Forum
u101946
u101946
''z harryem sva odšla na jaso. Sezula sem si čevlje in jih držaala v roki ter se mu z glavo pribljižala in...''
''Taaaaala!Taaaala zbuudi se no!'' Sem slišala upiti svojo sestrico ki mi je medtem vlekla odejo dol iz postelje. ''pa kaj a morš mi res pokvart najlepše sanje al kaj? Joj!-.-'' ''oprosti ampak drugače boš zamudila šolo! Veš še mene moraš peljati v vrtec.!'' ''ja ja vem zdej pa pejt pa me pust da se zrihtam.'' Šla sem v kopalnico in si z mrzlo vodo zbudali svoj zaspani obraz. Potem sem se obrisala in se oblekla. Namazala sem se in si uredila frizuro. Potem sem se po ograji stopnic zapeljala v spodnje nadstropje in iz tolsterja Sari uzela tolst. ''ej moj je!" je zavpila. Jaz pa sem ji dodala le ''nič več'' pogledala sem na svojo desno roko in stekla v sobo do omarice. Vsela sem vseh 6 1D zapestnic in si jih zapeljala na desno roko. Potem sem se spet po ograji zapeljala dol. ''Tala, veš da je oče rekel da se nesmeš peljati po robu stopnic.'' ''neboš mu povedala pa bo kul'' potem sva stopili ven in odšli proti vrtcu. Tam je že stala Zarja ki živi v blokih zraven vrtca. In skupaj sva odšli v šolo.
Zarja: Zakaj si morala spet ti pripeljati Saro?
Jaz: Ah saj veš oče je spet moral v London. Saj naj bi se jutri vrnil.
Zarja: oh ja še dobro da boš potem lahko šla jutri z nami v kino. ej sej res lahko potem pridem dans k teb prespat?
Jaz: Ja itak!
Pouk je bil kot ponavadi beden. Le da smo se med odmorom Jaz, Zarja in Amy pogovarjale spet o 1D to je najboljši del pouka. Povedala sem jima za svoje sanje. Na poti domov sva šli še po Saro in Zarja je vzela doma stvari. Pri nas doma smo si naredile kosilo. Potem pa sem prejela očetov klic............Next?
u101946

To sem jaz Talya. A me vsi kličejo Tala razen učitelji. Sem navadna 16 letnica in Rada jaham, rišem, pojem, plešem,poslušam glasbo, plavam. Seveda pa tudi jaz kot veliko najstnic obožujem 1D in sanjam o dnevu ko bi jih spoznala. Živim z očetom Tomom ki je star 34 let in sestrico Saro ki pa jih ima 5. Mati je umrla malo po Sarinem rojstvu zaradi....ah nevem kako se reče.
29. julij 2012
u101946
u101946
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=48615136[/img]

To je moja sestrica Sara. Stara je 5 let . Rada riše in poje. Vedno mi govori da sem jaz njena vzornica. In to kar jaz izberem ona obleče. Je zelo prisrčna in za svoja leta tudi zelo pametno dekle.
-zase sem pozabila povedati da hodim na oblikovno srednjo šolo.-
29. julij 2012
u101946
u101946

In to je moj oče Tom Kappy. Star je 34 in dela kot režiser.
29. julij 2012
u80719
u80719
neext!!!!
30. julij 2012
neeeeeeeeeext!
30. julij 2012
next
30. julij 2012
neeeeeeeext
30. julij 2012
u40060
u40060
Neext
30. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeext!!!!
30. julij 2012
Next!!
30. julij 2012
next
30. julij 2012
u101946
u101946
Oče: živjo, Tala. Ej jutri še en pridem domov prav? Verejetno potem pridem šele v nedeljo. Jaz: Kaaj? NE! Oči! Dej no! U kino gremo s sošolci jutr no! Jooj!
Oče: Res ne morem domov Tala. Oprosti.
Jaz: jaja! Adijo(prekinem)
Zarja: Kaj pa je?
Jaz: Ma oči je reku da pride šele u nedeljo! Joj use more vedno pokvart.
Zarja: Ah bomo že kaj.
Sara: Kaj je?
Jaz: Ja oči pride šele u nedelo. Veš kaj poklicala bom svojo bivšo varuško če si lahk danz pr njej.
Sara: Jaaaaa. Pr njej je vedno zabavno.
Jaz: jaja ne vesel se prehiter.
poklicala sem Zaro in jo vprašala če lahko Sara jutri prespi pri njej. Rekla je da lahko pride že danes saj čuva čez ta vikend deklico enake starosti. Zato smo se vsedle na avtobus in odpravile k njej. Nazaj grede sva z Zarjo šli še na sladoled. Zvečer sva se zabavali na Chatroulettu. In risali ter pisali v najin zvezek 1D. Notri so nalepljene njigove slike, slike twettov, razne izjave in podobno. Zaspali sva šele ob 4ih zjutaj.
Zbudili sva se potem seveda šele ob 1ih popoldne. Potem sva se oblekli in šli na igrišče. Tam je bilo kar nekaj učencev z naše šole. Potem smo se na klopi pogovarjali in se igrali flašo resnice. Proti večeru okoli 5ih so nas odpeljali v kino. Mene je peljala Amy-na mati. Prav tako Zarjo in Tino. Bilo nas je kar 17 to je rekordno število našega razreda ko smo se odločili da kam gremo. Potem smo najprej malo hodili po trgovinah in šli v kino. Film je trajal 2 uri. Proti koncu filma pa me je Rok ki je sedel zraven mene prijel za roko in poljubil. Pogledala sem ga ono lajk:WTF? on je edini fant iz razreda katerega nemaram. Misli da je največji frajer na celi šoli. Ko je zagledal moj obraz...............................................................................................................................Next?
u80719
neeext!!!!!
30. julij 2012
neeeeeeeeeext!
30. julij 2012
Next!!
30. julij 2012
u40060
u40060
next
30. julij 2012
next
30. julij 2012
u101946
u101946
''kaj teb ni jasno?!'' sem izdavila. '' joj dej Tala ne deli se vem da si to zelis!'' mi je odvrnil. jaz pa sem rekla " hm. let mee think, noot!'' Vstala sem in odsla ven za mano je .tekla zarja. "kaj je blo?'' me je vprasala." mah rok me je kusnu? tko ono wtf ane!'' ''sam on je prizadet ane? '' je rekla " mhm" sem dodala. potem sva odšli v mc'coffe. Pili sva kavo potem pa odsli domov.
14. avgust 2012
next!
14. avgust 2012
u40060
u40060
Next
14. avgust 2012
Next!!
14. avgust 2012
u101946
u101946
Oprostite mi prej za tak kratek next sam sem bla na telefonu, bo zdaj daljši če bo net. delu¨!
Doma sem bila sama. Šla sem v dnevno sobo in gledala televizijo. Pred televizijo sem tudi zaspala. Zjutraj je zazvonil zvonec. Vsa zaspana sem se dvignila in šla odpret. Bila je Zana z Saro. Zahvalila sem se ji da jo je čuvala. Potem sem odšla nazaj na kavč. Začel je zvoniti telefon, zavpila sem '' sarraaaaaaa jav se!'' Kajkmalu se je prikazala v dnevni sobi in rekla ''morama se obleči lepo saj prihaja očka in bo pripeljal priajteljico, ter da ga morava počakati pred hišo. Oblekla sem si kratke kavbojke in kratko majico. Potem pa sem še Sari izbrala lepo oblekico z srčki. Šli sva ven in počakali da se je pripeljal zlat mercedes. Ven je stopil očka, za njim pa še neka gospodična. Sara je stekla k očiiju in ga močno objela. Jaz pa sem se počasi odmajala za njo. Rekla sem samo ''živjo'' potem sem se obrnila in odšla v hišo. Vsi so prišli v hišo. SKupaj smo šli v dnevno sobo. Tam nama jo je oče predstavil. ''No punci to je Caroline Hugg. In je moja prijateljica in sodelovka. In imam eno novico za vaju.! Seliiimo se'' je veselo oznanail oče. ''Kaaaaaj?'' sem se odzvala ''Kaaam?''sem dodala ''V London punci!'' ''Jupiiii, london plihajaaamo'' je zavpila Sara. Jaz pa sem le vstala in šla v sobo. Za mano je pripel oče. Začela sma pogovor o tem da je dobil enkratno službo ampak bi moral biti cel čas v londonu. Po nekaj urah prepričevanja sem privolila. Seveda bom pogrešala vse. Čez teden dni smo imeli že kupljeno hišo v londonu. Zato smo začeli pakirati. Jaz sem v škatle nametala kupe oblek, posterje, slike,torbice,toaleto,ličila,razne spomine, diplome, ogrlice, uhane,knjige,jakne,pliškote,CD-je,vse z ustvarjalnega kotička,... in še ogromno. Potem smo vse to poslali v london v tovrnjaku. Mi pa smo nekaj dni po tem odleteli z letalom. Ko smo se pripeljali pred hišo........
14. avgust 2012
neeeeeeext!
14. avgust 2012
u40060
u40060
Next
14. avgust 2012
Next!!
14. avgust 2012
u80719
u80719
neeext!!!