Forum
No js bom zdej napisu eno zgodbico Umorori iz ulice Žanadeva

Jo napišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2010
Edwrd 13 let
Mateo 13 let
Sabina 13 let
Mami 40 let
Oči 41 let
Dedi 66 let
Babi 64 let
In še sosedje
30. julij 2010
Končno se je začelo novo šolsko leto.Prvi dan v šoli ni biu kaj zabaven ker smo dobili novoga šošlca in to iz ukrajine.Bil je zelo čuden kot njegov oče saj sta imela oba črn in zastrahujoč pogled.Ime mu je bilo Želykow očetu pa Smilyan.Uselili so se v našo ulico Ženedeva kjer smo pred 12 leti odktili umor nekega Francoza ki je pobijal vse povsod.V hiši nas je bilo 7 in nas ni bilo nikoli strah da se nam bo kaj zgodilo dedek je bil odličen vojak oči pa je policist.Po šoli sem se z bratom Mateotom in sestro Sabino odpravil na igrišče k prijateljem ker smo se dogovoril.Približno 100 m stran od naše hiše je bila trgovina klauss v njej smo slišali hude krike in iz trgovine sta stekla Želykow in Smilyan.Sabina ju je uspela fotografirati ampak akj ko sta imela na glavi črne kape Želykowu je iz žeklja padel bankovec za 100€.prišli smo v trgovino in vprašali kaj se je zgodilo naša prijazna trgovka Lucija nam je povedala da jo je starejši hotel ustreliti v glavo in majšemu govoril po rusko ali ukrajinsko naj vzame denar.Poedali smo jim da sta to nova dva ukrajinca oče in sin.Hišo imajo peleg naše.
Sabino je bilo zelo strah da se družino ne bi kaj zgodilo.Ko smo se naslednje jutro zbudili sem videl Želykowa kako je odpiral vrata in poklical sem še Mateota.......
30. julij 2010
next
20. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg