Forum
u92391
u92391
to je moja že nevem kejka zgodba(spet bo govorila o 1d)

hej,sem Abby in sem stara 16 let.rojena sem v Londonu,a živim v Mullingaru na Irskem(ja,v istem mestu kot Niall Horan)živim s teto Kathrin,saj sta mi starša umrla.imam tudi sestro Holly (18 let) in bratom Maxom(20 let).moj najbolši prijatelj je Niall Horan.imam sestrično ki je zelo slavna in to je Kesha.za vsake počitnice grem h njen in se imava vedno super,saj vsak dan nakupujeva .na šoli treniram odbojko.
to sem jas

to je Holly

to je Max
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdVFCe-likqdX7hw2uuDhIk-DUjfRQQi4IwtnvrVfwGnGhB4Fg4A[/img]
Niall

NEXT ZA NADALJEVANJE?

boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. junij 2013
u110901
u110901
neeeext!
1. bralka!
02. junij 2013
u92391
u92391
'bring,bring' mi je zazvnila budilka.'sovražim šolo' sem v spanju rekla in koma vstala iz postelje.aja pa pozabila..to je naša hiša

ko sem vstala iz postelje sem šla do omare in oblekla tole

šla sem na zajtrk.na hitro sem pojedla potem pa sem poklicala Niallada me je pospremil do šole ker je potem šel z fanti iz 1d nekam kot vsak dan( naj povem da mi je najbol simpatičen oz najlepši Zayn)po koncu pouka sem poklicala Nialla če bi šla malo na sladoled kot vsak dan.sprejel je in sva šla na sladoled.usedla sva se na klopco v parku.Niall mi reče(n-Niall,j-jas)
n-veš Abby zdaj so prijave na x factor
j-in?
n-no,ker imaš posluh bi se lahko prijavila
j-jas da imam posluh?ne hecaj se Niall
n-sej se ne hecam Abby,čisto resen sem
j-ampak jas nisem za na x factor,preveč fušam
n-ne fušaš,res lepo poješ
j-Niall,rekla sem ti da se ne hecaj
n-sej se ne,čisto resen sem
......na koncu me je le prepričal da se prijavim na x factor.prijavila sem se.končno je napočil dan ko sem nastopila.zapela sem pesem Adele-Don't you remember

dobila sem 3x DA.bila sem zelooo vesela.takoj sem šla v zaodrje objet Nialla,saj gre njemu zahvala da sem dobila toliko pohval od žirantov.tisti večer od veselja sploh nisem mogla zaspati.naslednji dan v šoli me je cela šola pohvalila za včeraj.pa še doma na fb-ju sem dobila veliko čestitk.nisem mogla verjet.še teta,sestra in brat so me hvalili.preprosti postala sem slavna.potem sem morala čakati še na tisti dan ko bom izvedela ali grem v polfinale.stopila sem na oder in začeli so govoriti:"v polfinale gresta samo dva" vsi smo obmolknili.bila sem zelooo živčna."v polfinale gresta..Emma in Abby."JE REKEL ABBY?!" nisem mogla verjet,v polfinale sem prišlaaa!objela sem Emmo z vso močjo.takrat pa sem ugotovila da Emma hodi v isto šolo kot jas.z Emmo sva se tiste dni zelo družili in postali sva nerazdružljivi.postali sva BFF.to je Emma

tekli so dnevi,jas pa še zmeraj nisem vedela katero pesem bi zapela na polfinalnem odru.Emma mi je predlagala da bi zapela pesem Christina Perri-- A Thousand Years
vadila sem dneve in dneve.končno je prišel dan....NEXT?
02. junij 2013
next
28. junij 2013
u92391
u92391
končno je nekdo nextu
vadila sem dneve in dneve pa je končno prišel dan nastopa.dvorana je bila čisto polna in imela sem tremo.a ko sem nastopila in odpela pesem sem se počitila krasno pa še veliko pohval sem dobila.ker sem nastopila zadnja so kmalu po mojem nastopu določili kdo gre v finale in kdo ne.bila sem živčna saj sem si želela naprej.seveda so najprej povedali tistega ki je dobil največ glasov."v finale gre......................Abby!KAJ???je resnično rekel Abby?od sreče sem zajokala in iz sebe nisem spravila niti besede.kmalu se mi je pridružil še nek Timm ki je tudi prišel v finale(naj povem,bil je zelooo lep).ko smo prišli domov od veselja niti zaspati.naslednji dan so me čisto vsi na šoli pohvalili za včeraj.takoj ko sem prišla domov sem poklicala Nialla,in mu povedala da je najbolši prijatel na svetu in da sem mu zeloo hvaležna saj če me takrat ne bi prisilil da se prijavim na x-factor,ne bi poostala tako slavna na šoli.in tako je prišla tista težko pričakovana nedelja.odločila sem se da bom zapela pesem Katy Perry-Firework

odpela sem pa sem spet dobila miljon pohval.šla sem v zaodrje in čakala da bodo nas poklicali kdo je zmagovalec.hitro so nas poklicali a je seveda trajalo in trajalo da so povedali kdo je zmagovalec.a so povedali"zmagovalec je..................................................................................Abby!KAJ???ne verjamem da sem zmagala.a sem!zmagala sem nemorem verjeti.od sreče sem se zjokala da nisem mogla niti govoriti.tisti večer doma je bil nepozaben saj smo bedeli do 1.00 zjutaj.naslednji dann je bilo v šoli nepozabno vsi učitelji,čisto vsi sošolci in učenci so mi čestitali,a Emma mi ni bila fauš,še vesela je bila zame.moja sestrična Kesha je že naslednji dan po šoli prišla in mi čestitala za zmago,in mi celo obljubila da ko bom polnoletna da bom z njo posnela duet.a najlepše je bilo to da je zelo kmalu bilo konec šole.že prvi dan počitnic sem sparkirala stvari,saj bom šla do konec julija h Keshi.poslovila sem se in Holly me je z svojim avtom odpeljala do letališča.vstopila sem v letalo.vzleteli smoo jas pa sem vzela MP4 in začela poslušati muziko.poslušala sem jo zelo dolgo,a kmalu sem zaspala.čez 9 ur smo prispeli.izstopila sem nedaleč od letala me je čakala Kesha.objeli sva se in šli v najbližjo restavracijo,saj sem bila grozno lačna.nedaleč od mize kjer sva se usedli,zagledam.........NEXT?
28. junij 2013
next
28. junij 2013
u92391
u92391
ko sem se usedla zagledam.....Zayna Malika!nisem mogla verjet takoj sem šla do nejga in ga prosila za avtogram.dal mi ga je.takoj sem mu povedala da sem najbolša prijateljica od Niall in da mi je on najlepši(Zayn,ne Niall)in da bi bila vesela če bi bila prijatelja.pristal je na moji mizi pa me je že čakalo kosilo

zelo hittro sem pojedla pa sva z Kesho šli v njeno hišo

bila sem zelo očarana,saj je njena hiša odznotraj zeloo lepa.takoj ko sva prišli me je že čakalo presenečenje.na mizi so bile kar 3 karte.pogledala sem kaj je na njih pisalo.pisalo je:VIP VSTOPNICA ZA ONE DIRECTION KONCERT"kaj???resno???objela sem Kesho z tako silo da se je skoraj zadušila.vzela sem telefon in poklicala Emmo naj si takoj gre na letalo za Los Angeles da imam zanjo presenečenje.takoj se je spravila in sem jo čakala in čakala in čakala dokler ni prišla.ko je prišla je bilo ura že 21.00 a sem ji vseeno povedala veselo novico.ko je videla karte je dobesedno ponorela.skupaj sva zaplesali po sobi.koncert je bil čez 5 dni zato sva se odločili da greva naslednji dan takoj po zajtrku u šoping nakupovat obleke za koncert.zelooo sem se veselila.končno je prišel naslednji dan.za zajtrk sem jedla palačinke z nutello.ko sem pojedla sem šla zbudit Emmo in Kesho ki sta še trdno spali.zbudila sem ju pa sta se hitro najedli in smo šle.jas sem si kupila to obleko

Emma pa to

u šoping centru smo bile do 17.00.takoj ko smo prišle domov sem si obleko pospravila.zvečer.......NEXT?
Emma to
28. junij 2013
next...mal dalše nexte piš, kr je ful dobr
28. junij 2013
u92391
u92391
sej bi dalše nexte pisala samo nemorm dalših pisat,zgubim ideje pa to
zvečer je zazvnil moj telefon

bila je neka neznana številka(n-neznanec,j-jas)
n-halo sem dobil Abby?
j-ja?kdo je tam?
n-Zayn tukaj,iz one direction
(skoraj sem padla v nezavest)
j-Zayn?od kod ti moja številka
n-saj je vseeno.a prideš na naš koncert čez 4 dni?
j-seveda,imam vip vstopnice
n-o potem pa super
j-ja
n-no saj bi se še pogovarjal z tabo,ampak moram prekiniti.čaw
j-čaw
nisem mogla verjet da me je klical Zayn.skoraj sem ponorela.večerja je že čakala na mizi zato sem hitro pojedla in šla spat.zjutraj me je zbudil zvonec.šla sem odpret,pred vrati je bil Niall.(n-Niall,j-jas)
j-Niall,kaj delaš tukaj tako zgodaj,saj je ura šele 7.
n-oprosti da sem te zbudil,ampak bi rad da naslednji teden prideš v London,ker bi te fanti radi spoznali
j-res?
n-res
j-potem pa bom prišla,ampak konec julija enkrat
n-prav,kadarkoli
j-prav,no zdaj pa grem še spat ker sem zaspana
n-prav pa lahko noč(v smehu)
j-šaljivec
n-adijo
j-adijo
šla sem v posteljo in poskušala zaspati,a mi ni uspelo preveč sem razmišljala o tem kar je rekel Niall.šla sem v kuhinjo in si pripravila zajtrk.kmalu sta prišli Emma in Kesha.z Emmo sva se cel dan pogovarjali o koncertu,ki bo že čez 3 dni.kot bi mignil je minilo 3 dni.z Emmo sva se oblekli,uredili in Kesha naju je odpeljala v dvorano kjer bo koncert.na koncertu je bilo super,nepozabno.z Emmo sva skoraj pozabili na čas in sva domov prišli ob 2.59.Kesha je že trdno spala.šla sem kar oblečena spat.spala sem do 11.55.zjutraj po zajtrku je zazvonilo.pred vrati je bil...NEXT?
29. junij 2013
aja..sj pol so pa taki tut vredu....next
29. junij 2013
u92391
u92391
pred vrati je bil Zayn.povabila sem ga naprej(z-Zayn,j-jas)
j-Zayn,kaj pa ti delaš tukaj
z-k tebi sem prišel
j-k meni?samo bolj me zanima kako veš daa živim tukaj
z-v tem mestu vsi vedo da v tej hiši živi Kesha
j-a tako
z-samo hotel sem te vprašati kdaj bosta z ono tvojo prijateljico prišli v London?
j-konec julija ker zdaj bom do konca julija pri Keshi
z-aa.pokličita kdaj bosta prišli ker bi vaju radi vsi spoznali
j-oo lepo.no zdaj pa grem delat zajtrk
z-prav,nebom motil.adijo
j-adijo.
takoj ko je odšel skozi vrata sem kot strela zdrvela v Emmino sobo.ubožico sem zbudila pa še vsa prestrašena me je gledala kot da vidi duha.vse sem ji povedala,od začetka do konca.ni mi verjela zato se je hotela prepričati in je hotela za Zaynom.a ga ni dohitela saj se je že peljal ko je ona šla ven.vsa žalostna je prišla nazaj v sobo.hotela sem jo potolažiti,zato sem ji povedala da greva konec julija v London k njim.takoj se je potolažila.po zajtrku sva spet šli v šoping.a tokrat sva od Keshe zahtevali 500dolarjev.dala nama jih je in sva se takoj odpravili.vsaka si je kupila miljon stvari.toliko sva nakupili da skoraj nisva mogli nesti.doma naju je čakala Kesha ki je bila vsa živčna,saj naju dolgo ni bilo.bil je že večer.na telefonu sem imela 28 neodgovorjenih klicev.videla sem da je bil Zayn,a ga nisem poklicala nazaj saj sem bila preveč utrujena da bi ga klicala.po večerji sem se šla stuširat.ko sem se stuširala sem šla na računalnik na fb(na fb-ju nisem bila že nekaj časa)videla sem da sem dobila 100 prošenj za prijatelstvo.bila sem zeloo vesela saj sem vedela da zato ker sem zmagala na x-factorju.vse sem sprejela.takoj me je kliknilo 6 ljudi.z vsemi sem se začela pogovarjati,ko sem začela zehati po 15 minutah.šla sem spat

zjutraj sem se zbudila že ob 7.30.ker nisem imela kaj za delati sem si pripravila zajtrk in šla k bazenu.tam sem v miru pojedla ko naenkrat zaslišim avto...NEXT?
29. junij 2013
neeeext...dej mal objavli zgodbico, da ne bom edina brala, kr je ful dobra
29. junij 2013
u92391
u92391
zaslišala sem avto in sem šla pogledat kdo je.in bila je moja teta,ki je iz avta stopila z miljoni vrečkami.šla sem do nje da bi ji pomagala nesti vrečke.šli sva v hišo in teta se vsa utrujena vsede na stol.(t-teta,j-jas)
j-teta ja kaj delaš tukaj
t-ja a ni očitno?prišla sem malo na obisk
j-aha me tri se pa imamo super
t-kako to misliš tri?a nista samo ti in Kesha?
j-ne Emma je še prišla
t-aha no,kje je Kesha?
j-spi kot ubita,raje je ne prebujaj
t-sej je nebom samo vprašam
j-aha.in kako kaj živlenje v Mullingaru
t-lepo je že ves teden je vroče pa še naslednji teden bo vroče
j-uf potem pa sreča da nisem doma hehe
t-heh pa res.
j-a veš da sva z Emmo bili na 1D koncertu
t-a res?kje sta pa vstopnice dobili
j-Kesha je kupila 3 karte
t-imaš pa prijazno sestrično
j-kajne da?
.........z mamo sva se še pogovarjali dokler se nista zbudli Kesha in Emma.vse smo šle v mesto h Keshinemu menedžerju.ves čas sem se dolgočasila da sem kar šla.doma sem šla takoj na fb,kjer kot vedno ni bilo kaj zanimivega.kamlu je prišla tudi Emma.ker nisva imeli kaj za počet sva oblekli kopalke in šli v bazen.kmalu je začelo deževati jas sem pa še kar bila v vodi.kmalu me je zazeblo in sem šla iz bazena.šla sem v kuhinjo a mame in Keshe še kar ni bilo od nikoder.kar naenkrat mi je postalo slabo in sem skoraj omedlela.na srečo je bila tam Emma da me je odpeljala v sobo.tam sem si izmerila vročino.imela sem jo.........NEXT?
se opravičujem kr je biu tak kratek:9naslednji bo dalši
30. junij 2013
next
30. junij 2013
u92391
u92391
imela sem jo kar 40.takoj sem šla v posteljo,mama pa mi je naredila čaj.čez 10 minut sem že spila čaj.hitro sem zaspala.ko sem se zbudila,mi je billo grozno slabo.šla sem na wc in bruhala.mama je postala vsa živčna in me je hotela peljati k zdravniku,a jas nisem hotela.a mama se ni ozirala na moje mnenje.takoj sva sedli v avto in se odpeljali v zdravstveni dom.tam ni bilo veliko ljudi zato sva kar potrkali.lahko sva kar šli k zdravniku.tam mi je preveril dihanje,pogledal jezik,...in vse te šite.povedal mi je da imam bolezen,in da moram cev teden mirovati,piti čaj itd.bila sem žalostna,saj sem ta teden imela načrte,kaj bova delali z Emmo.a mama ni pustila da bi kamorkoli šla.bila sem grozno žalostna da bii se najraje ubila.a mogla sem jo ubogati.šla sem takoj v posteljo in zaspala.zbudila me je Emma,ki je bila več kot očitno vsa živčna.vstala sem iz postelje in pred hišo zagledam najlepšega tipa na svetu(no,takoj za Zaynom)z Emmo sva šli k njemu.ime mu je bilo Nick.bil je star 20 let,a ni imel punce,imel je pa sestro Hanno.z Emmo sva se takoj zaštekali z njo in smo postale nerazdružlive(Hannine in Nickove slike dam gor jutri)ker sem bila grozno zaspana,sem šla takoj v posteljo.Emma pa mi je delala družbo.prinesla mi je čokoladne kekse ki jih je kupila včeraj.bili so zelooo okusni.najedla sem se jih da mi je bilo slabo.takoj sem šla bruhat,da je šlo še Emmi na bruhanje.kmalu je bilo kosilo.seveda nisem imela apetita.šla sem v sobo kjer mi je telefon veselo zvonil.pogledala sem kdo kliče.bila je Emma hahaha iz kuhinje me je na telefon klicala.oglasila sem se in vprašala če pridem jest.zakričala sem v telefon:N-E NE!prekinila je,jas pa sem se pokrila z odejo in gledala v okno,kako sonce sije.vzela sem tablico in poslušala muziko

to pesem sem si nabijala 500000000000000000000.....krat.a sem si 50000..x predvajala tud to pesem

sej to pesem poje Kesha.a sem čez neki časa zaspala.zbudila me je kot vedno Emma.zvlekla me je do balkona.tam je bil najlepši prizor(no ni lepši od tega da vidiš Zayna Malika v živo)

čist sem bila očarana da sem vzela fotoaparat in slikala.sliko sem dala za leptop za ozadje.ko sem vse končala,sem šla nazaj v posteljo zaspat.zjutraj me je zbudila kot vedno Emma.peljala me je v jedilnico na zajtrk.spet nisem imela apetita,a me je Emma zaustavila in me prisilila da sem pojedla.a je bilo pa v bistvu zelo dobro.najedla sem se ins sem šla na računalnik.tam....NEXT?
03. julij 2013
next<3
03. julij 2013
u92391
u92391
to je Nick

to pa Hanna
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFDpQhZI30mIgKwytAN-4vomHASwmNYDMfWIoyzFglQe3HWdjIqA[/img]
šla sem na računalnik kjer sem videla da mi je Zayn poslal sporočilo.prebrala sem ga:ABBY,PROSIM Z EMMO ČIM PREJ PRIDITA V LONDON VSI SMO ŽE ŽIVČNI NAJBL PA JAS odpisala sem mu:Z EMMO BOVA PRIŠLI KONEC JULIJA V LONDON.a potem mi ni več pisal.kmalu sem začela zehati.pospravila sem rleptop in zaspala.zbudila sem se in pogledala na telefon koliko je ura.kazala je 11.59.ker sem bila še grozno utrujena sploh nisem vstala iz postelje.kmalu je prišla Emma in me zvlekla v jedilnico.za zajtrk mi je Emma namazala na kruh nutello.kmalu sem ugotovila da sva sami.Kesha in mama sta spet šli h Keshinemu menedžerju.Emma mi je povedala da greva že čez 14 dni v London in da gre zraven naju Hanna.bila sem zelo vesela.nisem več bila bolana.v ponedeljek zjutraj sem se zbudila ob 9.30.Emma je vsa živčna pridrvela v sobo in rekla:"hitro spakiraj stvari,letalo pelje čez 30 minut.pa še Hanna naju vsa živčna že čaka".hitro sem zmetala stvari v kovček

spakirala sem in šla v jedilnico na zajtrk.hitro sem pojedla in z Emmo sva skočili v avto kjer je bila že tudi Hanna.peljali smo se do letališča.stekle smo v letalo za London.poslovila sem se od Keshe.sedla sem v letalo.Emma in Hanna sta sedeli zraven mene.vzela sem MP4 in poslušala muziko.vozili smo se približno 8 ur.prispeli smo.na letališču nas je čakal Niall.ko sta ha Emma in Hanna zagledali sta ponorela.istopile smo Hanna in Emma pa sta že tekli proti Niallu.objela sta ga in prosili za avtogram potem pa je objel še mene.šli smo v avto in se odpeljali proti hiši,kjer so 1D živeli.bila je takšna

očarana sem bila nad hišo,Emma in Hanna pa še bolj.šli smo v hišo,Niall nam pa je nesel kovčke.v dnevni sobi na kavču sem zagledala najlepšo osebo na svetu:Zayna!gledal je TV.ko nas je videl in šel do nas sta Emma in Hanna skoraj padli v nezavest.še njaga sta prosili za avtogram.Zayn me je peljal do svoje sobe in rekel da bom spala tam.pogledala sem ga in vprašala kje bo pa on spal.rekel je da imajo še miljon sob.Emma in Harry sta že postala skoraj par,Hanna in Niall pa prav tako.minil je krasen dan,zvečer pa smo šli v mesto na pico,ko kar naenkrat.....NEXT?
04. julij 2013
next
04. julij 2013
u92391
u92391
kar naenkrat se usujejo na fante oboževalke.vse so govorile PA KAKO STE LAHKO Z NJIMI SAJ SO MILJON LET MLAJŠE OD VAS.Zayn jih je vse odgnal proč,a to še ni bilo vse:tam so bili še fotografi in so vse slikali.Louis in Zayn sta popenila od jeze in fotografom zagrozila da jih bosta tožila če dajo samo eno fotografijo v katerokoli revijo ali če karkoli objavijo.fotografi so takoj stekli proč.kmalu po "prepiru" smo šli na pico.tam smo bili kar neki časa.domov smo šli ob 22.59.ko smo prišli domov,sem šla takoj v posteljo.zjutraj sem zavohala znan vonjalačinke!stekla sem v kuhinjo,kjer sem za štedilnikom zagledala Zayna,kako peče palačinke.na krožniku je bil že kar velik kup palačink.seveda sem vzela eno in jo namazala z nutello.hitro sem jo pojedla in sem pojedla še eno in še eno.najedla sem se za kar tri dni!Zayn se je narežal in me kar naenkrat poljubil.to je videla Emma in se zasmejala.Zayna sem udarila in rekla:"da tega ne narediš več!" rekel je:"pa saj nimaš fanta.ali pač?" "no res je,nimam ga a vseeno kaj če je zdaj najin poljub ujel kakšen fotograf?" "kako pa bo,če so vsa okna zaprta?" izgubila sem besede.nisem več imela kaj za povedat.takoj sem stekla v sobo,vzela telefon in poklicala Nicka(telefonsko mi je dala Emma)in mu rekla naj takoj pride v London.pristal je.čakala sem ga in čakala na letališču in je končno prišel.objela sem ga in mu povedala načrt.strinjal se je.šla sva domov in vsem sem Nicka predstavila kot mojega novega fanta.vsi so bili veseli,le Zayn ne.ves dan je bil Nick pri nas.zvečer pa je bil nepričakovan trenutek:Nick me je odpeljal v sobo,kjer je pokleknil pred mene in me prosil če bi bila njegova punca.rekla sem mu DA.bila sem zelooo vesela.a mojega veselja je bilo kmalu konec.Nick je moral domov(v New Yourk).zjutraj sem vstala zeloo zgodaj da bi šla zraven njega na letališče.poslovila sva se in se zmenila da bom prišla enkrat v New Yourk.poljubila sva se in on je odšel.z sovzami v očeh sem šla iz letališča.doma je Zayn spet naredil isto napako:takoj ko sem vstopila skozi vrata je prišel do mene in me poljubil !tokrat sem ga tako močno udarila da je kar padel po tleh.takoj sem pobegnila v sobo,se vrgla na posteljo in zajokala v blazino.jokala sem ves čas,dokler me ni poklicala Emma da je kosilo.a nisem imela apetita,zato me je Emma mogla spet zvleči v jedilnico.za kosilo so naročili pico.prisiljeno sem pojedla en kos pice.ko sem pojedla ta en kos,sem spet šla v sobo na leptop.tam sem šla na fb.tam so že bile slike z 1D.komentarji njihovih oboževalk so bili prav kruti.ene so pisali da bodo ubile mene,Emmo in Hanno.ignorirala sem komentarje zlobnih oboževalk.na fb-ju me je kliknil...Zayn!kajjjj????aja pozabila sem da ima leptop v dnevni sobi.a mu nisem odpisala.kar naenkrat se prikaže Zayn.vržem leptop z postelje.Zayn pride do mene in me poljubi.udarila sem ga in ga nadrla da imam fanta,in mu pokazala slike.znorel je od jeze in zaloputnil z vrati.naenkrat nekdo potrka na vratih.bila je Hanna.sedla je na posteljo in vprašala kaj mi je.povedala sem ji da pogrešam Nicka in da so na fb-ju objavili slike od takrat.tudi Hanna je postala jezna.prijela me je za roko in me odpeljala v jedilnico.ker sem bila res lačna sem vzela 3 kose pice.naenkrat vsi zaslišimo,da nekdo trka pri vratih.Emma gre pogledat kdo je,jas pa za njo.pred vrati je bil...NEXT?
04. julij 2013
next
04. julij 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
Svetouno pišeš!!!!!!!!!!!!
04. julij 2013
u92391
u92391
pred vrati je bil..Nick!vrgla sem se mu v objem.Zayn naju je gledal od daleč.vedela sem da je lubosumen,zato sem Nicka poljubila(francosko).Zayn je ves jezen odhitel v svojo sobo.Nicka sem povabila naprej in mu ponudila pico.vzel jo je in mi povedal krasno novico.da bo ostal cev teden v Londonu.bila sem zelooo vesela.zvečer ob pou desetih je Nick šel,jas Emma,Hanna in fantje(vsi razen Zayna)smo gledali TV.čez 2 uri smo šli spat,Harry in Louis pa sta vse pospravila.zjutraj sem šla takoj u kuhinjo si pripravit zajtrk,ko pred TV-jem zagledam Zayna.vsedla sem se zraven njega.nekaj časa sva se samo gledala potem pa me vpraša:"kaj imaš z tistim tipom?" "kako to misliš kaj imam z njim?moj fant je".pogledal me je in rekel:"poslušaj me.on hodi z mojo sestrično in sta zelo srečna." čudno sem ga pogledala in sem mu rekla da mu ne verjamem.nekaj minut mi je govoril samo:"HODI Z MOJO SESTRIČNO!VERJEMI MI!"a mu nisem mogla verjeti.takrat pa se je razjezil:iz žepa je vzel telefon in mi pokazal sliko.na sliki je bil Nick in neka blondinka.kazalo je POSNETO 4.6,to je bilo pa včeraj.nisem mogla verjet da me Nick res vara.planila sem v jok.takoj sem stekla v sobo in mu napisala sms: SOVRAŽIM TE,KONEC JE!ni mi odpisal.čez 2 uri pa...NEXT? se opravičujem da je tak kratek biu nasledn bo dalšiii
05. julij 2013
next
05. julij 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
05. julij 2013
u92391
u92391
čez 2 uri me je poklical.oglasila sem se mu in najin pogovor je trajal in trajal,sploh se ni mogev končati.naenkrat v sobo pridrvi Zayn,vzeme telefon in ga vrže skozi odprto okno.pogledala sem ga in zavpila nanj,da mi je uničil telefon.a se je samo zasmejal.v rokah je držal moj telefon,nepoškodovan,čisto brez praske.zajecljala sem,kako je možno da je biu brez praske.a Zayn se je samo zasmejal in šel iz sobe.v sobo pride Hanna in vidi kako sem začudena nad telefonom.a mi samo reče:"a prideš na kosilo,ja mogoče je malo prehitro a ostali niso še nič jedli,zato smo naročli pico."pristala sem in sva šli v jedilnico,kjer je na mizi že čakala pica.pojedli smo jo v slabi uri.najedli smo se,z Hanno in Emmo pa smo šle malo po mestu.čez slabi 2 uri smo prišle nazaj.doma sem na telefonu videla da imam neodgovorjen klic.videla sem da je bila teta.poklicala sem jo nazaj(t-teta,j-js)
j-zaka si me klicala?
m-da ti povem,da drug teden pridi nazaj domov
j-kaj??ne še,tuki v Londonu se mam super
m-rekla sem da pridi nazaj,ker gremo nasledno soboto v Grčijo
j-Grčijo?
m-ja saj veš kaj je Grčija ali ti moram razložiti
j-ne ni treba razložit,samo nočem še it nazaj domov,kr se mam super
m-ne ugovarjaj
j-prav(žalostno)
Hanni in Emmi sem povedala da gremo naslednji teden nazaj v Mullingar.tud oni2 sta bli žalostni.fantom smo povedali da gremo nasledni teden domov.tud oni so bli žalostni,najbol pa Zayn,Harry in Niall.minili so dnevi in prišu je dan ko smo odšli.zgodaj zjutra sem spakirala stvari,šla na zajtrk(seveda sem ga na hitro pojedva)pa smo jas,Emma in Hanna šle na letališče.peljav nas je Zayn.po 15 minutah vožnje smo prispeli na letališče.tam nas je čakalo letalo.Zayn je objel Emmo in Hanno potem pa še mene.hitro sem šla na letalo.vsedla sem se zraven Emme in Hanne ki sta že na pou spali.vzela sem moj telefon in teti napisala da se že vozimo.napisala mi je da nas bo na letališče prišla iskat Holly.vozili smo se zelo dovgo.po celem dnevu vožnje smo prispeli.seveda smo vse3 spale kot ubite.na srečo nas je zbudiv nek gospod.hitro smo se pobrale,vzele kovčke in zletele v Hollyjin avto.prispeli smo domov po 20 minutah.doma nas je čakala teta.teto sem vprašala če lahko gresta tud Emma in Hanna z nami v Grčijo,a ni dovolila saj je kupila samo 4 letalske vozovnice.bila sem žalostna.ker je biu večer je teta naredla večerjo,sendviče z tuno,ki jih zna sam ona naredit najbolš.najedla sem se,pa sem šla v mojo sobo ki je bila točno taka,kakršno sm jo postla.ura je bla že 22.00.bila sem zaspana zato sm zaspala.zjutraj me je zbudilo brčanje mojega telefona.pogledala sem kaj mu ni jasno: PRAZEN JE BIU!dala sem ga povnit.šla sem v kuhinjo,da si dobim nekaj za jest.vzela sem Nesquik kosmiče.najedla sem se in se naenkrat spomnila da gremo jutri v Grčijo.hitro sem pobegnila v sobo,vzela kovček in dala noter stvari.še celo kopalke sem dala noter(pri teti nikoli neveš,kam namerava nas odpeljati).nekdo potrka na vratih.bila je teta.rekla mi je naj vzamem za v Grčijo kopalke.potem sem jo napodila iz sobe.spet je nekdo potrkal.tokrat je bila Holly.rekla mi je isto kot teta.čez 15 minut mi zazvoni telefon.bila je Hanna.oglasila sem se in rekla mi je:"dobila sem vozovnico za Grčijo,da lahko grem zraven tebe!" bila sem zelo vesela.to sem povedala teti in ni imela druge možnosti kot da dovoli da gre Hanna zraven.potem sem poklicala Emmo in jo vprašala če ima vozovnico.rekla je da nažalost nima.bila sem žalostna.boma pa šla samo z Hanno.čez 20 minut je nekdo pocinglal na vratih.ker sem bila sama doma,sem šla odpret.pred vrati je bila Hanna.pokazala mi je vozovnico.objela sem jo in skupaj sva šli v mojo sobo.tam sva šli na moj leptop.šli sva na wikipedijo pogledat za mesto kamor gremo v Grčijo.imenovalo se je Santorini.vzela sem tetin fotoaparat in gledali slike tega krasnega mesta.z Hanno sva komaj čakali naslednji dan,zato sva se odločili da bo ona prespala pri meni.poklicali sva njeno mamo in je nama pustila.zvečer....NEXT?
08. julij 2013
next
08. julij 2013
u140958
u140958
next
08. julij 2013
u92391
u92391
vsi bralci:jutr grem na morje tak da en tedn nebom pisala zgodbice
08. julij 2013
u92391
u92391
zvečer sva šli ven na sladoled,ker je blo tak vroče da sva se skoraj skuhali od vročine.jas sem si naročila čokolado-banano,Hanna pa melono-ananas.vsedli sva se na klopco in jedli sladoled približno 20 minut(ker so ble kepice ogromne).pojedli sva in šli malo po mestu.zazvoni mi telefon.bila je teta.rekla je(oz.zavpila)"takoj pridita domov!" takoj sva se pobrali in stekli domov.doma so že vsi spali.takoj sva se oblekli v pižamo in se vrgli v posteljo.nisva bili zaspani zato sva viseli na moji tablici.gor sva bili približno eno uro.potem sva pa zaspali.
zjutraj naju je zbudila teta.bila je vsa živčna.z Hanno nama je bilo takoj jasno kaj je narobe: pozno smo se zbudili!z Hanno sva imeli že vse stvari pripravljene(vsi ostali pa ne)medtem ko so oni pakirali,sva mi2 šli v kuhinjo si pripravit zajtrk.čez pou ure so vsi prišli z kovčki.teta je hitro vzela vse kovčke in jih zmetala v majhen taxi.hišo smo zaklenili in se vsi stišali v taxi.odpeljali smo se do letališča.vozili smo se 30 minut.prispeli smo,vzeli kovčke jih dali nekemu tipu in šli v letalo.sedela sem zraven Hanne.celo pot sva se pogovarjale.komaj sva čakale da pridemo v Santanori.v letalu je bilo zadušljivo zato sva mogli odpret okno.a sva kmalu obžalovali.takoj sva ga zaprli.ura je že bila pol devet zvečer.z Hanno sva zaspali.čez neki časa naju je nekdo zbudil.bila je teta.rekla je da smo že prišli.skozi okno sem gledala prelepo mesto.šla sem iz letala in vzela svoje kovčke.z Hanno sva takoj šli v avto za nama pa še vsi ostali.peljali smo se in naenkrat zagledam prelepo mesto.takoj sem vedla da je to mesto kjer bomo živeli.obstali smo,z Hanno pa sva takoj šli na ogromno skalo,kjer je biu prelep razgled na prekrasno mesto

z Hanno sva bili čist očarani.takoj sva šli proti morju,teta,Holly in Max pa so šli proti majhni hiški.z Hanno sva hoteli biti do povnoči na plaži a sva bili prej lačni.hiška je bila krasna.z Hanno sva si delili sobo.zvečer po večerji sva z Hanno spet šli na plažo.hodili sva po vodi.šli sva domov ker je začelo deževati doma...NEXT?
09. julij 2013
next
09. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg