Forum
Zgodba govori o eni punci ko je stara 18 let pa jo mama iz hiše nažene pa more živet sama pa mama je bla nasilna očeta pa ni mela.Hotla je zbežat in tut je.No naprej pa boma pisale js pa *JustRockInuh*.Upam da bote užavŁ.Caw Baw.xxx
26. marec 2011
u41189
u41189
;D
26. marec 2011
u41189
u41189
Sem Julia. Povedala vam bi zgodbo o mojem uničenem življenju. Živela sem z mamo v hiši v New Yorku. Bila sem stara 18 let. Neko jutro je mama začela razbijat po vratih moje sobe. Odprla sem in rekla je naj se zgubim iz hiše. Nisem moglla verjeti. Nisem vedela kaj naj. Vzela sem vso svojo prtljago in denar ter odhitela ven...
26. marec 2011
Bom js 2. del napisala.;D
26. marec 2011
u41189
u41189
ok
26. marec 2011
u39401
u39401
next
26. marec 2011
Nekaj ur sem počakala zunaj,nato pa odšla nazaj ker sem mislila da se je mama že ohladila in streznila,saj je veliko pila.Tiho vstopim in grem mimo kuhinje,mama pa nič ni rekla.Kamen se mi je odvalil od srca.Grem v sobo in se vpišem na facebook.Kar naenkrat čez približno uro mama vstopi v mojo sobo in me povleče za lase iz sobe ter me začne tako tepsti da se mi sanjalo ni in sem imela modrice.Ko je nehala me je ispustila nato pa besno odšla v svojo sobo.Jaz sem se šla jokat na očetov grob,zakaj ga ni tukaj ko ga potrebujem.Spomnila sem se da bi lahko šla na letalo v Los Angeles.To so bile moje velike sanje in to,da bi uspela kot igralka.Hitro sem šla kupit karto potem pa sem se rajši doma zaklenila v sobo.Mama je udirala notri pa ji ni uspelo.Jaz sem raje šla spat saj me naslednje jutro čaka dolga pot...................................
26. marec 2011
u41189
u41189
Zbudila sem se ob šestih saj sem imela ob pol osmih že letalo. Pograbila sem kovčke in mami rekla da tokrat odhajam za vedno. Nič ni rekla jaz pa sem odhitela ven. Tekla sem na letališče in prišla tja ob sedmih. Nestrpno sem čakala letalo. Končno je bil čas da grem. Žalostno sem še pogledala svoj rodni New York in šla na letalo. Vsedla sem se poleg neke ženske. Pogledala sem na telefon in opazila da imam polno grozljivih sporočil od mame. Nisem ji hotela odpisat. Ko smo prispeli v Los Angeles sem vprašala gospo ki je delala na letališču, kje je najbližji hotel. Odhitela sem tja in vzela sobo...
26. marec 2011
next.......
27. marec 2011
Soba je bila velika in bila mi je všeč,nisem pa mogla kar tako pozabiti na mamo.Zelo sem pogrešala očeta,ki je umrl zaradi raka.Razmišljala sem kako bom živela sama in da si ne bom mogla najti pijateljev in prijateljic,saj jih v New Yorku nisem imela,kajti nisem bila priljubljena in bila sem tiha in vsi so me zafrkavali,da se obnašam kot narkomanka in podobno.Kaj šele da bi našla fanta! Kje pa! Svet me je sovražil,samo oče ne.Mami sem bila samo v napoto celo življenje zato sem temu naredila konec.Ko sem v hotelu šla na kosilo,sem se na poti po stopnišču zaletela v prijazno dekle:
Jaz: Oprosti,res nisem hotela ker te nisem videla...
Dekle: Je že v redu.In nisem še doživela da bi se mi kdo opravičil,saj me imajo za zgubo.
Jaz: Potem pa sva si podobni...Kako ti je ime?
Dekle: Zakaj? No potem se bova pomenili če bova prijateljici seveda...Ime mi je Suzy.Pa tebi?
Jaz: Ja seveda,bova prijateljici.Meni je ime Julia.Greš na kosilo?
Suzy: Jej,kako sem vesela.Lepo ime imaš.Ja grem na kosilo,pridi greva skupaj.
.......................
27. marec 2011
u41189
u41189
sam mal..nextam čez pol ure ;D
27. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg