Forum
Hello!
Zgodbica je brez naslova, zato ker sem 2 dni študirala pa se ne morem zmislit nič pametnega. Zgodba bo resnična, govorila bo o življenju mojih staršev. pisala bom pa v prvi osebi, torej, kako na vse to vidim jaz. V tej zgodbi bodo izmišljene samo slike, imena&priimki.

No, če na hitro preletim vse to, bi rekla da bo zgodba precej zapletena - končala se je šele včeraj.
Če na grobo opišem zgodbico vam lahko povem, da govori o ljubezenskem življenju med njima. Vmes je polno zapletov in na koncu se -vsaj zame- zgodba konča čisto tragično. Čista zgodba se konča s poljubom, ampak če se mi bo v nadaljnih mesecih dogodilo še kaj zanimivega, bom o tem takoj pisala naprej. Za vsako nadaljevanje rabim le 1 next
27. junij 2012
next
27. junij 2012
Kot sem rekla, so slike in imena izmišljena samo to si zapomnte...
------------------------------------------------------------------------------------------

Živjo! Moje ime je Amy. Stara sem 13 let. Imam dva čudovita starša, ki sta prava golobčka. En mesec nazaj sta se sicer zaročila ^.^
Ker sem nezakonski otrok, preprosto spadam med čudne otroke. pa ne po zunanjosti, pač pa po notranjosti.
Imam ravne blond lase, vmes lahko opaziš tudi tanke pramene rjave, kar pa je naravno in ne barvano. Zelo rada imam rastline in vzgajam rastlinjak ter sem zelo ponosna nanj... ^.^

nadaljujem poznej, morm it.
28. junij 2012
next
28. junij 2012
"Srček!" sem zaslišala iz spodnjega nadstropja. Brez odgovora sem stekla po stopnicah navzdol. Mama je stala pred ogledalom, ter si pomerjala uhane. "Kateri mi bolj pristojijo?" je dejala mama. "Črni ali vijola?" in me pogledala. "Ampak...kam pa greš?" sem jo vprašala. Nosila je dolgo, krilo like this:

, svoje črne kodraste lase je imela spete v kito. Tokrat pošteno ni uporabljala make-upa. Bila sem zelo ponosna nanjo, kadar se je opogumila, in ga ni imela. Ampak še vedno me je zanimalo: kam pa kam? "Ah," se je sramežljivo pohihitala mami. "Očka me vabi na zmenek" je dejala. Oh, ja super. Ko bom jaz odrasla, vsekakor ne bom imela toliko zmenkov kot moja starša. Raje kot zmenek naj si privoščita še kakšnega otroka - tako bomo vsi srečni. "Če boš doma, si kaj skuhaj." je dejala mama. Zavzdihnila sem, nato pa je prišla k meni, se sklonila in mi rekla: "boš videla, ko boš ti imela fanta, boš razumela" in mi dala poljubček. "vsekakor ne bom kot ti" sem ji rekla. Še enkrat me je pogledala, nato pa rekla: "no miška, pridna bodi. Zdaj pa moram res it. A je oči še tu, ali me že čaka zunaj?" me je vprašala. "sama veš" sem nekaj zamrmrala nato pa sem se šla učit - ja, rada sem bila pametna, ampak zdaj, not anymore.

P.S. Odločila sem se, da bom tudi imena dajala resnična.
28. junij 2012
neext?
28. junij 2012
next!!!!!!!!!
28. junij 2012
next
28. junij 2012
"O moj bog" sem zasikala med gledanjem Harry Potterja. Ura je bila nekaj čez enajsto in dobro se spomnim kako sem se tresla pred televizorjem. Mami in očija ni bilo na spregled že malo manj kot 6 ur in kdo pa ne bi pomislil, da sta si mogoče najela hotelsko sobo in se umiru predajata drug drugemu? No jaz sem pomislila. Vseeno sem vstrajala ob gledanju filma in škodila sama sebi z žretjem čipsa, smokija in kokic naenkrat. Bilo je vse bolj napeto, pošasti z štirimi očmi bljak....in ja, bila sem veliko mlajša, in moram ehm, priznati, da mi je bil Harry Potter kar malček....h...ušeč? "Tjaašaaa!!" se je od nekod vzela mami in me prestrašila. Ah, pozabite na tisto s Harry Potterjem, nič nisem rekla. "Ali ga vidiš? Ali ga vidiš?" Mi je mami mahala z roko pred nosom. Kazala je na čisto svetleč zaročni prstan. Pokimala sem. "Obožujem ga!" je rekla in se vrgla na kavč poleg mene. Iztegnila je roko in si ga dobro ogledala. "Popoln je." je rekla. "Preveč popoln!" Ja, sram me je tega pisati ampak moja mami je bila takrat zelo otročja. Mislim, prej ni bila, ampak odkar se je zaročila bi morala na zdravljenje. Čisto resno. Čez nekaj trenutkov je v sobo ustopil še očka. Pogledal je, mi pomahal in se usedel v fotelj. Bil je zaskrbljen. "Kaj pa je oči?" sem ga vprašala. "Ja, kaj je, oči?" Je za mano ponovila mami, stekla in se mu vrgla v naročje. "Moj si." je rekla mama. "Čisto moj. Nikomur te ne dam." "Aja, seveda!" je kar naenkrat zažarel. "Jutri vaju vabim v gostilno, kjer bodo pekli ribe. Lahko jih bomo lovili sami. Seveda jih bomo nakoncu tudi jedli." je ves ponosen, kot da bo on nevem koliko rib ujel, povedal oči. "Seveda!" sem vskliknila. Obožujem ribe. Božanske so. Mami se za spremembo ni zdela ravno presenečena, ampak bo že. Mami vedno preseneča. In zato jo imam rada.

next?
28. junij 2012
next?
29. junij 2012
u88946
u88946
next
03. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg