Forum
u206425
u206425
Tukaj je zgodba. Pisala bom 1x na teden zaradi šole. Čez počitnice mogoče večkrat <33.
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●
Chapter 1
Sem Zara in stara sem 20 let:

Verjetno se vam zdim premlada ampak delam pri CIA
Zjutraj se zbudim po normalnem(vsaj zame) času. 4.00 zjutraj je ura.
Vsedem se pogledam po sobi ter se vstanem.
Hodim proti kopalnici in odprem vrata. Naslonim se na umivalnik in zagledam v ogledalo. Nekaj časa strmim potem pa odprem pipo. Nastavim na mlačno vodo in si sperem obraz. Potem grem do kuhinje in si pripravim jajca.

Primem ponvo in jo odnesem k mizi. Pojem jajca in se grem oblečt.
V službi se posedem za mizo pozdravim ''sosede''' potem pa k meni pristopi Johana- tajnica in reče da me želi G. Benedikt(šef) v svoji pisarni.
Živčna vstopam proti pisarni in noge se mi kar tresejo. Hočem prijeti kljuko a roka se mi tako trese. Umaknem roko, vdihnem in potem vstopim. Šef reče >>Sedi prosim<< Sedem in vpašam kaj je narobe. Potem pa mi odgovori>> Nič, samo povedati ti morem da boč ti in agent iz IIB igrala zakonca pod krinko<<
>>IIB?<< vprašam in odgovori mi da ja. Najprej ne želim in se prepiram a vseeno sprejmem.
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●
next??
IIB sem pobrala iz telepata(serija)-je pa iz kanade
kritike/pohvale
13. februar 2016
neeeeeextttttttt
13. februar 2016
u201358
u201358
Next
14. februar 2016
neext!!
14. februar 2016
u206425
u206425
še 2 Next-a
14. februar 2016
n
ne
nex
Next
nex
ne
n
14. februar 2016
Next
14. februar 2016
u155441
u155441
neeext
15. februar 2016
u206425
u206425
evo Next:
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬
Nazaj do svoje mice grem z žalostnim obrazom. Sesujem se na stol in Peter me vpraša >>Kaj je,e?<< Rekla sem>>Dobila sem delo pod krinko<< Pa je rekel>> Sploh nevem kaj se pritožuješ, tu delaš 6 mesecev in si že dobila delo pod krinko, jaz tu delam že 30 let.<< Potem sem mu namenila mlahav nasmeh.
No prišla sem domov in se sesula na zofo.

Pogledala sem neke liste a se nespomnim kaj se je zgodilo potem-vrjetno sem zaspala.
Zbudi me zvonec, telefonski zvonec z melodijo moje najljubše pesmi:

Na telefonu je moj šef. Kot da bi bila pijana se oglasim >>Ja<< Šef pa mi reče(zadere prevzaprav) >>Žez 2 pred mojo pisarno.<< Rekla sem >>2 ka--<< a je prej prekinil. " minuti ali uri??
Moj šef je tako.....Še dobro da je služba pod mojim stanovanjem. Zdrvela sem skozi vrata in se spustila po stopnicah.

Zdaj sem morala samo še pred pisarno.
Tam je bilo cel kup ljudi-pravzaprav samo 2 () to sta bila moj šef in nekdo ki ga še nikoli nisem videla.
Moj šef je rekel >>Zara to je Toby, Toby to je Zara<< Podala sva si roke.
Nato se je spet oglasil moj šef>>On bo s tabo na missiji, igrala bosta zakonca zato moramo vse še izpilit.<<
Toby:

●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬
Next??
kritike/pohvale- sprejmem vsee
P.S. ja tiste ki gledate telepata tam sem vzela dosti. Njemu je tud ime Toby
15. februar 2016
Next super je
15. februar 2016
Next
15. februar 2016
u201358
u201358