Forum
hej! jst bi pa napisala eno zgodbo...

a napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. september 2010
komenterite...
17. september 2010
rabim vsaj 3 komentarje
18. september 2010
danes ob 15.00 začnem
18. september 2010
u28099
u28099
nexti
18. september 2010
u20705
u20705
napiš!
18. september 2010
u20705
u20705
ne kr zle napiš!
18. september 2010
napiš
18. september 2010
ok
18. september 2010
pač...bli smo velika družina.mami,oči in otroci.otrok je bilo 6...jst,moja mlajša sestra viktorja(viki),starejša sestra zoja,starejši brat uroš,rok in maja.

in tako se zgodba začne:

bilo jejutro, ko smo vsi vstali in zajtrkovali.kokar vedno smo šli v trgovino z avtom.jst sm sedela udzadi in gledala nazaj, za nami je bil nek tip ki se je peljav za nami v trgovino...ko smo prišli do trgovine smo pač kupovali,mami me je prosila naj grem po mleko.šla sem po mleko in videla sem tega tipa ki nas je zasledoval.imel je masko tako da ga ni nihče prepoznal...jst sem se ga ustrašila in hitro uzela mleko in stekla h mami...šli smo domov,ta tipnas je spet zasledoval.mi smo parkirali v garažo,tip pa pred našo hišo.vsi smo šli v hišo...jst sm bila v svoji sobi in gledala skozi okno in opazovala tipa ki nas je zasledoval.neki časa je bil v avtu nato je šou iz avta...
18. september 2010
iz žepa mu je padel nož polno krvi.tip je tekel proti bencinski črpalki.neki časa ga ni bilo nazaj, zato sem šla pogledat nož ki mu je padel iz žepa a noža ni bilo več tam.spraševala sem se kam bi lahko šel, če je pa bil malo prej še tukaj???zaslišala sem krik ki je prihajal iz hiše moje sosede Anje.stekla sem do hiše da bi vidale kaj se je zgodilo.vrata so bila zaklenjena zato se pogledala skozi okno in videla...
18. september 2010
next???
18. september 2010
u19580
u19580
next
18. september 2010
u28077
u28077
nexty
18. september 2010
in videla...umorjeno sosedo Anjo.imela je nož zaboden v vratu.tega nisem povedala staršem ker bi si mislili da imam privide in da je soseda Anja vredu...stekla sm domov ker je bila ura že tok sem morala prej it spat ker je jutri šola.ko sem šla v pojsteljo sem pogledala v strop in je bilo s krvjo napisano: PAZI SE! jst sm zakričala in padla iz pojstle.mami je prišla v mojo sobo in me vprašala kaj je narobe?,zakaj kričiš? sosede boš zbudila! zdaj sem mela pa dosti tega...pokazala sem mami na strop kjer je pisaloAZI SE! a je zginilo.mami mi je rekla da naj grem v pojsteljo da ne zbudim sosedov a sem jo prekinila in rekla da nebom zbudila sosedov ker jih ni...mami me vpraša kje pa so ampak ji ne odgovorim ker mi nebi verjela da je soseda Anja umorjena...ubogala sem mami in šla v pojsteljo.ponoči sem sanjala da je tip prišel v našo hišo in nas vse umoril...a me je zbudila budilka za v (prvi dan) šolo.kot vsako leto smo dobili novega učenca (marka).vse moje sošolke so se zaljubile v njega razen mene.če se sprašujete zakaj je odgovor tak: bil mi je sumljiv.spominjal me je na tipa...imel je blond lase kot tisti tip in čevlje iste...malo sem se ga bala vendar sem pomislila; ni isto velik!
18. september 2010
u28077
u28077
nexty
18. september 2010
mal kasnej nextam, da se spomnem kaj se bo zgodilo potem
18. september 2010
po pouku sem šla domov.ko sem prišla so se vsi jokali. takoj sem vprašala zakaj se vsi jokajo in odgovara nisem dobila še 1x sem vprašala in oči je rekel da je uroš(starejši brat) bil umorjen, mami je nadeljevala: prav si imela soseda Anja je res umorjena in napis na stropu...pokazal se mi je pred očmi! začela se mi je opravičevat in govorit kdaj bo pogreb...potem sem jo prekinila in vprašala če mi bo od zdaj naprej verjela vse kar ji bom povedala.rekla mi je da ne glih vse...bil je večer ko smo cela družina razen uroša večerjali.po večerji sem se spomnila da imam DN(domačo nalogo) za naredit in jo hitro naredila in šla spat.tokrat sem sanjala da nas ni umoril ta tip ampak da nas je umoril mark(nov sošolc).
18. september 2010
next?
18. september 2010
jutr nextam
18. september 2010
al pa dans, nevem
18. september 2010
next kkkkuuuuullll
18. september 2010
ok bom počaki
18. september 2010
zjutraj sem vstala in šla v šolo, po šoli sem prišla domov in cela družina je šla na pogreb uroša nato pa sosede Anje.ko smo bili na pogrebu uroša sem videla tistega tipa ki je umoril uroša.a je bil skrit za grmovjem tako da ga ni noben drug videl.a vsi smo zaslišali krik;NA POMOČ! vsi smo stekli h grmovju in videli odsekano glavo moje starejše sestre Maje.mami in oči sta začela jokati in se objemati.jst sm se pa vedno isto spraševala;zakaj jst???!!!...po urošovem pogrebu smo odšli na sosedov Anjev pogreb.ko smo bili tam sem se spraševala zakaj ni tistega tipa...nato sem zagledala marka.počasi je prihajal do mene a jst sm se mu vedno bolj odmikala.ko je prišel do mene me je vprašal:na čigavem pogrebu si? odgovorila sem mu da sem na bratove pogrebu.
18. september 2010
next???
18. september 2010
u19580
u19580
next
18. september 2010
bom jutr nadeljevala
18. september 2010
ok zdej nextam...
19. september 2010
on me je čudno gledal in vprašal: kateremu bratu?odgovorila sem mu da urošovem.potem je šel domov.jst sm ga zasledovala mami sem pa rekla da grem na sladoled.ugotovila sem da on stanuje zelo blizu mene,samo 2 hiši narazen od mene.ko sem bila skrita za neko hišo me je skoraj opazil vendar sem stekla nazaj h pogrebu.ko sem prišla me je mami vprašala: kje imaš pa sladoled? jst:ammm...pojedla sem ga.
19. september 2010
ko smo prišli domov je pred hišo čakal mark.vprašala sem ga kako ve da kle stanujem.odgovoril mi je da me je videl ko sem šla v hišo.ker je bila ura že 17.00 je rekel da mora it domov.in tako je tudi šel.vsi smo šli.ko sem se vlegla na pojstlo mi je spet na stropu pisalo nekaj s krvjoRUŽINA TI BO UMRLA.vendar jst sm zaspala.zjutraj sem šla v kuhinjo pogledat če je že zajtrk pripravljen a nobenga ni bilo. potem sem šla v mamino in očkovo sobo in videla sem...
19. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg