Forum
u58097
u58097
Saj razberete že v naslovu!Nesrečna ljubezen.Le kaj je to?
"Angel moj,zbudi se!"Uh,mami!No,mami hvala! Hitro se naličim in oblečem tole:

Mimo grede,to(gor) sem jaz,Angelina.
Odpravim se v šolo.
Odprem vrata šole.
Kako ,da nikogar ni notri?
"Supraaaajs!"Zakličejo mojee BFF-jke.
"Stara,sej nis pozabla da maš b-dey?"
"Haha,ne!"
"Priljubljenka mala!"
Ošinila sem s pogledom po razredu in že sem zagledala svojo najdražjo simpatijo.

Povedala vam bom zgodbo,kako sem bila nesrečno zaljubljena in sem začela delati neumnosti...

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. marec 2012
ja nexti
02. marec 2012
u58097
u58097

Kot vsak šol.dan samo strmim vanj in se ne posvečam snovi.Čez dve minuti je zazvonil šolski zvonec."Športnaaaa,juhuhuhu!"Vsi smo stekli v telovadnico.Danes ocenjujemo:Šit!Hitro sem se zavedla kaj sploh ocenjujemo!Kolebnico!Heh,lahko!Takrat pa je do mene prišel moj Princ.
02. marec 2012
nadaljuuuuuuuuuuuj
02. marec 2012
u79562
u79562
next
02. marec 2012
u58097
u58097
"Oprosti?" "Hm...Kaj?" "Rekel sem oprosti." "Zakaj?" "Ker zapiraš obhod za tek s kolebnico?" "Oh....ja....oprosti..." "Že v redu.Mimogrede jaz sem Jack.Jack Stame." "Aja,jaz sem Angelina.Jolie.Mlajša." "Super."OMG on si zasluži svojo zvezdo na pločniko slavnih! "Mi daš fonsko?" "Itak." "Kako je tvoja?" "030678554,tvoja Jack?" "05173833. Se bova še videla?" "Možno." In je odskakljal naprej. OMGF! Njegovo fonsko mam! Ko sem prišla domov sem se ulegla na posteljo in začela tipkati na prenosnik. Prva postaja: facebook! Imela sem 7 prošenj.Ja,seveda,najpopularnejša punca pač mora imet prošnje, ! Ni bilo nič zanimivega,zato sem se odjavila.V roke sem raje vzela svoj iPad.Jacka sem dala v imenik.Kaj naj zdaj? Naj ga pokličem? Uh,ura je 18:00.Raje grem na sprehod.
Oblekla sem se v zapeljiva oblačila in odšla.
odpravila sem se na plažo.

02. marec 2012
nexti!
08. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg