Forum
aloha people! :') sem Elle in živim v Londonu. stara sem 18 in obožujem photography. *_* mam dve best frendici, ki mi stojita ob strani ne glede na use. ime jima je Kyra in Seiri.

meh. n_n''

Kyra :**

Seiri. *__*

od nas je edina normalna Kyra. haha. npr. jaz sem imela že modre lase, Seiri pa ima trenutno frjolaaa. < 33 sej ne da smo normalne. :* no, evo, gremo h zgodbi. c;
Veselo sem stopala po ulici in brala knjigo. V eni roki sem držala Starbucksov lonček, v ušesih mi je nabijala muska in stavke sem brala nekoliko napol. :'D Bila sem na poti u kino, a nisem verjela, da bom film uspela uloviti. Sanjavo sem se ozrla v nebo, ko se je vame nekaj oz. bolje nekdo zaletel. ,,Mišek od Elle!'' me je objela Seiri. Kyra je stala poleg naju in se na ves glas režala. Ljudje so se ustavljali in nas začudeno gledali. Pogledala sem okoli sebe. ,,U, Trafalgar Square. Dans sm pa dobra x'D'' sem se zarežala. Ponavadi ne prehodim niti 400 m od doma do kina, danes pa sem dobesedno STALA pred kinom.

Potem sem od nekje zaslišala vreščanje in petje. ,,O. Moj. Bog.'' sta v en glas izdavili Kyra in Seiri. ,,ONE DIRECTION!'' sta zacvilili in stekli v smer glasbe. ,,Kdo?'' sem se namrdnila. Potem me je preletelo. ,,Ah, ja, koder, smeško, bjondi, misterijozo in čupo. Krneki.'' Useeno sem se odpravila za njima. Na skrivaj mi je bil bjondi simpatičen in želela sem ga videti. Stekla sem za prijateljicama in se zaletela v nekega človečka. ,,Sorrey!'' sem zaupila in stekla naprej. Že od daleč sem zagledala vijolične lase. ,,Seiri!'' sem se zadrla in grabila po množici. Naenkrat nisem videla ničesar več. Zagrnila me je tema.

boš brala, čeprau je ONE DIRECTION fanfic? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. marec 2012
koder = Harry.
smeško = Louis.
bjondi = Niall. < 33
misterijozo = Zayn.
čupo = Liam.
C;
30. marec 2012
u85407
u85407
next
30. marec 2012
neeext.!
30. marec 2012
u84628
u84628
next:3
30. marec 2012
hualči :*
„Halooo, a si okeeej?” me je spraševal fantovski glas. Odprla sem oči in zagledala blondija. „Omojbog. What the hell happened?” sem se začudila. Nasmehnil se je. „Baje si iskala prijateljici in pol si padla nazaj in se onesvestila. Ravno sem fantom prinašal vodo, ko sem te videl pasti.” Pokazal je na štiri fante okoli sebe. Usi so zaskrbljeno gledali, le eden se je nekoliko prismuknjeno režal. Smeško. :'D „Ups, sorry, sem Niall.” se je zarežal. „Elle. Mi lahko lepo prosim pomagaš ustat?” sem ga prosila. Prikimal je in mi ponudil roko. Oprijela sem se je in misterijozo mi ke prinesel vodo in pizzo. ^^ „O. Hvala.” sem presenečeno izdavila. Čupo in koder sta se zarežala, Niall pa mi je podaril očarljiv pogled, ki ga premorejo samo ljudje z modrimi učkami. *-* „Hm.” je rekel smeško. Pozneje sem izvedela, da mu je ime Louis. : D Ko sem se postavila na noge, so mi klecnila kolena in skoraj bi se zopet zložila po tleh. V zadnjem trenutku me je koder ujel. „Opsala. Si okej?” je zaskrbljeno vprašal. Prikimala sem. Niall je nekoliko ljubosumno gledal, zato sem raje spustila kodrovo dlan in se obrnila proti vsem fantom. „Torej vi ste One Direction.” Prikimali so. „To je Harry,” je misterijozo pokazal na kodra „to je Louis,” je pokazal smeškota „to je Liam” je predstavila čupota „in jaz sem Zayn.” Na koncu se je očarljivo nasmehnil. Liam ga je ruknil s komolcem, Harry pa udaril po glavi. Tako, za zafrkancijo. „Juj, tile fantje ti zlezejo pod kožo.” sem vzhičena ugotovila. Potem sem odšla domov. Želela sem spati. Prebudil me je SMS.

Od- ?
Za- Elle
Danes ob 16.35 v Hyde Parku. C': OneDirection xxx

Od- Elle
Za- 1D
Hai. Awkay. ;$ xx

next
31. marec 2012
šiš. ^^

pikiji :3
Stekla sem k svoji omari in malce pobrskala. Nisem se želela pretirano urejati, a useeno sem prava oblačila iskala kar nekaj časa. Nazadnje sem se odločila za kavbojke, krem srajco in svetlo rjave pete. ^^

Tako urejena sem se odpravila na želežniško postajo. Nekaj fantov se je obrnilo za mano, a jih nisem niti pogledala. Trmasto sem buljila v iPod in poslušala pesmi.

Ravno sem poslušala Bon Jovi - Hallelujah, ko sem dobila SMS od Kyre.

Od- Kyra < 33
Za- Elle

Muuc. *_* Dans ob 16.35 u Hyde Parku. Kyra&Seiri. :** < 3333

O faaak. Mrzlično sem začela tapkati po sedežu. Kaj naj naredim? Kyra in Seiri me ne moreta videti z 1D. O faaak. :c Odločila sem se v nekaj sekundah. Hitro sem začela tipkati in upala, da bodo SMS videli.

Od- Elle
Za- 1D

Boys, ob 16.35 na Trafalgar Squareu! NUJNO! xx

Od- Elle
Za- Kyra < 33

uf, sorrey, nmorm. :* pa sej se vidva jutri. xxxxxxxx

Oddahnila sem si. Telefon je zapiskal, ko sem prejela še eno sporočilo.

Od- 1D
Za- Elle

Okay. :* Niall xxxx

WTF? Poslal mi je POLJUB? :'o awh. Sweet. ^^ No ja.

u84628
next:*
31. marec 2012
neext.!
01. april 2012
u70392
u70392
next < 333333
02. april 2012
jutri alpa danes zvečer. we'll see. < 33
02. april 2012
neeext
02. april 2012
u63958
u63958
next!!!
02. april 2012
khm. Umirte se, folk :3
02. april 2012
Ko sem prispela, sem se postavila ob ogromnega zlatega leva in tam počakala. Kmalu sem jih zagledala. Hm, bili so samo trije. Zayn, Niall in Harry. Niallovi lasje so se zlato svetili, Harryjevi kodri so štrleli na vse strani, Zayn pa se je skrival pod sončnimi očali. „Žiujo.” sem jih sramežljivo pozdravila. Zasmejali so se. „Gremo u tisto majhno kavarno na koncu ulice?” je predlagal Harry. Strinjali smo se in kmalu sem sedela na klopi med Niallom in Harryjem. Pila sem cocacollo, fantje pa sprite. :'3 Pogovarjali smo se o vsem mogočem. Nialla je bilo najbolj sram in je bolj buljil v svojo Nokio. Največ je govoril Harry. „No, lepo, da smo se dobili. Zdaj pa bi bilo najbolje, da se nikoli več ne vidimo.” sem rekla. Zazijali so. „Zakaj že?” se je začudil Niall. Zaudihnila sem. „Glejte, sem pač samo običajno dekle, vi pa ste popularni pevci. To pač ne gre skupaj.” „Pa če bi bila pevčeva punca?” se je nagajivo nasmehnil Zayn. Zavila sem z očmi. „LOL, Zayn.” je rekel Harry in ga udaril med rebra. Nežno me je pogledal. Nazadnje sem se obrnila proti Niallu. Zardel je in se mi sramežljivo nasmehnil. Stresla sem z glavo in odkorakala proč, a je za mano pritekel ____________.
-----
Gdo je pritekeu za njo?
A nextam :3
02. april 2012
u63958
u63958
next!!
03. april 2012
u70392
u70392
next :3
03. april 2012
neeeext.!!
03. april 2012
nexxxt!
03. april 2012
huala. :*
*********************************************************************************************
----> a je za mano pritekel Harry. Obrnila sem se. ,,Kaj hočeš, Zayn?!'' sem mu zaupila v obraz. A ni bil on. Tam je stal Harry in me gledal s prestrašenimi modrimi očmi.

,,Želel sem ti samo povedati, da nas ne moti, če nisi slavna. Veš, ubistvu se s teboj lažje pogovarjamo kot s tistimi dekleti, ki poznajo samo slavo. Narediš nas take, kot smo bili nekoč. Veš, nismo slavni od vedno. Louis ima Eleanor, ki živi normalno, a mi drugi... Jah no. Potrebujemo nekoga, ki nas bo držal prizemljene. In ti si taka oseba.'' je sklenil svoj mali govor. Zauzdihnila sem. Oh joj. V kaj sem se zapletla? V prijateljstvo z najlepšimi in najslavnejšimi fanti na svetu. Pogledala sem Nialla in Zayna, ki sta zgubljeno sedela pred praznimi steklenicami. Potem sem pogledala še Harrya. Nekaj v njegovih modrih očeh mi je dajalo vedeti, da me zares potrebujejo. Da sem lahko njihova prijateljica. Da me ne bojo izkoristili. Vedela sem, da je to usoda. Ali se odločim ne in to obžalujem, ali pa da in sem srečna? S prsti sem samodejno segla k lasem. Večkrat sem šla skoznje in nazadnje so bili videti kot ogenj. ,,Prav'' sem nazadnje privolila. Harry se mi je nasmehnil in skupaj sva se vrnila k fantoma.

Niall je telefoniral. ,,Mhm, ja, pridite. Jop. Ja, sej ne bi blo slabo da ju spozna. Okej. See ju!'' je prekinil. ,,Koga si klical?'' ga je uprašal Harry. ,,Louisa in Liama. Prišla bosta sem, da Elle spozna Eleanor in Danielle.'' Začudeno sem ga pogledala. ,,Okeeeej, gdo je to?'' sem uprašala. ,,Eleanor je Louiseva punca, Danielle pa Liamova.'' mi je odgovoril Zayn. Prikimala sem in se vrgla v naslanjač.
*********************************************************************************************
ops. kaj bo z Elle?
kako se bo končalo srečanje?
kaj pa Kyra in Seiri?
----
nextaam?:3
04. april 2012
u63958
u63958
next!!!!!
04. april 2012
u70392
u70392