Forum
Hey!Sem Samantha Packett in em stara 17 let.Imam pol sestro Carly Shay,ki je tudi stara 17 let.Hodiva na rednjo šolo Hollywood arts.Imam mamo,ki me kar naprej nadzoruje in mi teži.Sovražim jo.

JAZ:

CARLY:

MOJA MAMA:

ŠOLA:

Po šoli sem poklicala Carly,ki je rekla,da nima časa,ker gre s Spancerjemk sorodnikom.

SPENCER:

Next dam jutri.
19. november 2014
next
20. november 2014
u183169
u183169
next
20. november 2014
next
20. november 2014
u120589
u120589
neeext
20. november 2014
Ko me je Carly poklicala sem šla iskat ocvrtega piščanca in ko sem čakala v vrsti mi je zvonil mobi in bila ja mama ki je hotela vedeti kje sem.

MOBI:

Začela sem e dreti kaj me kr neki previrjaš.Rrrrrrrrrrr na živce mi je šla.Pol sem šla k Carly in Spencerju.Sem je rekla Carly in me objela.Potem sem ji povedla kaka koza je moja mama.Odločila sem se da grem v telovadnico.Carly je šla zraven in me opazovala kako sem pretepala tisto vrečo.

Js k tepem vrečo:

Pol sem šla nazj in s Carly sva šli v shopping in sem si kupila sončna očala.Carly si je kupila nov mobi.
Pol me je mama klicala naj grem domov in sem mogla it.Naslednji dan sem v šoli frendu Frediju v hlače dala tekoči sir.

FREDI:

In pol se je začel pouk.

next jutri.
20. november 2014
nnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttt!!!!! ta je bla dobra. tekoči sir.
+ novinka tuki
20. november 2014
nextttttttttt
20. november 2014
next
20. november 2014
u183169
u183169
next
21. november 2014
next
21. november 2014
Na urniku smo mel matko,anglo,zgo,glasbo,naravo in likovno.Pol sem šla s Carly in Fredijem domov.S Fredijem sva šla stavit da ne bom v 1 tednu prebrala knjige za domače branje z 290 stranmi.In dal mi je knjigo.Potem sem mogla it domov in se umit.Pol sem mal TV gledla in šla v sobo brat knjigo.Ko sem začela brat me je knjiga zasvojila in nisem mogla nehat.Ko sem nehala brat za danes je bla ura že 1.30 zjutri.

KNJIGA:

In pol sem šla spat.Zbudla sem se ob 6.00 in šla še mal brat.Ko je bla ura 8.30 sem se šla uredit.Oblekla sem:

KRILO:

MAJICA:

FRIZURA:

In šla v šolo.

next je posvečen chelsea awesome next bo juter al pa pol zvečer odvisn kuk bom mela cajta.
21. november 2014
hvala za posvečen next
21. november 2014
u120589
u120589
oooooo doooooororooroooooooo piššššššš nnnnnneeeeeeeeeeexxxt
21. november 2014
u183169
u183169
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ful doooooooooooooooooooor
21. november 2014
u183169
u183169
b
21. november 2014
nexttttttttttttttttt
21. november 2014
V šoli me je pred omarico čakala Carly in me objela.Vprašala me je če berem knjigo.Rekla sem da je fantastična in da bom kmalu končala s 17 poglavjem.Poglavij je pa 21.Po je prišu mimo Fredi in rekel kako kaj branje.Odgovorila sem mu da bom kmal konec z branjem in bo izgubil stavo.Pol pa sem naredla neki kar ni nobeden pričakoval in sem naši učiteljuci francoščine na stol nastavila bucike.In ko se je vsedla je začela kričati kdo je to storil.Mi pa smo se le smejali.A potem je Gibi rekel da sem bila jaz.

GIBI:

Potem sem mogla it k ravnatelju Franklinu.

RAVNATELJ:

Potem sva se pogovarjala da to ni prav in tako dalje in mi je dal 1 teden po 2 uri pripora ter delo v šolski knjižnici.Po pouku sem šla k Carly in ji povedala vse.Potem je prišel še Gibi in sem se zapodila za njim ter ga zbila na tla ter oklufotala.Potem sem šla v kuhinjo in vzela šunko in se vsedla na kavč.Ko sem pojedla sem vzela kozarec soka in še enega za Carly.Prišel je tudi Fredi.Ko se je začelo temniti sem šla domov in do konca prebrala knjigo.
next bo jutri.
21. november 2014
next
21. november 2014
u183169
u183169
next
21. november 2014
nnnnnneeeeeeexxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!! ful je fajn!!!!!!!!
21. november 2014
neeext
22. november 2014
u183169
u183169
Next ffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllll doooooooooooooooobbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrr
22. november 2014
Danes je bila sobota in odpavila sem se h Carly.Na poti sem se ustavila v trgovini in kupila ocvrtega piščanca.

PIŠČANEC:

Ko sem prišla h Carly je bil tam tudi Fredi in me je vprašal če sem prebrala knjigo.Rekla sem da ja in me je takoj nekaj vprašal.Kaj se zgodi z Meridet ko pada v jamo?In rečem najde jo Rick in jo reši.Fredi ne more verjeti da je izgubil stavo.Kazen pa je da si more dati v hlače cev in jo odpreti.Ko je to naredil je imel hlače čisto mokre kot bi se polulal.Čez nekaj časa me je poklicala mama in me spraševala kje sem.Rekla sem da sem pri Carly.Mama je rekla da morem bit do 10.00 doma.Rekla sem itak in izklopla telefon.Pol je prišu še Gibi in smo igrali monopoli.

MONOPOLI:

In ko je bila ura že 10.30 sem se odpravila domov.Doma me je mama vsa besna čakala.In ko sem stopla čez vrata v hišo se je začela dreti name.Rekla je da dekleta kot jaz ne smemo tako pozno hoditi zunaj saj nas lahko kdo napade.Rekla sem ji da sem dost stara in naj mi neha težit.Pol je rekla da mam kazen in me poslala v sobo.Rekla sem ji jebi se in šla gledat TV.Pol je prišla tja in mi vzela dalinca in ugasnala TV.Jaz pa sem ji rekla če je fukjena in šla v sobo ter se zaklenla.

next bo pol zvečer.
22. november 2014
next
22. november 2014
u120589
u120589
F
FU
FUL
FU
F

D
DO
DOB
DOBR
DOBRO
DOBR
DOB
DO
D
P
PI
PIŠ
PIŠE
PIŠEŠ
PIŠE
PIŠ
PI
P

N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
22. november 2014
u183169
u183169
Next hitr
22. november 2014
čim prej NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTT!!!!!!!! ker je prfektn!!!!
22. november 2014
Nedelja končno.Ko sem se zbudila sem pojedla in šla k Carly.Ko sem prišla je bila ura že 9.30.Carly je gledala kaj tako zgodaj počnem tam.Povedla sem ji da ne prenesem več mame.Vprašala sem jo če lahko ostanem neki časa pri njej.Rekla je da lahko in šla sem domov po torbo ter zveske in neki cot.In čez neki časa sta prišla še Gibi in Fredi.Skupi smo šli v Groovy Smoothie.

GROOVY SMOOTHIE:

In si naročili smudije.Ko smo jih dobili smo se ob njih pogovarjali o raznih rečeh.Če je gdo predlagu kaj neumnega za počet smo se vsi smejali.Pol pa je Fredia klicala mama da more domov na kosilo.Potem se je tudi Gibi odpravil domov in ostale sva samo jaz in Carly.Ko sva popili smudija sva šli pogledat kaj dela Spencer.Spencer pa je delale ogromen kip race.Uporabljal je pa kar maslo.Ko je kip dokončal ga je pobarval z vsemi mogočimi barvami.

next je kratek sam ne zamerit.
23. november 2014
next
23. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg