Forum
Zgodba po resnicnem in mal izmisljenem dogodku.
...Bile so poletne pocitnice...Z starsi smo se odlocili da gre ta let z nami na morje se moja bff janja..Peljali smo se 4 ure..Med potjo sva se z janjo pogovarjale nato pa zaspale...Koncnoo smo prislii..(v spanju -.-'') .. Hitroo smo nesli stvari iz avta v hotel.V sobo...(Bila je čudovita) RAzpakerali smo,obleklii v kopalkeee in sli na plažo...Z janjoo sva se kopalii ...Kar naenkrat je sel mimo en lep tip..Biu je resss lep.! ... Z janjo svaa ga v anglescini prasale. Kako mu je imee in is kje je...Rekel je da je Jonny, in da je iz Slovenije... zivi v ljubljani .. Z janjo sva mu rekle v slovenscini da tudi midve ... Pogovarjalii smo see in se kopalii....Jonny naju je prasall ce bi sli zvecer kej vn..Rekle sve ja .P .. Koncnoo je prisel vecer in....
Next ?? (+ sorry slikc mi nece nalagat.. -.-'')
31. januar 2012
u58097
u58097
Next!
31. januar 2012
next
02. februar 2012
u74700
u74700
next :3
02. februar 2012
nexttii
02. februar 2012
Doma sva se oblekle in sle..Ravno ko sve hotele stopiti iz hotela..Naju je zagledala mama..Prašala naju je kam greve...Obe sve rekle da na sladoled.. Rekla je da sve lahko samo do 10h ...Rekle sve ja,in sle.. Jonny naju je cakuu na klopci.Ko sve z janjo stopile do njega in rekle ziujo jeeee kar cudno pogledu... Prasala sm gaa zakaj tko cudnoo gleda..In reku je,da se nikol ni vidu lepsee punce od mene ...Obstala sm brez besed..
Jst : Imam 10 eurou sabo gremoo na sladoled
On : Nee js castim...
Jst : Oki -.-''
(placu je inn zahvalile sva se mu)
On : Do kdaj sta lahko zunej ?
Janja : Do 10h -.-''
On : Aham..Se 1 ura..Gremoo kej spit ?
Jst : ja lahkoo..
(Prsli smo tja..N = Natakarca)
Natakarca : Dan...Kaj boste ?
On : No kaj bota
Jst : jabucn sok prosim
On : se hecas... ??.. 3 pere prosm
Natakarca : 3 pere pol ? ...
On : Ja ..
Natakarca: okejj..
........ bila je ura ze 2 zjutrii ...Mall zamujave ..Pa sej je useen.Pil smoo ga na pouno..In bli smoo ubiti.. Ko je kr na enkrat zazvoniu telefon ( O shit mat.! ) .....
03. februar 2012
amm. '' In reku je,da se nikol ni vidu lepse punce od mene..(ko sm mela suhe lase) P
03. februar 2012
NEXTTTTTTT
03. februar 2012
next
03. februar 2012
u48865
u48865
next
03. februar 2012
nexxt
04. februar 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
04. februar 2012
u74967
u74967
neeeeeeeeext
04. februar 2012
Prekinla smm....Osit.!!
Jonny : A je bla tvoja mt ?
Jst : Jaa .! Sit..
Poklicala sm jo in ji rekla da pridem cez urco..
Neboste mi vrjel kasno sramoto mi je naredla.! Prsla jee direkt u lokall in me vidla pjano..Pelala me je dam.! (janjo tut) Ni me vec pustilaa....(hah pa kaj še)
Zaspale sve..Ko sve se zbudileee sva pojedlee in sle na plazo.. .. Oja tm je biuu jonny..Rekuu je da mu ''stari'' nepustijo vn ...
Js : Tut nama ne
Jonyy : Ahh sej se na plazi vidmo
Js : Ja res je...Noo gremmooo se mau sprehodt po plazi..
Jonny : Uredu..
Hah.Nemorss no,! Srečala sm sosolko... In kot ponavad..Jonny se je zalubuu v njo..In mi zaceuu tezit..zatoo sva se skregala...Rajs smm se druzlaa z janjo inn : Sosolko katjo .... ..In jaa...Mele smo see zloo fajn. BRez alkoholaa seveda..Jst in janjaa sve sle prespat katji ..Smejalee smo se do 2h zjutriii pol pa zaspale ...Zjutrii smoo sle na plazo inn Jonny Je biu tm in mi rekel .... :')))
04. februar 2012
u48865
u48865
next
05. februar 2012
u72145
u72145
next
07. februar 2012
še 2 nexta
08. februar 2012
u77293
u77293
next next
08. februar 2012
u75872
u75872
next
08. februar 2012
Uceraj sem bill cuden.! Ali mi oprostis ?
Jst :Hmm no nevem no...(lih ka sm hotla rect ja smm zagledala se bolsga tipa *____* rekla sem ne...Inn sla stran..Z janjo in katjo... Sle smo se kopat,skakale smo na glaucooo,salte....usee mozne skoke..K je kr naenkrat prsuu un tip in mi reku : You are so cute.!! ;$$ Jst : Owh. ;$$ Thanks..And ju...On : I am Ziga ...Jst: I am Nika On : where do you live .. Jst : Ammm Ljubljana... On : In jss sm iz maribora ..: )...Js : Najs.! Se gremoo kopatt. ?? ..(O sit.!! dones je predzadn dan) :// On : Ja pejmoo ))) . *__* Biuu je res tkooo hud !!! Pa see sikspeke je meu *_* ...Sli smo se kopat, in cez neki casa nama je castiu sladoled...drug dan..
09. februar 2012
n4extttttttt
09. februar 2012
še 5
09. februar 2012
u75872
u75872
next!!!!!1
11. februar 2012
u25153
u25153
nexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. februar 2012
u36937
u36937
next
11. februar 2012
še 2
12. februar 2012
u58097
u58097
next
13. februar 2012
nexr
14. februar 2012
ocitno ni npisal : ... sli smo se kopat cez neki casa nama je castiu sladoled poslovile sve se in se zahvalie ...amm..biu je zadn dan z jonnyom smo se dobil ob 13.00 in sli se malo okoli se razgledati.bilo je zares lepo ..Poslovilaaa smaaa seeee inn sli smo ze ob 15.00 .In ko smo prsli dam .. je Janja sla domou in zvedla da se bo preselila u Nemcijo .... Prsla je do mene
Ona : J Js : N
J : Nika js ti morm neki povedat ( ciz uzaljen fejs...-ustrasla sm se )
N : Kai o
J : Preselil se bomo u nemcijo jutr ob 7 ih startamo.
N : No coment
V joku me je objelaa in stekla domou Spakirali soo..Prisla se je poslovit od mene in sla,...Bila sem res slabe volje. ! :"(( . 3 ure so se pelali in naslednji dan je zazvoniu telefon..... :''(
16. februar 2012
next
16. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg