Forum
u22333
u22333
bonjour. ime mi Ela, in to je moja druga zgodbica (no- ne ravno druga, ampak druga ki 'obratuje'). glavnima junakinjama je ime Emelie in Amy. sta najboljši prijateljici, drugo pa izveste v zgodbi. ;3
---------------------------------------------------------
,,Emelie, kje si?'' je Amy zavpila v temo ki se je razprostirala pred njima. ,,Amy, ne paničari. Tukaj sem.'' se je zaslišalo iz Amy- ine desne strani. Vsa prašna je Emelie pristopila k prijateljici. ,,Nič ni. Niti ene fotografije. Oh Amy, tako jo pogrešam.'' je zajokala Emelie. ,,Ššš, mogoče ima tvoja teta Grettie kaj?'' Žalostno sta se spogledali. ,,Ne vem. Oči mi noče povedati, kje živi.'' Objeli sta se. ,,Boš že videla. Moj oči gotovo kaj ve. Dela na nekakšnem ministrstvu. Hej, se ti ne zdi čudno, da o njegovi službi ne vem nič?'' je Amy čudno pogledala Emelie. Ta je skomignila z rameni. ,,Jaz bi bila vesela. Vsaj utrujati ti ne more.'' Zasmejali sta se in sestopili po stopnicah nazaj v dnevno sobo družine Fuller. ,,Vse je prazno.'' je zašepetala Emelie. ,,Kje je naše pohištvo?'' Prijateljici sta se prestrašeno spogledali.

Emelie Fuller

Amy DeMonte

nextam? ;33
10. junij 2012
u37905
u37905
neeext!!!
10. junij 2012
Neeeeeeeeeeeexttt:3
< 33333333333333333333333
10. junij 2012
u22333
u22333
okej. :33 pozabla sm povedat, govorila bo Emelie.
,,Pozdravljeni, dekleti. Nista v šoli?'' se je za nama zaslišal globok moški glas. Prestrašeno sem se obrnila. ,,N-ne.'' Pred menoj je stal možak - gora. Zakrohotal se je. ,,Ne bojta se. Ime mi je Hagrid in sem oskrbnik čarovniške šole.'' Z Amy sva se spogledali. ,,G-gospod, se vam je zmešalo?'' ga je previdno vprašala Amy. Spet krohot. ,,Ne, govorim resnico. Akademija za čarovnike Hogwarts. Kaj vama ni nič znano?'' Zamislila sem se. ,,Pred kratkim sem dobila pismo s pečatom 'Hogwarts', a ga nisem odpirala. Mislila sem, da je potegavščina.'' Možakar je zavzdihnil in se obrnil proti Amy. ,,Ti gotovo kaj veš. Tvoj oče dela na ministrstvu za čaranje. Andre DeMonte, je tako?''
potem še. ;33
10. junij 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext:3
10. junij 2012
u37905
u37905
neeeext!!!
10. junij 2012
Next!!!
10. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani