Forum
u149528
u149528
ta zgodba je namenjena ljubiteljem johnnyja deppa!!!
in vsem ostalim seveda

Zelo rada se družim s prijatelji.Vsak dan smo skupaj.Vedno delamo kaj zanimivega npr. plavamo,se sprehajamo,igramo kak šport...
Imam 2 prijatelja: Annelle in Tom.
Annelle je stara 16 in ima rada živali,zato tudi ne je mesa.

Tom je star 17 in obožuje plavanje.

Imam pa tudi mlajšega brata in sestrico.
Tanya je stara 9 let in rada ima plezanje.

Leon je star 10 in ima rad palme in krokodile.

Zjutraj sem se zbudila ob 10.00 in odšla na zajtrk.Razmišljala sem kaj bom delala med počitnicami.Slišala sem da bomo imeli cele počitnice zelo lepo vreme,zato sem pri zajtrku vprašala mamo če gremo na morje.Tanya in Leon sta se takoj razveselila in začela kričati,ko je mama povedala da jutri gremo na morje na Hawaje.Jaz sem se tudi zelo razveselila,ampak cel mesec brez mojih prijateljev...Povedala sem Annelle in Tomu,da gremo na morje in dogovorili smo se,da se bomo vsak dan pogovarjali na kameri in po telefonu.Po zajtrku sem šla spakirat vse.Ko sem si vse spakirala sem morala pomagat bratcu in sestrici pakirat.Potem pa smo šli na kosilo.

Na kosilu smo se še malo pogovorili o tem.Po kosilu smo do konca spakirali.Jaz sem imela vse spakirano in sem šla z Tanyo in Leonom na sprehod v park.Zvečer smo pogledali če smo še kaj pozabili in vzeli vse stvari in jih dali v kovčke.Zvečer smo morali iti spati že ob 7.00,ker bomo leteli z letalom ponoči.Zjutraj nas je mama zbudila ob 12.00 ponoči.vzeli smo kovčke in se odpeljali na letališče.Šli smo na letalo in čakali da smo vzleteli.Ko smo vzleteli je bila ura 2.00.

Jaz nisem mogla zaspati na letalu ampak sem občudovala stvari pod nami.Ko smo se peljali nad čudovitimi mesti polnimi lučk mi je bilo tako lepo,še posebej nad Parizom.

Ko smo se nekaj časa vozili nas je začelo malo tresti...
###################################################################3
4 nexte !!!
27. avgust 2013
u38598
u38598
next
27. avgust 2013
u147559
u147559
http://www.igre123.com/forum/tema/pande-in-jaz/61130
vračam oglaševanje
27. avgust 2013
u149528
u149528
lej manca mislim da ni fer js sm ti nextala.ti pa mi oglašuješ in niti ne nextaš.prosim ne bodi tko nesramna
27. avgust 2013
next
27. avgust 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
27. avgust 2013
u149528
u149528
dj nehite mi vsi oglaševat.pejt na oglaševalno desko hudobnia dezz
27. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg