Forum
u60429
u60429
To je drugače moja 3. zgodbica...
http://www.igre123.com/forum/tema/not-just-the-boy-next-door/23506/
Pa
http://www.igre123.com/forum/tema/ob-polnoci/23486/
Upam da vam bo všeč...

Oi.Ime mi je Monika.Stara sem 17let in hodim v srednjo šolo.Letos bom maturirala.Ko bom stara 18 let, se bom priselila.Zakaj? Ker doma ne morem več zdržati.Ni čudno, kajti v naši družini je 13 članov.Toda ne bom se sama priselila.Z mano bo živela tudi Kaja, moja bff.

A naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2011
u60429
u60429
Jst:

Kaja:

30. oktober 2011
ooo ful dobr. pa ful sva luštne
30. oktober 2011
u60429
u60429
Hehe itak
30. oktober 2011
u60429
u60429
Priselile se pa bove v New York.
Z Kajo že odštevave dneve, do konca šole.Šole ne bove pogrešale,ker skoraj vsak dan nekoga skoraj ubijejo.Na srečo, nikogar še niso.Zjutraj sem komaj vstala.Se oblekla,pripravila torbo, ter odhitela v kuhinjo.Mami mi je kot vsako jutro povedala »Zakaj moraš oditi«....Tiho sem odhitela čez vrata.Odšla sem do Kajine hiše.Skupaj sva odšle v šolo.Naša razredničarka je nekaj razlagala o Ivanu Cankarju, jaz pa Kaja sva se seveda dolgočasile.No vsi smo se.Končno zvonec!Odhiteli smo v jedilnico.Z Kajo in Katarino smo stale v kotu.Naši fantje so pa se seveda pretepali.Dokler nismo slišali poka pištole.Vsi smo skočili.Začeli smo bežati skozi vrata.Z Kajo sva se objeli, ko sva videli, da sva obedve še živi.Pokukala sem skozi okno.Umrla je.....Anja?! Sredi jedilnice je bila pištola.Kmalu je prišla policija in rešilci.Zelo pretresena, sem se usedla na klopco.Dobila sem SMS.Pisalo je : Bodi pazljiva...Lahko da si ti na vrsti....
Pa Katarina:

2 nexta
30. oktober 2011
ej moja fora s smsi
31. oktober 2011
pa next
31. oktober 2011
u60408
u60408
nextt ful dober
31. oktober 2011
u60429
u60429
Hvalaa
Evo:
Prestrašeno sem Kajo potegnila z menoj v grmovje.Pokazala sem ji SMS. »Fantje se samo zafrkavajo...« mi je presenečeno povedala.Dovolili so nam oditi domov.Toda jaz sem hotela ugotoviti, kdo je ubil Anjo. »Kaja počakaj, nekaj sem pozabila..« sem se ji malo zlagala.Stopila sem v grmovje, in splezala skozi okno.Skrivala sem se pred policijo.Na hodniku ni bilo nikogar.V kotu zagledam mobitel.Pregledam SMSe.To je bil od Anje telefon.Dobila je isti SMS kot jaz.Prestrašena stečem z mobitelom v roki, ven iz šole.Policiji pokažem Anjin mobitel.Toda mojega SMSa nisem.Hotela sem sama raziskati, kdo mi je to poslal.Da, trmasta sem.Hitro sem stekla h Kaji, da ne bi kaj posumila.Ni hotela, da grem notri.Ko pridem domov, odhitim v svojo sobo.Samo strmela sem v SMS.Preden grem v New York, moram še veliko raziskati.Usedla sem se na polico, pri mojem oknu.

Anje nisem najbolje poznala,toda vseeno je bila v mojem razredu.Zaradi nje, moram ugotoviti to.Nekaj se skriva za tem.Nekaj pa zagotovo vem.Naši fantje se ne bi tako zafrkavali.
2 nexta...
31. oktober 2011
next
31. oktober 2011
u60408
u60408
next
01. november 2011
u60429
u60429
Sori k nism že ful doug nextala
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No vsaj upam da ne.Začela sem razmišjati, kdo bi jo lahko ubil.Anja ni imela veliko sovražnikov.No kot prvo bi mogla Kajo prepričati, da bi mi pomagala.In že to bi bilo težko.Osredotočila sem se na nalogo.Najmanj 2 uri sem kracarila po listu, ampak važno da sem jo naredila.Poklicala sem Kajo, da bi šle ven.Zdaj jo moram prepričati.Seveda je takoj pomislila, da sem nora. »OMG Monika ti nisi normalna!« je tako kot vedno rekla.Še najmanj pol ure sem jo prepričevala, dokler ni privolila.Ni najbolj verjela, da nama bo uspelo.Še sama ne vem kako se bo to zgodilo.Plan sva potrebovale.Odšle sva k njej domov.Njena mami je takoj vdrla v najino sobo. »Morilec je učenec na vajini šoli!« je zakričala. »Kako so to ugotovili?« sem jo začela spraševati. »Kos blaga od vaših uniform je bil na pištoli.« mi je odgovorila.Super, samo celo šolo moram vprašati če so ubili Anjo.Samo nobeden mi ne bi povedal.Mogla sem oditi k šoli.Kaja je odšla z mano.Odhiteli sva tja.Nisem gledala kam hodim, zato sem se v nekoga zaletela.Na srečo je bil moj sošolec Danijel.Vsi ga kličemo Dan. »Wow kam se pa tebi mudi?« me je v smehu vprašal.Nisem se mu hotela lagati. »Anjina smrt.Nekdo iz naše šole jo je ubil..Dan raziskati moram to...« Samo gledal me je. »Am...A ni to malo prenevarno?Kakorkoli pomagal vama bom.« Samo zaspano sem prikimala.....
Uniforme:

Dan:

2 nexta
07. november 2011
u60429
u60429
Še 1 next.... Aja a po sporočilih pišm kdaj bom nextala? napište mi kle...
11. november 2011
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
11. november 2011
u60429
u60429
Odhitela sem domov.Odšla sem na Skype.Gor je bil Dan.Seveda sem ga poklicala.Pogovarjala sva se o tem, kako ugotoviti kdo je ubil Anjo.No do nikamor nisva ravno prišla.

Ko sva končala klic, sem strmela v SMS. Številke pa ni pisalo.Postala sem živčna, čeprav še sama ne vem zakaj.Čez par minutk sem dobila novi SMS. Pisalo je: RAZISKUJ NAPREJ IN SE BOŠ PRIDRUŽILA ANJI.
No zdaj vem zakaj sem postala živčna.Naslednji dan sem odhitela k Danu, ker je bila sobota.On je imel svoje stanovanje, ker njegovi starši veliko delajo in zato so mu kupili stanovanje.Pripravil mi je kavo. »Oki a ti sploh veš koliko je ura?« me je vprašal.

Pogledala sem na uro in videla, da je ura pol sedmih zjutraj. »Sori...Ponoči sploh nisem mogla zaspati...Dan, SMS sem dobila.In mislim, da od iste osebe.« sem se mu opravičevala.Samo prestrašeno me je pogledal. »Monika mislim, da bove mogle oditi k Anjinimi starši.« mi je povedal.Dopoldne sva odšla.Živčno sva potrkala na vrata. »Dober dan.Nas samo zanima če kaj veste o Anji?« sva govorila Anjini mami. Spustila naju je notri in pripravila je dva soka. »Ali je morda od Anje karkoli ostalo?Karkoli kar policija morda ni vzela?« jo je Dan vprašal.Anjina mami naju je pogledala in rekla »No mislim,da njenega računalnika niso samo ničesar niso našli.Odhitela sva v njeno sobo.Najmanj eno uro sva brskala.Potem sva pomislila na Gmail.Kliknila sva in sva videla, da ni neznana oseba grozi, da če ne bo seksala z njim, da jo bom ubil... 2 nexta
12. november 2011
next next heh
13. november 2011
next
13. november 2011
u60429
u60429
Samo spogledala sva se.Pregledala sva še več mailov.Ničesar. »Zagotovo jo je ta neznana oseba ubila.« sem si rekla.Pozneje sem odšla h Kaji domov.Vse sem ji razložila. »Opala...Nekdo je pa IN LOVE!« mi je v smehu povedala. »Ne seri!Z Danom sva sam frenda...« sem ji jezno odgovorila.Odločile sva se, da greve z Kajinim kužkom na sprehod.Ime mu je Naj.Še vedno je mladiček.

Na sprehodu sva se z Kajo glasno smejali.No vsaj dokler nisve zaslišale glasnega joka iz gozda.Naj je pa stekel proti joku.Čeprav je naju bilo na smrt strah, sva stekle za njim.
Kmalu sva ugotovila, da Naj ni več lajal.Kaja je že obupala, jaz sem pa še naprej tekla.Nai se je izgubil.Hitro sem stekla nazaj do Kaje.Mogla sem ji povedati resnico.Zajokala je kot še nikoli.Njej sem povedala, da se je izgubil čeprav sem vedela, da to ni res.Počasi sem jo pospremila domov.Takoj, ko sem prišla domov, sem začela delati plakate, za Naja.Vmes sem se pa dopisovala z Kajo....2 nextaa : )
17. november 2011
nextiii
24. november 2011
nexxxt
25. november 2011
u20423
u20423
next
03. december 2011
u65375
u65375
next
06. december 2011
u44487
u44487
next!
in zdej je že velik nextov! ;D
10. december 2011
u60429
u60429
Joooj sori k nisem nextala že douuuuug nextala Evo ga zdej bom probala čim več napisat < 33
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Še isti dan sem skoraj celo mesto polepila z plakati.Vmes sem srečala Kajo.Vsa presenečena me je objela.Skupaj sva še ostalo polepili.Vsa utrujena sem se vrnila domov.Kmalu mi je zazvonil mobitel.Vsa prestrašena sem pogledala SMS.Puf še dobro...Dan me hoče videti.Samo zakaj?Počasi sem se zvlekla ven iz postelje in proti Danu.
"Dan kaj rabiš?" sem ga utrujeno vprašala.
Prijel me je za roko in me povlekel do njegove dnevne sobe.Tam je na kavču sedel Naj.
"Dan!Kje si ga našel?" je takoj bruhnilo iz mene.
"Videl sem ga v gozdu zgubljenega in sem se spomnil nate...in Kajo seveda.Ali ga greva odnesti h Kaji?" me je vprašal.
Seveda sem prikimala.Dobili smo se pred njeno hišo.Takoj ko ga je videla, ga je prijela v naročje.Solza veselja ji je stekla po licu.S prstom sem ji ga rahlo obrisala.
"Kaja, a gremo mi raziskovati glede umora," sem ji po eni uri predlagala.
"Monika no...Dobro veš, da je to nevarno.Ti daj če hočeš, samo mene prosim ne vpletaj v to," mi je odgovorila.Nejevolno in jezno sem jo pogledala.
Po par minutah sva odšli na računalnik, gledati za stanovanja.Nisva ga še našli.
Naslednji dan je bila sobota.Zbudila sem se z najbolj čudnim občutkom, ki sem ga kdarkoli imela.
4 nextee : )
10. december 2011
next
10. december 2011
u44487
u44487
NEXT
NEXT
NEXT
11. december 2011
u58097
u58097
next
18. december 2011
u60429
u60429
Dobila sem občutek smrti.Kot, da bi nekdo umrl.
"Jooj Monika, ura je pol štirih zjutraj," sem si rekla in poskušala zaspati nazaj.Nisem mogla.
Bila sem že čisto razburjena, zaradi občutka.
Še celo noč sem se premetavala.
Počakala sem, da je bila ura sedem zjutraj.Hitro sem se oblekla in se odpravila v gozd.Zadihala sem z polnimi pljuči.
Postala sem precej umirjena, toda občutek je ostal.Zaslišala sem korakanje.
"Kdo je tam?" sem takoj zaklicala neznanemu zvoku.Pogledala sem v grmovje in videla, da me je nek moški opazoval.Začela sem bežati.Slišala sem ga kako mi je sledil.

Stekla sem proti Danovem stanovanju, ker je bil najbližji.Precej hitro sem prišla in mu potrkala na stanovanjska vrata.
Takoj, ko je odprl vrata sem ga objela.Vsa zadihana sem mu rekla : "Dan, nekdo me je opazoval v gozdu.Sledil mi je."
Prijel me je za roko in me odpeljal na njegov balkon.
"Monika, vse bo vredu.Ta moški ve kdo si.Ta moški je morda vpleten v Anjin umor," mi je razložil.
"Dan, strah me je.Kaj če mi bo kaj naredil?" sem se mu potožila.
On me je samo tesno objel in me poljubil na čelo.

V njegovem objemu sem se počutila varno.
"Monika ne skrbi.Z mano se ti ne bo ničesar zgodilo.Poslušaj me.Nikamor ne pojdi sama.Pokliči mene ali pa Kajo," me je poskušal pomiriti.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vem da že doooolg čas nisem nextala...Upam da vas še kej bere
30. december 2011
beremo fh00l!!! Next!!!
30. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg