Forum

Stala sem na železniški porogi.
Iz misli sem poskušala pregnati žalostne obraze svojih najbližjih.Prepričana sem bila, da sem jaz kriva za bratovo smrt, če ne bi bila jezna nanj in se bi odzvala na njegov klic se tega mogoče ne bi zgodilo.
Z daljave sem zaslišala pisk vlaka. Še zadnjič sem pogledala gozd obsijan z mesečino, tam sva z bratom večkrat shajala kadar sva hotela mir. Obsijala me je luč vlaka. Takrat se se spomnila Shakespearjevega citata: Upihni luč in potem to luč upihni.*
Vprašala sem se ali bi brat res želel, da je njegova smrt kriva za mojo.
Slišala sem drugi pisk zadnje kar sem se spomnila je močna rumena luč.
* Iz Othella
03. september 2015
u198801
u198801
Kul nexttt
03. september 2015
u129380
u129380
next
04. september 2015
wolf13
wolf13
o hudoooooooooo NEEEXTTT
04. september 2015
nextam v nedeljo
04. september 2015
next
04. september 2015
Awesome!! In Shakespeara citiras *-* za nsledn next predlagam citat 'spati nemara sanjati'
04. september 2015
u82961
u82961
next
05. september 2015
u198801
u198801
http://www.igre123.com/forum/tema/tema/103926/ vračam & preberte splača se ne bo vm žou večini je všeč haha
05. september 2015
Next
06. september 2015
Neeext
07. september 2015
Hvala k vsi tko zauzeto berete in hvala za idejo BeyondGrell
07. september 2015
Ležala sem na travi in gledala na pašnik poln ovc. Pokrajna mi ni bila znana, a si nisem dala opravka z geografijo.
Naenkrat me je prekrila senca, ozrla sem se k višku in zadržala dih- nad mano je stal brat in me zaskrbljeno gledal. Hotela sem ga pozdraviti in se mu vršti okoli vratu a me je njegov pogled zaustavil. Počasi je spregovoril, izgledalo je kot, da mu govor povzroča bolečino.
" Nisi ti kriva sestrica nisi. Jaz sem, jaz sem kriv! Tako mi je žal, da pred smrtjo nisem pomislil nate in na starše." Pogledal je nekam v daljavo in se namrdnil:
"Mogoče se danes zadnjič vidiva, zato ti bom povedal resnico. Ubil sem se a ne zaradi tebe ali koga drugega to sem naredil zaradi sebe! In naj ti ne bo težko, nisi ti kriva.
Prosil bi te samo nekaj- bori se! Živi še naprej namesto mene, prosim te!"
Umolknil je in videla sem, da joče. Še vedno nisem nič uspela izustiti. Le gledala sem njegov obraz, ki se je spreminjal v vse bolj spačenega. Naenkrat se je zgrudil in zakašljal, med prsti se mi je pokazala kri, zaječal je in preden bi se lahko vstala in mu pomagala, se je razblinil v nič.V zraku je ostal vonj po krvi in njegove zadnje besede, ki jih nisem najbolj razumela.
07. september 2015
Opravičujem se za kakšne knjižne napake in upam, da vam bo všeč
07. september 2015
ja men je ful ušeč
07. september 2015
Superca!! Je bilo nekam kratko ma sem prav imela neko sceno u glavi I like it - ni ravno nekaj kar navadno berem but I like it
07. september 2015
Tnx za pohvale Res sem vesela da vam je ušeč!!!!!
11. september 2015
u198801
u198801
Neeeext
11. september 2015
neeeeext! res dobr napisan!
11. september 2015
next
11. september 2015
Vsa prepotena sem se zbudila, potrebovala sem kar nekaj časa, da sem lahko jasno spregledala. Ležala sem na trdi postelji, sredi bele sobe z majhnim okencem in belimi zavesami. Hotela sem se vstati a sem v glavi začutila močno bolečino kot, da bi me kdo udaril z kladivom po glavi.
Zaječala sem, tedaj so se odprla vrata.
Kar nekaj časa sem potrebovala da sem pred seboj razločila fanta mojih let, bil je visok mišičast in nevarno lep, podoben je bil angelu. Ošinil me je z svojimi modrimi očmi in prhnil.
"Končno si se zbudila! Nisem vedel, da imate mundiji poletno spanje."
"Bodi bolj prijazen do punce James! Doživela je šok ne je še bolj plašit!" Izza tako imenovanega Jamesa se je prikazala črnolasa punca športne postave z kuhalnico v roki glede na njene razmršene lase in umazanega predpasnika ni izgledala kot oseba, ki se najbolje znajde v kuhinji.
"Veš kdo si? Veš kje živiš? Lahko sploh govoriš?!" Nekaj trenutkov nisem nič rekla zato je začela skoraj kričati.
"Ja ja vem kdo sem, sem Zoey. In kaj zaboga delam tukaj? Kdo sta vidva in kaj pomeni mundij?!" Gledala sta me kot, da bi padla z Lune. Zato sem se še bolj prstrašila in nagonsko začela iskati po trdim predmetom.
Fant je prišel do mene in me prijel za roke ter me prislonil ob posteljo. Nagosko sem ga brcnila med noge. Udarec ga je presenetil in je popustil prijem a ne dovolj, da bi se uspela rešiti.
"Umiri se! Jaz sem ti rešil življenje če tudi sem vedel da bom prekršil zakon! Kako si lahko tako nehvaležna mrha! Vi ljudje nehvaležni ljudje, bolje bi bilo, da te nebi rešil!"
Nisem vedela kaj naj rečem strmela sem v njegove oči hladne kot led.
"James takoj jo spusti in pojdi proč od nje!"
Počasi se je odmaknil in šel iz sobe ter zaloputnil vrata.
Dekle me je žalostno pogledalo.
"Oprosti mu, ni tako mislil pravzaprav ni nič mislil. Jaz sem Kate,on je James. Si vredu, te kaj boli?" Zaskrbljeno me je gledala.
" Vredu sem vsaj mislim, da. Zakaj je govoril v tretji besedi?"
"Kaj? Kako misliš v tretji osebi?Kdo je to govoril?"
Vzdihnila sem. "James je rekel >vi ljudje<. Kot, da on ni človek"
Na Katinem obrazu se je za sekundo prikazal strah, ki je kmalu iginil.
Nekje se je sprožil alarm.
"Joj, moj piščanec pozabila sem ga v pečici!" Zdelo se mi je da je kar odlajšano šla iz sobe.
Jaz še vedno nisem vedela kaj se je zgodilo, kaj je James mislil z tem da mi je rešil življenje in zakaj sem vse videla tako megleno?!
Naposled me je premagal spanec.
15. september 2015
u198801
u198801
ja jojj piščanca ne morš ker v pečici pustit.. mislm štekam če zamešaš sol in sladkor ampak tega s piščancem si pa ne prvošt
next
17. september 2015
Hahahaha reč to moji mami
17. september 2015
wolf13
wolf13
O bohhhhhh next
17. september 2015
No potem k cele počitnce juzno kuhas za ateeta & brata (beri: nehvalezne barabe) kr hitr pogrunts kok cajta lohk kej u pčici mile duse pstis nap kke rogličke lohk max 10 min pstis & pol mors zravn stat, medtem k so piščanci cepljeni proti brzini...
18. september 2015
Hahahah
Zdj bom upoštevala željo BeyondGrell za citatat
---------------------------------------------------------------------
Povsod je bila belina, kamor koli sem pogledala, je bil svet brez barve in oblik, kot da bi bila v beli škatli brez stranic. Prvo kar mi je na misel prišlo je to da sem ujeta v žepni galaksiji. Nekaj časa sem hodila a sem kmalu ugotovila da nikamor ne napredujem, začela sem biti panična. Nekaj časa sem še hodila, dokler nisem zaslišala glasu v sebi:
"Pridi k meni! Moja si, samo moja!" Glas je bil demonski, spominjal me je na glas s kakšne drugorazredne grozljivke. A mi ni dal miru bil je vse glasnejši, zdelo se mi je da se "prostor" zmanjšuje, postaja tesnejši. Strop se je začel spuščati toliko, da sem ga lahko dosegla z roko.
Panika v meni je začela naraščati, nisem vedela kaj naj naredim. Začela sem tolčti po zidovih, glas v glavi je bil vse glasnejši- bližji.
Od udarjanja mi je iz rok začela teči kri, primanjkovalo mi je zraka- začela sem se dušiti. Začelo se mi je mešat od kričečega glasa v glavi in še sama sem začela kričati...

"Spati nemara sanjati. Shakespear je imel prav."
Nad mano je stal James, zasanjano se mi je smehljal. Vzdihnila sem, pričakovala sem, da me bo spet nadrl ali kaj podobnega, a me je samo tiho gledal.
Čez nekaj časa mi je postalo neprijetno in mislim, da jo to opazil ali se me je enostavno naveličal, saj se je zravnal in stopil korak stran od postelje.
"Moraš nekaj pojesti..." Spet me je čudno gledal.
Noge sem zavihtela čez posteljo in hotela stopiti a sem izgubila tla pod nogami in padla.
" Aah, kaj je z mano?! Sovražim se! Jaz sem vsega kriva ,jaz bi morala umreti, jaz..."
Začela sem se jokati in tolčti po tleh. Enostavno nisem hotela živeti. V tistem trenutku sem se spomnila vsega, bratovega obraza, krvave majice in zadnje besede "oni ".
Naenkrat sem se znašla v Jamesovem naročju. " Pomirjajoče mi je šepetal, da je bo vse v redu. Takrat mu nisem verjela saj dolgo ni bilo tako- vse v redu .
----------------------------------------------------------------------------------------------
za malo energije bi prosila 5 nextov
19. september 2015
Neext + nova bralka + suprr
19. september 2015
u192373
u192373
Next
19. september 2015
next nova bralka
19. september 2015
next*nova bralka!!!! nexxxxxxxtttttttttt
19. september 2015