Forum
u207019
u207019
Nebom neki komplicirala, pac zgodbica (:

-M
15. julij 2016
Neext*--*
15. julij 2016
Ok naslov je like naslov od Avril Lavigne albuma lol(:
Next
15. julij 2016
neext masuska :'D
15. julij 2016
Neeeext
15. julij 2016
u207019
u207019
Ajde se 2 nexta pa postam :')
15. julij 2016
Nexxt mašuss yaas
15. julij 2016
Next
15. julij 2016
u207019
u207019
"Hvaležna sem, da me mama podpira v vsem kar počnem. Da me je razumela in me tolažila, ko sem morala na pol spremeniti družino." To je moja zahvala na zahvalni dan, pri večerji ob veliki mizi okrog karmtere je zbrana cela družina. No, ne cela moja družina, kajti moja starša sta ločena. Sedaj živim z mam in očimom ter njunima dvema hčerkama. Zahvale ostalih le bežno poslušam, saj sem z mislimi daleč stran. Leto nazaj, ko sem pri mizi sedela s pravo družino. Z očetom, mamo, sestro, starimi starši. Letos ni ne očeta, sestre in očetove družine. Vse zelo pogrešam. Bog ve, kaj sedaj počnejo oni. Caitlin, moja sestra pa je sedaj na kolidžu v Evropi. Komaj čakam, da tudi sama končam šolo in grem na kolidž da se lahko končno rešim Paula-očima in mojih novih "sester". Zakaj je mama mogla spoznati tega tipa?! Zakaj ne bi mogli živeti sami če že ne z očetom? In zakaj so se morali priseliti sem v moje mesto? Zakaj mora ta presneta Mia-njegova starejša hči hoditi z mano v razred? Tako je razvajena, vse si izmišljuje, me želi spraviti v slab položaj in v to vleče še svojo sestrico Johanno. Grrrr, kako ju sovražim!
"Meredith ljubica? Prosim bodi prisotna, teta Angela ti že drugič pravi nekaj." Me iz razmišljanja prebudi mama. Tudi njo so spremenili. Prej mi tega nikoli ne bi rekla na tak način in s takim tonom. Mislim, da današnja zahvala nebo dolgo držala. "Mere, a nisi hvaležna za novi sestri?" Reče teta Angela. KAKO IRONIČNO. Tudi ona je tečna starka sestra Paulove mame. "Ja seveda sem," rečem s popačenim sitnim glasom in se spačeno nasmejim. Vsem je nerodno zaradi mojega odgovora zato se le nasmejijo in jejo naprej. Nato se oglasi Mia: "Oh Mere, kaj si pa počela s pudrom ko imaš na licu tak flek?" Pa kaj je tej ženski?! Od kje sploh imajo pravico me klicai Mere?! Zakaj se vsi po Miini izjavi smejijo? Oh ja, seveda, ona ima pravico me sramotiti, po njihovo se šaliti, ona nikoli ne bi imela slabega namena saj je pridna očkova punčka. "Mia draga, mene pa zanima kaj je s tvojim senčilom ker je takih eksotičnih zelenih barv? Te je morda pljunila žaba?" Rečem jezno, vstanem od mize, si s prtičkom obrišem usta in se jezno zaklenem v kopalnico. Kaj si misli da je? Pogledam se v ogledalo. Nobenega fleka ni nikjer, kot sem bila prepričana. Kje je pa ona videla vijolično obleko z zelenim senčilom? In potem se uma za neko modno ikono? Mislim.
Čez nekaj vrata nekdo potrka. Vem da je mama. "Mere, daj, pridi ven, ne trmaj se, Mia se je le nasmehnila tvojim besedam ne pa se razjezila." Zdaj pa še ona? MERE? Kje smo?? In seveda, sploh se ni razjezila, na noter je pa pomojem gotela od jeze. Mama, saj vemo da si ničesar pred družino ne upa povedati naravnost, samo laže. "Ne bom se vrnil k tisti hinavski krastači! Tukaj se dela vsa dobra, ko pa vas ni je hudič. Ubistvu je tudi tukaj." Rečem v idgovor. "MEREDITH! Ne govori tako!" Sedaj mama reče s povišanim tonom glasu. Odklenem vrata in skoraj tečem do predsobe. Mama gre za mano. "Nikoli nisi bila taka, vedno si mi verjela sedaj pa te je ta prasec zavedel! Ko bi le vedela vse o Mii!" Ji rečem brez da bi ji namenila en sam pogled,medtem ko si kolikor hitro zmorem oblačim plašč. Potem zaloputnem z vrati in stečem v mrzlo verovno vreme.

No tko od mene ni treba prcakvat nc posebnega nism pro pisatelj (:
Thy for reading
Napisi kritike in mnenja, ne sam Next ker smartram za to da nisi bral (:
*nevem kok je Next dolg ker pisem na telefon*
-M
15. julij 2016
neext*q*me zanima kaj takega je nardila mia da jo je razjezla<3
15. julij 2016
u207019
u207019
Tisto s pudrom (:
15. julij 2016
Misla sm pa ko je rekla mami da ne ve vsega o mii
15. julij 2016
u207019
u207019
Sem napisala gor kaj mia dela meredith
15. julij 2016
neext babe :3
fajnn pisess haha sam nimam kaj za komentirat, ker je sele zacetek <3
15. julij 2016
u209548
u209548
Nexttt top pišeš*-*
15. julij 2016
u192644
u192644
nexttt, nd finally u wrote a story and u started great so keep going (:
15. julij 2016
u207019
u207019
Thy babes <3
15. julij 2016
Okey yes koncno sm jo najdla *-*
lol Masa nehi ker ves da prfektno pises- da mi nebi ugovarjala okey?!
Ze zecetek me je prtegnu tkoda nadaljuj se dans
Next*w*
16. julij 2016
Drugac k si napisala da nisi pro, tut zacetnik nisi, ker takega nexta nemore cist usak napisat, drugac pa super zacetek ^^ neext
17. julij 2016
Next lol
17. julij 2016
Next meprou zanima kaj se bo zgodil
In lahko ti povem da zelo dobro pišeš ti nisi začetnica, prej sam jst
17. julij 2016
maša ful je kuul, pa useč mi je da ni tok basic n yh nexxt
17. julij 2016
u207019
u207019
Awh thy gurls <3 means a lot ^^

Tečem, tečem, čepav ne vem še kam točno. Po licuh mi polzojo solze zaradi vetra. No ne le zaradi vetra temveč tudi zaradi vsega drugega. Ko sem že daleč stran od hiše za sabo zaslišim glas, ki kliče moje ime. Mama. Je resno toliko časa potebovala da gre z mano? Ji je res tako vseeno? Se je vsa ta čas poslavljala in objemala s Paulom? Kdo ve. Zanalašč se ne obrnem. Želim si svojo staro, dobro mamo nazaj. Nekaj časa še kriči moje ime potem pa preneha. Nekaj sekund po tem se ozrem in ugotovim, da se vrata zapirajo. Je že obupala? No, sedaj vem koliko se mama briga zame. Počasi odhajam iz njenega življenja. Odločim se, da bom šla k očetu. Ampak mama me bo tam najprej iskala. Ne, nočem je videti. K babici tudi nemorem. Morda pa ne bo hotela iti k očetu. Rekla mu bom naj se ne oglaša na telefon in ne odpira vrat. Razumel bo. Edino če ga bo skrbelo da bo mamo skrbelo. Ok, vseeno vsaj za nekaj časa se bom rešila mame. Približno pet kilometrov morem prehoditi. Zmorem to.
Skoraj sem že v očetovi soseski. Skozi oster ovinek zdrvi črn mercedes in se ustavi nekaj meteov pred mano. Ven stopi Paul. Zavrtim z očmi. Samo še njega se mi je manjkalo. Reče mi naj grem v avto vendar nočem, zato me dobesedno zvleče vanj. Vedela sem, da ni tako prijazen kot se dela. "Poslušaj zdaj. Samo dobro ti hočem," seveda "mami ne povej, da sem te prišel iskat tako hitro," govori med vožnjo "morava se pogovoriti." "Kaj hočeš od mene?!" Zavpijem. "Ne boš se tako obnašala do moje družine! Tvoja mama posluša mene in ne tebe in lahko naredim tako, da se bo ona do tebe obnašala kot ti do mojih hčera!" Vpije. V očeh se mi naberejo solze.
"Takoj ustavi! Nimaš pravice me zadrževati tukaj!"
"Da nimam? Zdaj sem jaz tvoj oče! Kaj pa lahko narediš?"
"Poklicala bom očeta," vem, da je do mene zaščitniški.
"Oh ljubica, ne boš! Z mano greš in pika! Blokiral sem tvoj račun! Ne moreš klicati, sama boš pa vedno nedosegljiva."
"KAJ?! Kako ti je to uspelo?! Ne more biti res! Lažeš!"
"Seveda lahko. Nisi vedela, da si z mamo deliva vse kode in kontakte in nasploh vse?"
V trenutku je moje življenje obrnjeno na glavo, ko...
17. julij 2016
u209548
u209548
Nexttt prasec
18. julij 2016
Neeeext *-*
Prfektno ♡♡
18. julij 2016
neext <3
ful gud pises masuska x'd
zanimiva zgodbaa sam jss neznamm mnenj pisatt :')
18. julij 2016
Omgg dj hitr nexxt or diee
18. julij 2016
u192644
u192644
OmG NA KEREM MESTU KONCAS DUUDE NEXTI TKOJ
19. julij 2016
Omg dej nehi no pritisk mi dvigujes :3
Like, kje koncas zenska a? Ne igrej se tuki
Okey sej itak ves da bom rekla da pises neverjetno kar je res, tkoda nimam vec kej rect xx
Neeext c:
21. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg