Forum
u207019
u207019
Hello, i am back with my shitty unicorn's poop's stories.
Actually story about girl.. Who... U will see
I had problems with damn title. Maybe u r stupid and don't get it.. Just kidding. SHE is that piece of art.
LET'S SAY TITLE IS NOT IMPORTANT AGHAHAHA
god damn dude, i just feel so tumblr rn
Btw razmisljala sem da bi napisala v naslov Halsey ff se pravi bi bla Ashley Nicolette Frangipane-Halseyu, in ne samantha Young.. But idk

-
Storyline | unique piece of art | 3rd person

Samantha Young, nineteen years old Juilliard studend, a cello good girl. Wait. There is a little mistake. Good girl? Not really.
Maybe everything seems like she is that, what they have her for. They? People. People like parents, grandparents.. Family. She has good grades, plays chello, study at one of the best and hardest collages to get in on the world. But is all that real? Or just kind of camouflage?
Since she is in NY they don't really know her anymore. I mean, they don't see her everyday. Now she is grown up. She do everything she want.
Is all I said real? Or she is just pretending? Maybe theree is different her.. The bad one. Will she choose better way and stay "normal"? Without any alcohol, drugs and stuff? Will she listen to her heart and choose true love?

-

Yeah i should shoot myself into my shitty head with shitty ideas *gun emoji*
Lol se sama nevem zkaj sem pisala u angleščini so don't ask.. U slovensčini mi nekak ni dobr ratal.. Sj nexti bojo v slovenščini
FUL BI RADA PISALA SAM NIMAM IDEJ IN POL SM SE ODLOČLA DA NAPIŠEM EN CLASSIC SHIT *ha ha do i really need to do this*
Aja, nevem če bom to sploh pisala ker nisem 100% ce !i je ideja usec in ce am to zmozna nextat hahah
06. februar 2016
u206765
u206765
neext *-* zle se morm do konca prebrat *-*
07. februar 2016
Neextt <3 dober zacetek
07. februar 2016
Next (:
07. februar 2016
u207019
u207019
Hvalaa <3
07. februar 2016
u205970
u205970
Next
07. februar 2016
u202117
u202117
Neeext<33
07. februar 2016
u192644
u192644
Neeext in full mi je kul da piss v Angliji bc u can express your feelings really good hahaha ne pač realno hh ♡ amm ja dobro zacetek toda ja se enkrat Next
07. februar 2016
u192644
u192644
V angli*
07. februar 2016
u207019
u207019
Thy <3 sam najbrs bom nextala u sl ker en nerazumejo
07. februar 2016
neeeext *-* fuul cool
07. februar 2016
FAAK SM ZAČELA SM BRAT BEJB OMFG TKOJ NEEEXTTTTTT
07. februar 2016
u207019
u207019
Hvalaa myb ze dans nextam
07. februar 2016
u208287
u208287
Next
07. februar 2016
u201129
u201129
nextt in men je ful boljš,da pišeš v angli nwm pač ful bolj dobro se sliši *-* dober začetek;*
07. februar 2016
u207019
u207019
"Zelo dobro, Samantha." moje igranje prekini -kdo drug kot pa- Jack. Moj simpatičen sošolec pri teoriji, biologiji in matematiki, Jack. Zelo je zapeljiv, me pa tudi skozi zbada. Misliom, ne negativno, le red se heca z mano. Ve, da ne maram komplimemtov.
Spustim lok, zavzdihnem in odkimam. Ne mara, ko me kdo gleda med igranjem. Tudi nastopam ne rada. V muki vstanem ter čelo in lok odložim. Sprehodim se do njega in gledam v tla. Sama sva v učilnici, saj imam prazno uro in se odločila vaditi. "No? Kaj iščeš tukaj?" ga, ko sem zelo blizu njegovem telesu, na hitro pogledam navzgor, saj je veliko višji od mene in ostro, vendar zapeljivo vprašam. Rada počnem to. Ena od mojih lastnosti je ta, da znam govoriti zelo zapeljivo in fanta takoj spreobrnioto, nekako hipnotizirati. Tudi prijayeljice mi to pravijo. Ko ga nekaj časa gledam, šokiranega ob moji ostrosti, se spet na hitro obrnem in s hrbtom proti njemu sprehodim po učilnici. "J... Jaz.. Sem te hotel povabiti v kino.. Danes." mu končno uspe povedati. Sama sebšole. ne zdim lepa, ali kaj posebnega, vendar priznam, zapeljem veliko fantov in velikokrat se mi zgodi trenutna situacija. Jack je zelo privlačen. Ni kot drugi piflarčki. Pa niti kot drugi "fejmiči". Poseben je. Ima lep nasmeh. Cel je drugačen. "No okej, danes ob šesti?" ga sedaj pogledam, s čisto normalnim glaskom. Hitro zamenjam način govorjenja in premikanja. "Okej." Vidno mu je odleglo, da sem jaz prevzela pogovor. Po navadi ni sramežljiv. Mogoče je to njegova šibka točka. Punce. Kaj pa vem.
Še naprej stoji tam, zamišljen, kaz pa ga pogledam z vprašljovim izrazom na obrazu. Ne opazi. Očitno je zatoplen v svoje misli. Strmi nekam, skozi okno. Skomignem z rameni in odidem ven. Še enkrat se ozrem v sobo, skozi okno na vratih. Zamahne z roko v pesti, češ "yesss". Posmehnem se. Z nasmeškom na obrazu hodim naprej, medtem ko gledam v tla. Nekdo se zaleti vame. Pogledam in vidim, da je Julie.moja najboljša prijateljica. "Oh hey," jo veselo pozdravim in se objameva. "Kaj pa ti tako zasanjana po hodnikih?" pogledam na uro in rečem: "Ah nič, greva na kavo vse ti povem. Še nekaj časa imam." Skomigne z rameni, se nasmehne in pokima. Hodi za mano do kavarne, v pritličju šole. "Nooo?" me že nadleguje, ko se usedeva. "Ah nič. Jack me je povabil ven." rečem ravnodušno. "OMG, A SI NORA?! TEBI TYO NIČ NE POMENI?! RES NE ZVENIŠ NEKAM PRESENEČENA!" navdušeno skoraj kriči. Nekoč je bila zatreskana v njega, vendar sedaj ji je le še malo simpatičen. "Prisežem, nisem zacopana, šla bom ker mo je lep, pa kul in vse. Ampak ni moja večna simpatija," govorim v smehu. "Tako srečo imaš! Polovica punc umira zanj! Tebi pa je le "kul"" se znaša name. "Pomiri se, pomiri se," jo mirim v smehu. Še malo se zbadava ob pitju kave. Kmalu je čas za pouk. Dogovoriva se, da po pouku pride k meni in mi pomaga izbrati make up in vse. Nisem tako navdušena, da bi rabila celo popoldne ampak, naj ji bo.
Ura se vleče in vleče, ko končno zvoni.
"Oh, Samantha, spet ti," v nerodnem smehu reče Jack po pouku, ko me sreca na hodniku. "Nooo, saj še velja danes, ob šestih?" vprašam, saj nevem kaj reči. Nočem kazati prevelikega navdušenja, želum delovati nedostopna. "Ja itak, saj imam tvojo telefonsko, če bo kaj narobe. Poberem te ob šestih, pri tebi doma." reče. Ve kje živim in !ojo telefonsko ima že od prej. Poznava se že kar dobro. "Eejj, moram it ker sem zmanjena z Mio." rečem in pomaham v slovo.

Ubistvu je to nek bullshit, učiri ko sm se odlocla za pisat, sm si rekla, to bo zdj neka wow zgodbica, mora bit. Pol sem pa dobila shitty idejo.. Ahh.. 50% bom to zbrisala če dobim kaj bolšega -.-
07. februar 2016
u208287
u208287
ful dobr Next
07. februar 2016
Neextt<3 ka govoriss full je fajnnn <33 hiterr nextii *_*
Pa men je vsec zgodba tk da ne brisat
07. februar 2016
u207019
u207019
Hvalaaa <33
08. februar 2016
u206765
u206765
neext
08. februar 2016
u201129
u201129
ful dobro *-*
nextt
neee zbrisat :c
08. februar 2016
u207019
u207019
Jvala
+sori za use napake ker je pisan na tablci hahaha
08. februar 2016
OMG OMG IM DYING! THATS PERFEKTO BUT I LIKE IN ENGLISH TO *O*
ITS JUST PERFECT *#*
EDINO NAPAKE MA OKAY PUSTMO TOO <3
NEEEEXT
08. februar 2016
Aja ups sploh nism vidla da si napisala pred mano uno še haha
08. februar 2016
u202117
u202117
OMAAJGAD FUL DOBROO!!!
perfekcijaa
Next
08. februar 2016
Pa kaj ti govoriš da je bullshit? ;o
There is too much perfection ... just i dont have word for that.
Neeeeext ;3
08. februar 2016
MAŠA TOO JE FAKING PERFECTION *-*
TO NIIII BULLSHITT
TO JE PRFF*O*
NEXTT*-*<3
14. februar 2016
A bo kj nexta?? <33
17. februar 2016
u209235
u209235
Next *__* MEN JE FUUL UŠEČ