Forum
pač jas nebom pisala kot vsi ostali ko napišejo zlo dolgo zgodbo. napisala jo bom v enem, upam da vam bo všeč (:

osebe: Lara [jaz], Maja [bff], Teja [bff], Miša [bff], Alja [bff]

vam je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. oktober 2010
omfg kaj je stem? sploh ni dodalo?!
23. oktober 2010
bom še 1x
23. oktober 2010
ja bla je spet šola in zato sem se odpravila. v jedilnicci so bile moje bff. sedla sem k njim, a opazila sem da se dogaja nekaj čudnega. nekaj skrivajo pred mano. tega nisem imela rada, a sem ostala tiho. ko je zvonilo smo odšle v razred. med poukom sem dobila listek, ki ga je napisala Teja, podpisane pa so bile vse: nehaj lazit za nami in ne bodi kot cucek. to me je potrlo. 1 mesec me še pogledale niso in nato pa med poukom spet dobim listek: kaj hočeš bit bff z nami spet? Teja, Miša, Alja in Maja. seveda sem rekla da ja, saj me je potrlo da nisem imela frendov. nato pa spet ponovitev: ne lazi za nami daj nam mir, ker nam nisi OK. prizadelo me je. nato pa je isti listek dobila še Maja. z Majo sva se pobotali saj nama je prekipelo vse to, kar si je Teja zmišljevala. prepričala je ostale naj se ne družijo z nama. :/ zdaj sva z majo res dobri frendici in sva si prisegli da jim ne bova oprostili. a počasi zgleda kot da jim je žal. tudi meni je žal, ampak za njiihovo napako ni opravičila.
to se je meni res zgodilo, upam da ni boring.. koment plizz.
23. oktober 2010
vem da je kratko in to ampak dc in sem se spomnila da bi lahko to napisala.
23. oktober 2010
hhhhhhhhh. 4 ewer friends ;***
25. oktober 2010
u28905
u28905
omg, to je blo pa ful grdo, kr so ti nrdile. men bi se pomoje zmešal če bi se mi kej tazga nrdil...
25. oktober 2010
sej se mi je zmešalo skor. dokler se ni moja anja < 3 spametovala! :** najjača
31. oktober 2010
love u emaa
08. november 2010
u31859
u31859
enako :* aaaaaa bliiiiiiiiiiiiiim! :3
odpiši na sms ker se mi bo spipalo ker mi je dc
pa se mi ne da it učit..
ja okej morn se.. samo vseeno odpiši
love u ;D