Forum
u156458
u156458
Vem, da je že veliko zgodbic na temo Oni Direction ampak sem se tudi jaz odločila, da bom napisala eno in upam da vam bo všeč
No bom kar začela, ker vas nemislim več dolgočasiti z brezveznim textom
Torej, ime mi je Nia in pišem se Lawinovskyy. Saj vem, čudno ime, čuden priimek, ampak nemorem pomagat, tako pač je. Stara sem 17 let in decembra jih bom KONČNO dopolnila 18. Z družino živimo v bedni Sloveniji. Mama je Slovenka, oče pa Rus in po njem ta čuden priimek. In sovražim Slovenijo! Verjetno je to najbol bedna država na svetu. Tukaj se počutim bedno, zdolgočaseno in moje sanje so vedno bile, da bi se preselila v London in tam na novo zaživela življenje. In sanje se mi bodo uresničile, samo še kakšen mesec dni počakam potem pa se selim tja in ADIJO SLOVENIJA, POZDRAVLJEN LONDON!
To sem jaz:

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. november 2013
u156429
u156429
¤ja se čist strinjam da je slovenija bedna! hahaha drgač pa neext!
15. november 2013
neeeeext
15. november 2013
u156429
u156429
~¤~Hi,
~¤~ja vem da smetim, samo si ne morm pomagat!
~¤~ bi mogoče samo pokukala na mojo prvo zgodbico, ki jo pišem o 1D
~¤~ oprosti za smetenje, res
http://www.igre123.com/forum/tema/so-please-don-t-judge-me-for-who-i-am...-ff-one-direction-(zayn-in-amp-louis)/64072/
15. november 2013
neeeext <3
15. november 2013
Next!
15. november 2013
u153281
u153281
Neeeekštt!!
15. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/stop-dreaming-and-make-it-reality!-1d-ff/64070/1
Vsi pravijo, da se nasprotja privlačijo.
Kaj pa če se srečata dva človeka, ki sta po zunanjosti močna, trdna, smešna, vesela in zgovorna?
Toda v notranjosti sta čisto drugačna, sta prijazna, čustvena in vse ju hitro prizadene. Samo...da tega še ne vesta?
Mislita, da je vse najbolje držati v sebi.
Ampak...nekoč bo prišel dan, ko bo preveč, takrat se bosta zlomila in ne bo ju skupaj, ko bosta to najbolj potrebovala.
Mislita, da se sovražita...toda sovraštvo je blizu ljubezni...
Ampak tukaj je še njegov najboljši prijatelj.
Razdvojena med dvema človekoma, se odliči za tretjega...toda je bila to napaka?
a bi? je o nasih cukerčkih <3 sori ki smetim <3
15. november 2013
next
15. november 2013
u155957
u155957
http://www.igre123.com/forum/tema/her-bo-e-o-e-c-rect-o-fa-f-ct-o/63935/4
JA, ODGLAŠUJEM (:
zato ker si ti men js teb:*
okejjj, berte <3
15. november 2013
u156458
u156458
o kak je lepo videt, da kdo bere mojo zgodbico*w*
in če ma katera kako pripombo al pa karkoli drugega, hoče da ji posvetim kak next naj kr napiše

________________________________________________________________________________

''Niaaaaaa, pohiti, mudi se nam na letališče!'' je zavpila moja mama. ''Ja, ja že grem'' sem ji zakričala nazaj. Kar nemorem verjeti, da se danes dejansko selim v London. Sicer mi še malo manjka, da bom polnoletna vendar vseeno lahko grem predčasno, saj je stanovanje v katerem bom živela prosto. Omojbog nemorem verjeti, končno bom živela v svojem sanjskem mestu. Zagrabila sem svoje kovčke in pohitela v avto. Starša sta me odpeljala na na letališče. Seveda je še sledilo potem neskončno poslavljanje, saj je moja mama zelooooo čustena oseba. Vendar sta me čez par minutk le spustila na letalu. Navdušeno sem se vsedla na sedež ob oknu, si vtaknila slušalke v ušesa in zaspala. Stevardesa me je zbudila malo pred pristankom in pod sabo sem zagledala London, Big Ben, moje sanje se končno urersničujejoooooooo. Ko sem stopila na trdna tla in poklicala taxi, ki me je odpeljal do mojega stanovanja.
Moja soba:

kuhinja:

kopalnica:

dvenvna soba: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lx1s2CeX1qe3vuyo1_500.jpg
in še garderobno sobo sem imela v spalici:

''OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGG'' bilo je popolno. Obožujem svoje stanovanje. Skočila sem na posteljo in se nasmejala. Od zdaj naprej bo moje življenje popolno, vem da bom. Tukaj bom hodila na svojo sanjsko šolo plesa. Že od malega sem plesalka in ples mi pomeni vse. Popoldan pa bom delala v Starbucksu da bom kaj zaslužila. Torej je čas, da se odpravim v službo. Nebi bilo dobro, da že prvi dan zamudim.
Hitro sem se oblekla:

In odšla do Starbucksu. ''Zdravo vsem'' sem pozdravila in neko dekle, ki je tudi delalo tam je prišlo do mene in se mi predstavilo. ''Hej, js sem Emily. Kako sem srečna, da bo tukaj končno delalo dekle z stilom'' se mi je nasmejala in pomežiknila. Takoj mi je bila všeč in vedela sem, da boma dobri prijateljici. Še jaz sem se predstavila in izmenjali sma še nekaj besed, nato pa mi je podala Starbucks predpastnik in začela sem streči.
Hitro sem hodila od enega do drugega gosta. Ko sem se kar naenkrat...
15. november 2013
neeeeeext
15. november 2013
u156458
u156458
*little one* že pišem naslednji next in mogoče če bo še kdo hotel next ga bom objavila dans, če ne pa ju3
15. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka+jaz tudi hočem en neeeeeeeeeext
15. november 2013
u156458
u156458
***MATEJA*** oooo vedno sem vesela novih bralk in evo en next za tebe

to je Emily:

3. DEL - unexpected love (ft. one direction)

Ko sem se kar naenkrat zaletela… Čakaj, v bistvu se je on zaletel v mene?! ''AAAAAAA, pazi malo čudak, polil si me s kavo, kaj ti ni jasno?!'' sem zakričala na nekega fanta. Zgrabil me je za roko in potegnil iz Starbucksu. Tako sem bila v šoku, da sploh nisem zmogla kaj reči. Odpeljal me je v neko ulico in tam sem ga še enkrat nakričala: ''Kaj ti ni jasno? Si zmešan? Najprej me poliješ s kavo, nato me pa še odvlečeš v neko smrdljivo ulico?! Kreten, kaj bi rad?

(klik)
Nato pa je snel kapuco z glave.

In rekel: ''Hej sem Harry Styles.'' In jaz sem mu odvrnila: ''In? Bi moralo to naredit vtis name? Ja, ja saj vem ti si tisti pudelj v nekem boybandu. Ampak nemaram vas, tako da se ne trudi, da bi naredil vtis name s tem.'' Začudeno me je pogledal. ''Amm, ubistvo sem se hotel le opravičiti.'' ''Dobro, ampak opravičilo ni sprejeto'' sem mu zabrusila nazaj in odvihrala nazaj v Starbucks. ''Kaj je narobe?'' me je začudeno vprašala Emily. ''Vse! Tisti pudelj iz One Direction me je polil s kavo!''

''Kaaaaaaaj? OMGGGG Harry, Nia, veš kakšno srečo imaš, kaj bi dala da bi mene polil s kavo, srečnicaaaa!'' ''Hahaha, vse bi dala, da bi te p-o-l-i-l s k-a-v-o?'' ''Jaaaa, vsaj videla bi ga in na meni bi bila kava, ki jo je pil on.'' ''Mi je že jasno, haha, Directionerka?'' ''Seveda, zavedno!'' ''No, jaz jih niti nemaram, zato bi bila vesela, če bi drugič polil tebe.'' Skupaj sma se nasmejali. Prišel je že večer in poslovila sem se od Emily ter odšla domov. Joj, kako sem vesela, da sem jo spoznala. Danes je bil super dan, le tisti kreten me je malo spravil v slabo voljo. Ampak: ''Pomiri se Nia, ne sekiraj se zaradi takšnih brezveznih norcev'' sem si govorila ter si pripravila kopel.

Zleknila sem se v bano in šla pogledat na Twitter. ''O pet novih sledilcev.'' sem bila navdušena. Harry Styles, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Louis Tomlinson?! Resno? Pa ravno oni, zakaaaaaj nooo, sovražim jih. Počasi sem se odpravila spat.
''Drinnnn, drinnnn'' je začela zvoniti budilka. Ah joj, nisem se še navadila na zgodnje vstajanje. Z muko sem se splazila iz postelje, ter uredila za prvi dan na šoli plesa.
Oblekla sem:

In se odpravila v šolo. Šla sem kar peš, ker nisem imela daleč. Ustavila sem se pred velikansko, prelepo stavbo, ki je bila moja nova šola. Globoko sem vdihnila in vstopila. Hodila sem po hodniku, nato pa me je od zadaj objel…

Vprašanja:
1. Bo imela Nia na šoli prijatelje, sovražnike?
2. Ali se bosta s Harryem še srečala?
3. Misliš da, se bo zapletlo kaj med Harryem in Nio? Bosta postala prijatelja? Ali kaj več?
4. Kdo je objel Nio?
15. november 2013
u156458
u156458
P.S NADALJUJEM PO 5-IH NEXTIH
15. november 2013
Vprašanja:
1. Bo imela Nia na šoli prijatelje, sovražnike? upm, da prijatle.
2. Ali se bosta s Harryem še srečala? ja!
3. Misliš da, se bo zapletlo kaj med Harryem in Nio? Bosta postala prijatelja? Ali kaj več? Več.
4. Kdo je objel Nio? Harry.

pa NEXT!
15. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralkaa
15. november 2013
u156458
u156458
Nadja-1D-<333 kok je lepo videt nove bralke in da sploh kdo bere mojo zgodbico
in evo naslednji del je napisan, samo še 3-je nexti in ga objavim
lahko tudi oglašujete mojo zgodbico in bo tako več delov objavljenih
15. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!+nova bralka
15. november 2013
u156458
u156458
Nadja<31D<3 oo vesela sem nobih bralk
še dve komentirata pa nadaljujem z zgodbico
15. november 2013
u147737
u147737
1. Bo imela Nia na šoli prijatelje, sovražnike? pomoje oboje
2. Ali se bosta s Harryem še srečala? jaaa
3. Misliš da, se bo zapletlo kaj med Harryem in Nio? Bosta postala prijatelja? Ali kaj več? par bosta ampak ne takoj
4. Kdo je objel Nio? Harry pomoje

Omg neeeeeeeeeeeeeeeext!!
15. november 2013
u156458
u156458
naslednji del bo malo drugačen kot ste verjetno pričakovale hihi
še samo ena komentira 'next' pa dobite naslednji deeeel
15. november 2013
next
15. november 2013
u147737
u147737
evo a lah zdej next??? (hvala beti)
15. november 2013
u156458
u156458
malo beden del je ampak okej, naprej bo bolj zanimivo

________________________________________________________________________________

4. DEL – unexpected love (ft. one direction)

Hodila sem po hodniku nato pa me je odzadaj objel…

(klik)
Moose! On je bil neke vrste moj idol, pa še isto star kot jaz in na isto šolo hodima. Nemorem verjeti, da sem ga sploh srečala. ''Haj, ljubica, kako si?'' mi je rekel. Nasmehnila sem se mu: ''Tudi tebe je lepo spoznati in ime mi je Nia. In sem super.'' ''Niya? Nea? Ahh saj ni važno, jaz te bom klical kar ljubica. In jaz sem Moose.'' ''Vem, sem gledala Step Up miljonkrat in sevda vem kdo si!'' sem mu smeje odgovorila. ''Uff, oboževalka? Potem si pa zaslužiš poseben ogled šole pod mojim vodstvom.'' Zasmejala sem se in odšla za njim. Zdel se mi je hecen in prijazen in bila sem res vesela, da sem ga spoznala, ker v Sloveniji nisem imela veliko prijateljev. Razkazal mi je vso šolo, nato pa sma skupaj odšla k uri plesa. Prišel je učitelj in rekel: ''Moose, kaj če bi nam danes ti pokazal nekaj novih plesnih gibov?'' ''Yes, sir!'' mu je z smešnim naglasom odgovoril Moose in cel razred se je zasmejal. Potem pa nam je le pokazal svoj ples.

(klik)
''Mooooose, OMG, bil si enkraten! Moraš me naučiti teh norih gibov'' ''Oh hvala ljubica'' mi je odgovoril. Ob besedi ljubica sem zavila z očmi in nasmeh se mi je razlezel vse do ušes. Ja, sem razmišljala, z Moosom boma še dobra prijatelja. Moje razmišljanje je prekinil učitelj: ''Nia, ti pa nam lahko pokažeš kako znate Slovenci plesat?'' ''Pa naj bo'' sem odvrnila in stopila na plesišče. Pokazala sem nekaj plesnih gibov.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7k87mkI2X1r981dro1_500.gif (klik)
http://25.media.tumblr.com/9ad51b4e5397efe2ee5a2b5c7633524c/tumblr_mnxeo0Ar501suthpio1_500.gif (klik)
http://data2.whicdn.com/images/58559695/tumblr_ml9sew3lDq1rp2684o1_400_original.gif (klik)
Prepustila sem se glasbi in plesala z vsem srcem, ko me je prekinil bučen aplavz mojih sošolcev in sošolk. Navdušeno so mi ploskali, žvižgali in mi čestitali za odlične gibe. Najbolj pa sem bila seveda vesela učiteljeve pohvale, ki mi je rekel, da če bom tako plesala včasih me bo to skovalo v zvezde. Moose pa je še pripomnil: ''Ljubica, zažigaš!'' Kar objela sem ga, ker sem bila tako vesela. Nato pa je učitelj razglasil novico: ''Učenci, malo pozornosti prosim. Imam super novico za vas. Na našo šolo bodo za en teden prišli One Direction! Skupaj z nami bojo plesali in skratka, imeli se bomo super. Zdaj pa domov in se vidimo jutri.'' Kar zaletelo se mi je ko sem slišala besedici One Direction. Pa ne oni, zakaaaaj. Vsi so bili navdušeni, razen mene seveda. Ahh, sem si mislila, bom že preživela ta teden. ''Adijo Moose.'' Sem že zaklicala in odšla domov. Bila sem že skoraj doma, ko sem ugotovila, da se mi niti ne splača hodit domov, saj moram biti čez pol ure v Starbucksu, zato sem se kar odpravila tja. Objela sem Emily in ji povedala za mojega novega prijatelja Moosa in glede One Direction. ''Joj, vse bi dala, da bi bila na tvojem mestu. Harry je najlepšiiiiii in tudi vsi ostali, ti pa jih boš gledala cel teden. Lucky girl.'' me je žalostno pogledala. ''Nisem je hotela gledati žalostne, zato sem ji rekla: ''Pa pojdi z mano! Predstavila ti bom Moosa in še en teden boš lahko z One Direction. Učitelj pa nam je tako ali tako rekel, da lahko pripeljemo še kakšnega prijatelja ali prijateljico.'' ''Kaaaaaaaj, oh gooood, Nia najbolša si, hvala, hvala, hvala! Bila sem res vesela, da sem prijateljici uresničila željo po tem da bi videla 1D. Začela sem streči in prišla do mize kjer je sedelo 5 največjih kretenov…
http://25.media.tumblr.com/84179e660c83ff9f3784e9af30a85982/tumblr_mf8rjwn8BT1rhdup1o1_500.gif
Seveda ni bil nihče drug kot pa One Direction. In ravno jaz sem jim morala streči. Katastrofa. ''Hej ti, preden me spet nakričiš, bi ti rad povedal, da mi je zelooo žal za zadnjič, resnično oprosti, nisem te hotel politi, pa še všeč si mi, torej mi lahko poveš vsaj svoje ime?'' me je ogovoril Harry. Bila se čisto brez besed, saj nisem mogla verjeti, da se mi je takšen slavni bedak opravičil. No mogoče pa le ni tak bedak kot sem sprva mislila. Podala sem mu roko in rekla: ''Nia. Ime mi je Nia.'' ter se nasmehnila. ''No, če si že tukaj pa prisedi, da ti lahko častimo vsaj eno kavo.'' Se je oglasil Liam. ''Šef me bo ubil, nemorem.'' Sem rekla. ''Seveda lahko, saj smo 1D in pri nas bo že popustil in boš lahko pila kavo z nami.'' Ko sem malo premislila, sem se odločila, da se jim bom le pridružila. Spoznala sem jih in se začela zavedat, da sploh niso tako slabi fantje kot sem sprva mislila. Prav super so. Začeli smo se pogovarjat o vseh mogočih stvareh in tudi o tistem tednu, ko bojo na naši šoli, veliko smo se tudi presmejali, najbolj pa sem se razumela z Niallom, ki ga je vsake toliko čase prebodel Harryev ljubosumen pogled. ''Ej Nia, kaj če bi prišla z nami domov?'' me je vprašal Niall ''Hmm, če želite?'' Sem previdno odgovorila in vsi so naenkrat veselo zavpili: ''Jaaaa!'' In potem smo odšli. Imeli so najlepšo hišo na svetu, samo stala sem tam in jo občudovala. V njihovi dnevni sobi smo se posedli na tla in se odločili, da se bomo igrali resnico in iziv. Flaša je pokazala name in Louis me je vprašal: ''Resnica ali iziv?'' Izbrala sem resnico in Louis mi je postavil vprašanje: ''Kateri izmed nas ti je najbolj všeč?'' …

Vprašanje:
1. Kako misliš, da bo Nia odgovorila na Louisovo vprašanje?
15. november 2013
u147737
u147737
1. Rekla bo Niall alpa Harry pomoje
neeeeeeeeeeeeext!!
15. november 2013
u156458
u156458
http://www.igre123.com/forum/tema/silence-speaks-when-word-can-t-%28ft.-justin-bieber%29/64094/ pišem še eno zgodbo, ki pa je povezana z Justionom Bieberjem če bi želela katera brati bi bila zelo vesela

naslednji del za to zgodbo pa dobite ju3
16. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeext pa nova brauka
16. november 2013
Neext!
16. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg