Forum
a nei napišm zgodbo al ne??

a nei napišm zgodbo al ne??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. junij 2011
naPIŠ ČE ČEŠ SAM Da ti povem da je to čista BEEEDDDDAAAA
28. junij 2011
haaah...in kk ti to eš če še nism nč napisala...ne bit pametn če nimaš pojma
28. junij 2011
napiši...pa prberi še kako mojo zgodbo pliss(pod moje forum teme idi)
28. junij 2011
okj...
28. junij 2011
živijo moje ime je rosemarie,ampak vsi me kličejo rose.stara sem 17 let in živim v internatu saj sta moja nadvse bogata in vplivna starša internatu plačala kar veliko da me prenašajo zato sem obsojena na ta kraj.dan sem začela kot ponavadi vstala sem se stuširala oblekla ter pojedla zajtrk.pouk se je začel ob 8ih zato sem se malo potikala po hodnikih saj je moj sloves takšen da si ne morem privošciti da bi prišla točno.v razred sem prispela ob deset čez osem.pouk je razmeroma hitro mineval vse do 5 ure ko sem imela šport.
28. junij 2011
NEXT??
28. junij 2011
next
28. junij 2011
jay123
28. junij 2011 12:27 naPIŠ ČE ČEŠ SAM Da ti povem da je to čista BEEEDDDDAAAA

EDITrugič sledi kazen.Če še nisi prebral zgodbice NE komentiraj,sploh pa ne na ta način.
by mod mercedes-benz14
28. junij 2011
Ti pa samo next
28. junij 2011
naš učitelj se je resno poškodoval zato smo dobili novega učitelja.
ime mu je bilo damon.bil je prečudovit.imel je modro-sive oči in črne lase."no punce 10 krogov teka potem pa jih boš ogrela ti"je rekel in pokazal name."jaz"sem ga nejeverno vprašala in ga začudeno pogledala,ker še nikoli prej nisem ogrevala ker me je prejšni učitelj sovražil."ja ti ja"je rekel mi pa smo začele teči.pretekla sem jih kolikor hitro se je dalo vmes pa gledala učiteja.opazila sem daje tudu on gledal mene.ko sem bila konec sem stopila v sredino kroga in začela z ogrevanjem.ko sem prešla na pgrevanje bokov je v krog stopil damon in se me od zadaj dotaknilil in mi 'pokazal' kako moram krožiti z boki.
neXt??
28. junij 2011
hvala mercedes-benz 14
28. junij 2011
damon:
http://www.glogster.com/media/5/17/26/23/17262362.jpg
28. junij 2011
dej še sliko sebe (rosemarie) gor...drugač pa itak nexti...
28. junij 2011
okj...
rosemari:

28. junij 2011
srce mi je takoo razbijalo da sem mislila da mi bo skočilo iz prsi.damon pa je to začutil n me spustil potem pa se nasmehnil.vse punce so me zavidajoče gladale.jaz pa sem bila v šoku...komaj sem čakala da bo ure konec ker je bilo preveč napetosti...po koncu ure pa ne nekdo zakričal za mano"rosemari pridi malo sem"bil je damon.šla sem do njega in kar vrtelo se mi je."opazil sem da ne ubogaš preveč rada zato mislim da ti bodo dodatne ure koristile."je rekel jaz pa sem zaradi napetosti začela padati globlje in globlje u v temo nato pa se končno zgrudila v damonovo naročje.

več pa ju3
28. junij 2011
next
29. junij 2011
nad mano je bil snežno bel strop."kje sem?"sem vprašala.nad mene se je sklonila zdravnica anna.v bolnišnici si.potem pa sem zaslišala še kako znan glas"omedlela si"je rekel damon.anna je opravila par preiskav potem pa je sklenika da lahko grem domov,ampak pod pogojem da bo nekdo vedno ob meni.seveda se je damon 'javil' in me pospremil do moje sobe.
jaz:J
Damon

Dkrbelo me je zate veš...
J:kako da te je skrbelo zame če em še poznaš ne.
D:o pa te poznam že kar nekaj let.
J:kako to misliš nekaj let.
D:ah nč pozabi na vse kar sem ti rekel.
potem pa sem opazila da sva prišla do sobe in poslvila sva se.
neXtam??
05. julij 2011
next
05. julij 2011
ANNA:

05. julij 2011
ulegla sem se na posteljo in in malo zaspala.sanjala sem da sva bila z damonom par potem pa se je kar na enkrat spremenil v vampirja in me vgriznil v vrat.zbusila sem se sredi noči in da bi se malo ohladila sem se odpravila na sprehod.zdelo se mi je da mi je nekdo sledi in ko sem pogledala proti gozdu se mi je zazdelo da sem videla starejšega moškega ki so mu oči rdečo žarele,ampak ko sem pomežiknila je izginil."kaj delaš tukaj sredi noči"me je predramil mahak glas.bil je damon."am..mora me je tlačla pa sem prišla mao na zrak."sem mu odgovorila." a tako." je odgovoril bolj sebi kot pa meni."bolje bo da odideš nazaj v stavbo."in sem šla.spet sem dobila občutek da mi nekdo sledi a sem imela preveč dela s svojimi mislimi da bi se ubadala z tem.čudno se mi je zdelo kako je damon učasih govoril kot da je iz drugega planeta.
05. julij 2011
next
06. julij 2011
u46153
u46153
N
Ne
Nex
Next
Nexti
Next
Nex
Ne
N
06. julij 2011
okj...
...usedla sem se na posteljo in gledala v steno.še vedno se mi je zdelo kot da me nekdo gleda.ulegla sem se nazaj in poskušala zaspati a mi ni uspelo,ker sem razmišljala o damonu in vsem kar se je zgodilo včeraj.zbudila sem se zelo zgodaj in se uredila,potem pa sem šla ven na sprehod.ko sem stopila na dvorišče sem spet dobila občutek da me nekdo opazuje.odpravila sem se po gozdu in popolnoma izgubila občutek za čas.vsedla sem se na klopco in spet sem dobila občutek da me nekdo opazuje zato sem rekla:"vem da si tam"nekaj časa je bilo vse tho potem pa sem zaslišala korake in nenadoma je nekdo rekel"no potem pa se mi ni več treba skrivati" bil je...
neXtam??
06. julij 2011
nextiii
06. julij 2011
noo... bo treba mal več neXtov...
06. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeext TVOJA ZGODBA JE ZAKON pa plis preber mojo zgodbo http://www.igre123.com/forum/tema/popularnost-zivljenje-in-misticno-mesto/19600/
06. julij 2011
hvala
06. julij 2011
čee pa prileti šee en neXt pol pa neXtam...
06. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg