Forum
nextt!!!!!!!
02. april 2013
next
02. april 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/willow-road-(ft-1d)/53065/1 Bi lahko kdo prosiiim prebral mojo prvo zgodbico? Hvala
02. april 2013
u73295
u73295
Next
02. april 2013
next!!
02. april 2013
u127887
u127887
uuff... 10 nextov! okej bom zdajle en next napisala
02. april 2013
u127695
u127695
Jupiii ♥
02. april 2013
u127887
u127887
##10. del
*his eyes tells me the truth*

Bil je tako zelo prepričljiv.
"Jay... okej. Pomagala ti bom iz tega, ampak pazi kaj delaš, opozarjam te!" sem rekla, ga podprla in odšla proti avtu. "Bom, Cher. Obljubim," je zavzdihnil od bolečine ko je sedel na svoj sedež. "Ni bolje da bi jaz peljala?" sem vprašala in privzdignil levo obrv.
"Ja, prav imaš," je zastokal in zamenjala sva sedeža. Zavrtela sem ključ in z veliko truda sva se prebijala po ozki poti. V jarku sem še od daleč gledala komaj vidne plamenčke gorelega trupla. Zbogom Luke.
----------------------

"NOBODY CARES!" sem ponavljala in si zatiskala ušesa. "Cheryl točno veš, da te ta fant poneumnlja. Zapusti ga pri priči," je rekla Nancy, moja najboljša prijateljica.
"Ha, kakšna podpora Nancy... baje neka moja BFF," sem prhnila in zatiskala oči. Moji prsti so postajali obarvani na rdeče, ker sem toliko pritiskala na ušesa.
"NEHAJ!" je rekla, mi hotela odstraniti roke z ušesov, jaz pa sem še vedno ponavljala iste besede...
"POSLUŠAJ CHER! KAKOR HOČEŠ, RESNICI STOJIŠ IZ OČI V OČI TI PA SI TAKO NAIVNA!" tedaj je zakričala, roke stisnila v pesti in jih pritisnila tesno k telesu. Vsi v razredu so se obrnili proti nama.
"Čao, stare, ne vidita da imamo delo?" je rekel neki sošolec in vsi v razredu so se pričeli krohotati. Nancy me je še nekaj sekund razburjeno gledala nato pa je besna odkorakala iz razreda.
"NANCY, ČAKAJ!" sem zavpila in se pognala za njo...

a) Next?
b) Kako Nancy ve, kakšen je Jay?
c) Opazite kaj sumljivega?
02. april 2013
u127131
u127131
a) Next? vaaaaaaaaaaaaalda.!
b) Kako Nancy ve, kakšen je Jay? bla je njegova bivša punca (teorija pač).
c) Opazite kaj sumljivega? ja, nancy je 'mal' občutljiva.. po moje ma tud ona stika z mafijo, glede na to, da je bla bivša jayeva punca al pa še je. (teorija )
02. april 2013
u127887
u127887
amm... moram rečt da si full blizu tvojim teorijam.. vem, da sem preveč povedala;D
02. april 2013
u127695
u127695
a) Next?itak noo♥
b) Kako Nancy ve, kakšen je Jay?
c) Opazite kaj sumljivega?am mogoč je tut Nancy u tistm kriminalu in pač noče da bi se še Cher umešala....
d)to je tak popouna zgodbica!!!! I♥it!
02. april 2013
u127887
u127887
vsak čas bom nextala <3
03. april 2013
u127887
u127887
##11. del
*love hurts and I know that*

Stekla sem za njo čez hodnik in vse do ženskega WC-ja. Zaklenila se je v enega iz med njih. Nežno sem potrkala in počakala nekaj sekund. "POJDI STRAN!" je zakričala in slišala sem, kako je iz žepa potegnila neko stvar.
"NANCY! PRIDI VEN NO!" sem rekla in potrkala močneje. Postala sem razburjena. Kaj je tisto kar drži v roki?
"NE! UNIČILA SI MI ŽIVLJENJE!" je zakričala in začela razbijati nazaj. Vrata so se tresla in kaj kmalu sem se pomaknila nekaj korakov nazaj.
"Ne razumem," sem zašepetala in gledala v bela vrata, kot bi bila Bog. "Zakaj si to tako jemlješ k srcu? Z Jayem sva pač skupaj," sem zamomljala in s pogledom prečesala žensko stranišče. Zrak je bil čist.
Odšla sem v sosednji WC, se zaklenila in stopila na školjko. Lahko sem videla k Nancy. Ni me opazila.
V desni roki je držala nož v levi pa žiletko. Tiho sem opazovala kaj bo storila, čeprav sem točno vedela KAJ. Mislila sem da se je otresla depresije.
Z zobmi si je rokav potegnila više in izpod njega so pokukale ureznine in brazgotine. Z žiletko si je začela rezati v kožo globje in globje. Kri je curjala na vse strani, po vratih stranišča so tekle kapljice živo rdeče krvi. Srce se mi je ustavilo. Hotela sem reči naj neha, a me usta niso ubogala.
V kotičkih njenih oči sem opazila solze žalosti, trpljenja in obupa. Ko je bila manjša sta jo njena starša pretepala, med sabo pa sta poračunavala z nožem. Kri je lila.
"N-n...." sem zamomljala. Ničesar nisem mogla izustiti. Nancy se je ozrla proti meni, jaz pa sem se še pravi čas sklonila. Bilo je za las.
Zopet sem vstala in jo opazovala. Naslonila sem se na pregrado in se odrinila. Sedla sem na pregrado in tedaj sem morala priti le še k njej. "NANCY!" povrnil se mi je glas. Obrnila se je proti meni...

a) Next?
b) Se bližajo kakšne težave?
c) Bo Nancy izkrvavela?
03. april 2013
u127695
u127695
a) Next? Jaaaa noo♥
b) Se bližajo kakšne težave? Pomoje ja, kakšne nevem ampak bojo
c) Bo Nancy izkrvavela? Pomoje ne
03. april 2013
u127887
u127887
Am... okej bom dala next zate, ker edina bereš ;*

##12. del

*everything must be okay.*

Z rokami sem se trdno oprijela roba pregrade in se spustila dol. Iz rok sem ji poskušala iztrgati žiletko. "PUSTI!" je kričala in se me skušala otresti z nogami. Brcala je vame in me z nogami potisnila ob steno stranišča. V trebuhu sem čutila neznosne bolečine.
"Hočeš umreti?" sem vprašala utrujena in pred seboj nastavila roke za obrambo. Po licu so ji začele drseti solze. "SEVEDA! Kdo bi pa hotel živeti MOJE življenje?" je vprašala in v krvave roke potisnila glavo. Iz druge roke sem ji še iztrgala nož.
"Kozlarije," sem zmajala z glavo in odrinila njene noge, ki so še prej počivale na mojem trebuhu.
"NO CHER. Kako bi tebi bilo če bi izvedela, da je v to zapadla še tvoja najboljša prijateljica?" je vprašala in odločno zrla vame.
"Kako prosim?" sem vprašala in zožila oči. Nič mi ni bilo jasno... "Cher. Sploh veš kdo je Jay?" je vprašala in si z rokavom v enem zamahu obrisala solze.
"Diler, narkoman, kadilec, alkoholik..." sem naštevala. Meglilo se mi je pred očmi. "Veš, da je največji mafijec v naši državi? No, takoj za Lutz-om in Gold-om," je rekla in delala kretnje. "Ampak prosim. Ne povej mu, da sem ti povedala. UBIL ME BI.
"Kaj? Vem le, da ga Lutz izsiljuje," sem rekla in nervozno pogledovala po majhnem prostoru.
"Ha? On izsiljuje NJEGA. In.. oh, bog. Raje ti ne povem," je rekla in zopet zmajala z glavo...
"KAJ?" sem radovedno in zaskrbljeno hkrati vprašala...

a) Nextam le če bom videla da še kdo bere. (:
b) Kaj Jay dela z Nancy?
c) Bo Cheryl to povedala Jayu?
03. april 2013
u127887
u127887
kak next?
03. april 2013
u127695
u127695
Itak! Next! Bom oglaševala kr je ta zgodbica predobra da bi se nehala pisat♥♥♥
03. april 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenxt.
03. april 2013
u127695
u127695
a) Nextam le če bom videla da še kdo bere. (:
b) Kaj Jay dela z Nancy? Am... Mogoč jo je posilu al pa kj podobnga(vem ja čudne ideje mam)
c) Bo Cheryl to povedala Jayu? Ne?
03. april 2013
u124573
u124573
next!!!
03. april 2013
u127887
u127887
ғᴇנsвυκ. ✝ - Hvala♥ Sej ne bom nehala pisat sam nadaljevala se bo, ko vidm če kdo bere in zaj se bo ;D
03. april 2013
neext
03. april 2013
nekštttttttt
03. april 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
03. april 2013
u127887
u127887
##13.del

*he lies to me. fuck him*

"Cher. Ne morem več. Ne zdržim," je rekla, zmajevala z glavo in poželjivo gledala žiletko v moji roki. S prsti sem se jo trdneje oprijela. "Ne," sem rekla, kot bi lahko brala njene misli. Želi izkrvaveti. Želi si smrti.
"Poslušaj, ko enkrat prideš tja, na on drugi svet ni več poti nazaj," sem ji rekla in žiletko skrila za hrbet. "Who cares," je rekla in me gledala s solznimi očmi. "I CARE!" tedaj sem zakričala in z nogo butnila ob tla. "Kaj bi bilo če bi ti umrla? No, kaj?!" sem rekla in jezno zamahovala z rokami. "V mojem srcu bi ostala praznina. Nancy moja najboljša prijateljica si. kako lahko misliš, da si tega ne bi jemala k srcu?" sem vprašala in odkimavala.
"Cher, samo še tebi nekaj pomenim. Dobro me poslušaj," je rekla in si brisala solze. "Nisem to, kar misliš da sem. Ne delam, kot tajnica pri Jerrenns-u. Jaz... jaz..." je momljala, da sem jo komaj razumela.
"Ti... ti... kaj ti?!" sem nestrpno vprašala. "Jay... on... posiljuje mlada dekleta. In zdaj... oh... sem zapadla v težave. Izgubila sem njegove droge, ki bi jih morala dostaviti. In zdaj mu odplačujem s tem, da moškim nudim nočno družbo. Torej veš, kaj," je rekla in globoko vdihnila.

a)Next?
b)Kako bo reagirala Cheryl?
c)Vam je všeč?
04. april 2013
u127695
u127695
a)Next? itak!!!
b)Kako bo reagirala Cheryl? am jezna bo
c)Vam je všeč? še eno glupo vprašanje-.-''
04. april 2013
u127695
u127695
PS: pa sm mela useen prou glede tistga..
04. april 2013
u73295
u73295
Še vprašaš
Šokirana bo
Itak

Neeext
04. april 2013
a) Itak!
b) ne bo glih srečna
c) full!!!!!! ;3
04. april 2013