Forum
Hejoooo folk : D LIly in Nika sta back s še eno 1D special zgodsbico. Samo ta bo malo drugačana od CWRFOL, ker bova pissali kot ista oseba+ plus še ena velikaaa skrivnost. In seveda je lily tut nardila en popoln trailer ne : D Samo ga pokaževa šele kasneje : D CRY ME A RIVER

Sophie Chloe

'In živeli so srečno do konca svojih dni!' Bedno! Se mora res vsaka knjiga končati tako? Zaradi teh neumnih knjig dobiš občutek, daje tvoje življenje bedno, ker ni takšno kot v knjigi. Jezno sem knjigo zabrisala na polico sama pa vstala in se pretegnila, ker me je od nekaj urnega sedenja že vse bolelo.
Moje ime je Spohie Chloe Skywalke. Stara sem 18 in živim v Londonu. Nimam staršev. Moja mama je umrla, ko sem bila stara 10 moj oče pa je čez 2 leti zapustil in tako sem ostala sama v tej ogromni hiši. Seveda mi je pustil veliko denarja drugače ne bi preživela, ampak od takrat nisem slišala zanj. IN tudi nočem, ker je zame popoln idiot. Sem zelo vztrajna in vedno dobim kar hočem. Rada berem knjige, ampak kot očitno že veste sovražim srečne konce. Ne vem zakaj ampak vedno sem imela rajši žalostne. Mogoče tudi zato, ker je moje življenje takšno. Šolo sem končala z odliko, ker sem vedno imela preveč prostega časa in sem se, poleg tega, da sem veliko tekla in podobno, tudi veliko učila. Veliko ljudi me je imenovalo kot piflarko ampak meni je bilo vseeno, ker sem tako ali tako vedela, da ne bodo večno v mojem življenju. Vedno sem bila navajena na samotarsko življenje zaradi staršev, sester in bratov pa tako ali tako nisem imela. In še bi lahko naštevala ampak mislim, da ni potrebe!
Odšla sem v kuhinjo in iz hladilnika vzela jogurt. Odprla sem ga iz predala pa potegnila žlico, ter ga počasi pojedla, medtem, ko sem gledala skozi okno. Zunaj je sijalo sonce in bilo je zelo vroče, zato nisem nameravala iti teči. Lahko pa grem na sprehod ne? Lonček od jogurta sem vrgla v smeti žlico pa v lijak nato pa sem si hitro nataknila čevlje, ter se odpravila ven. Najprej sem si šla kupit sladoled nato pa sem se sprehajala po ulicah in opazovala vse ljudi okoli mene, ki so od veselja kar skakali. Kar naenkrat me je nekaj zmrazilo in imela sem občutek, kot, da je nekaj šlo skozi mene. Presenečeno sem se obrnila ampak nisem videla ničesar. Verjetno se mi je samo zdelo in bom samo zbolela, ker drugače me v taki vročini ne bi zmrazilo. Stresla sem z glavo, da bi se znebila slabega občutka, da me nekdo opazuje ampak ni pomagalo zato sem samo s hitrimi koraki začela hoditi nazaj proti hiši, pri tem pa sem trikrat skoraj izpustila sladoled. In verjetno bi ga še četrtič, če ga ne bi prej pojedla. Ko sem prišla do hiše sem začela iskati ključe po žepu in, ko sem jih našla sem jih vtaknila v ključavnico nato pa jih poskušala obrniti pa ni uspelo. Še močneje sem prijela in poskušala obrniti ampak mi ni uspelo. Prestrašeno sem pogledala okoli in razmišljala, kaj naj naredim sedaj.
21. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeext
21. april 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
LILY IN NIKA STA NAZAJ OMFG AAA<3333333 obsedenost nova hah
21. april 2013
u119328
u119328
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. april 2013
Juice-ini komentarji so nazaj OMFG
21. april 2013
u82874
u82874
Neeeeeeeeeeeeeeeext
21. april 2013
next
21. april 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeext!!!
21. april 2013
u125481
u125481
nneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
21. april 2013
nekštttt hitr ploooooošim
21. april 2013
u124282
u124282
next
21. april 2013
u93092
u93092
Neeext
21. april 2013
neeeeeeeeext !!
21. april 2013
neeeeeeext
21. april 2013
neeeeeeeeext !!
21. april 2013
Neeeeeext
21. april 2013
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeeeeeeexxt!!
21. april 2013
u110366
u110366
Neeeeeeeeeeeexxxxxxttttttt
21. april 2013
Neeeeeeeeeeeext
21. april 2013
u103529
u103529
neeeeeeexxxxt!
22. april 2013
neeeext!
22. april 2013
u129782
u129782
O FAAAAAAAK ! FAK FAK FAK SCARY but i like it Next!
22. april 2013
neeext! *o*
22. april 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. april 2013
u122996
u122996
ahahahah najdla sm trailer
22. april 2013
u87504
u87504
next
22. april 2013
u119629
u119629
neeeeeext!
22. april 2013
next
22. april 2013
'Večno postopanje ti ne bo zagotovilo, da prideš v hišo.' Sem pomislila in pogledala okoli sebe. občutka, da me nekdo opazuje, se sicer resda nisem znebila, vendar sem zbrala toliko poguma, da mi je na misel prišlo, da bi vlomila v lastno hišo. »Ne bodi mevža.« Sem rekla sama sebi ter splezala na vrt. Zadnja vrata se dajo odpreti samo od znotraj, zato sem se prijela za ovijalko, ki se je spenjalo po cvetličnem stebru. V zgornjem nadstropju dnevne, je bilo odprto okno. Zgrabila sem se, a ko je prišel občutek, da me nekdo opazuje, znova nazaj, sem padla na mehko travo. »Ah, prekleto.« Sem zaječala, ko sem se vstala in spotaknila ob stopnice. Zletela sem v zadnja vrata in sunkoma so se odprla. »O Bog!« Sem kriknila, ko sem ugotovila, kaj se je pravkar zgodilo. Vstala sem, ter se zvila k steni. Ah, verjetno je samo čuden dan, zaradi tiste osladne zgodbice. Iz žepa sem potegnila telefon ter prižgala glasbo. Zajela sem sapo, se nasmehnila in sprehodila v dnevno. Grd občutek pa ni izginil Mrazilo me je in zdaj sem začutila nekaj v svojem trebuhu. Zmrazilo me je in spreletel me je srh. Dobila sem celo kurjo polt in jezno sem se obrnila. Se mi samo zdi, ali res čutim prisotnost? Pogoltnila sem cmok v grlu in se usedla na zofo. Prekleto. S svetlobno hitrostjo sem se obrnila, ampak nikogar ni bilo tam. Privzdignila sem obrvi ter nekaj časa strmela v omaro, ki je stala bo steni. Čakal sem, da bo se kdo začel smejati in me je samo nategnil, ampak se ni zgodilo.
Počasi sem vstala in še vedno strmela tja. Kaj je tam? Zakaj strmim tja? Sploh se mi ni sanjalo kaj se je dogajalo. Pograbila sem kljuko, ter stekla skozi sprednja vrata.

*Nekdo :3*

Gledala je vame. Naravnost vame. No, oči je je imela zapičene v omaro za mano, a tukaj ni bilo velike razlike. Ne, nisem omara, ljudje. Ko je tako hodila proti vratom, in nato stekla skozi nje, sem se nasmehnil. Ve, da jo nekdo opazuje. Pametna punca. Naredil sem korak naprej, ter preveril kam teče. Ah, čez cesto. Skoraj bi se odpravil proti vratom, a sem raje ubral krajšo pot skozi steno. Se vam že kaj svita? Ne? Tudi njej ne. Nenadoma sem ugotovil, da je izginila iz mojega obzorja. »Prekleto, Sophie.« Sem zaklel sam pri sebi in nenadoma je mimo mene šel nek moški. Gledal me je, a ni imel pojma, da me pravzaprav res gleda. Zasmejal sem se sam pri sebi ter se počasi odpravil v drugo smer...

No, se VAM kaj svita? :3
тoмorrow.* tiho ti, ker vem da se tebi še preveč svita :'3
22. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg