo

01. maj 2013

01. maj 2013
Za Očeta

01. maj 2013

01. maj 2013
Za Markota

01. maj 2013

01. maj 2013
Za Jernejo

01. maj 2013

01. maj 2013
Za Jereneja

01. maj 2013

01. maj 2013
Za Klaro

01. maj 2013

01. maj 2013
Odidemo domov in odločim se da pripravim kosilo.Odločila sem se za palačinke s šunko in sirom in mlečni riž z jagodami.Za pomoč sem prosila Jernejo in ta mi je z velikim veseljem pomagala.Ko sva končali je bila ura 15.00.Pozvonilo je in šla sem odpret pred mano je stala mama.Za njo je prisopihal še oče.Bila sta zelo lačna in se kar oblizovala nad kosilom,ki sva pripravili jaz in Jerneja.Nato sem jim poklonila mala darilca,ki sem jih kupila v Prvi Ligi.Vsi so bili veseli.
01. maj 2013
Ob 16.00 sem se spravila k domači nalogi.Bilo jo je čisto malo in ker se mi ni bilo potrebno učiti sem mamo prosila 'Mami si lahko ustvarim račun na facebokku''? 'Seveda ljubica'. 'Hvala ti'.Na facebooku sem bila eno uro nato pa odšla k Marku in Jerneji v sobo,da smo se pogovarjali.'Jerneja pridi imava uro kitare'rečem.Že grem mami naju zapelje k pouku kitare.Marko pa ostane doma sam z očkom in dvojčkoma.Mama pride nazaj in Marko odide ven s prijatelji igrat košarko.Ob 18.00 prideva z Jernejo domov veseli,da znava že nekaj več.
01. maj 2013
komentarji??
01. maj 2013
Ob 18.00 sem šla na facebokk in tam bila do 20.00.Ob 20.00 sem šla k dvojčkoma jima zaželela lahko noč sama pa sem pripravila stvari za šolo.Bila sem zaspana zato sem odšla spat.
01. maj 2013
Kitara

01. maj 2013
Kitara od Jerneje

01. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg