Forum
Hej, moje ime je Valerija. Sinoči sem sanjala zelo čudne sanje. Ampak odlične, da bi iz njih naredila zgodbo. Premišljevala sem če bi bilo dobro narediti še eno mojo temo na igrah, saj pišem že tri zgodbice.
Pa še nekaj stvari:
~Prosim, ne mi oglaševat tujih tem, saj pri tem izgubim bralce,
-prosim, oglašavejte mojo temo tam, kjer jo lahko,
~ta zgodba bo neke vrste kriminalka, malo pa tudi romantična zgodba,
-ne biti jezni če ne bo pogosto nexta, saj veste ŠOLAAA
~prosim, omilite grde komentarje
-berite še moje druge zgodbice:
~Spomini znajo boleti(+vampirji)
link:http://www.igre123.com/forum/tema/spomini-znajo-boleti-%28-vampirji%29/42042/
~Kriza(+one direction)
link:http://www.igre123.com/forum/tema/kriza%28-one-direction%29/44559/
~Ognjeni angel(+osebe iz Vampirske Akedemije(VA))
link: http://www.igre123.com/forum/tema/ognjeni-angel%28-osebe-iz-vampirske-akedemije%28va%29%29/45321/

SREČNO NOVO LETO VSEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAJ SE TA ZGODBICA ZAČNE!!!!!!!!!!!!

1 O MENI 1
Ime: Katara Biblbik, na kratko Kata,
Starost: 15let,
Državljanost: Američanka,
Kraj prebivanja: New York,
Šola: Umetniška gimnazija, glazbeni oddelek.

Barva las: čokoladno rjava,
Barva oči: rjava,
Barva kože: indijansko olivna,
Tip postave: Atletska,
Najljubša barva: modra,
Najljubša žival: mačka,
Najljubši šport: rolkanje,
Talent: petje in igranje klasične kitare.

Ime očeta: Gabrijel Biblbik,
Starost očeta: 49let,
Ime mame: Sonja biblbik, rojena Sonja MCgod
Starost mame:47let.
1111111

Mislite, da je začetek dober?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. december 2012
1111
"Sovražim te!!!"sem zakričala in ga odrinila. Vstala sem, pograbila mojo majico in jo oblekla. Obula sem si moje All starke in se odpravila proti vratom.
"Počakaj, Kata. Prosim, daj mi možnost!" je vpil za mano, ko sem tekla po stopnicah navzdol. Pograbila sem mojo rolko in se obrnila proti Danu.
"Resnica je, da si me hotel izkoristiti samo za seks!!!"sem zavpila in se pognala proti vratom. Ni me ustavljal. Ni vpil za mano. Torej je res. V resnici me ne mara.
Z rolko sem se odpeljala do Sarinega bloka. Stekla sem po stopnicah do njenega stanovanja in odprla vrata. Tam pa me je čakalo presenečenje.
Gab je držal Saro obrnjeno proti meni. Pištolo ji je meril v vrat. Poleg njega sta bila dva moška z masko na glavi.
"Primi jo,"je ukazal Gab. Začutila sem močne roke, ki si se me olenile od zadaj. Začutila sem ledeno rezilo noža na moji roki.
"Pusti jo, Gab. Mene hočeš, ne nje,"sem mu rekla. Zamajal je z glavo in potisnil pištolo še bližje Sarini glavi.
"Hočem, da moja hčer vidi kako je, ko ti ubijejo najboljšega prijatelja. Hočem, da trpiš,"mi je odgovoril napel je pištolo in Saro ustrelil v glavo. Zaslišala sem kričanje. Moje kričanje. Moški za mano mi je potisnil roko na usta. Dosti sem imela.
Ugriznila sem ga in se izvila iz njegovega 'objema'. Pozabila sem na nož. Po levi roki se mi je raztezala velika krvava rana. Nisem edina krvavela tudi moški, ki me je držal je. Nekako sem ga porezala, ko sem se mu izvila iz 'objema'. Pogledala sem ga v oči. Imel je lepe črne. Take kot jaz ko sem žalostna.
Stekla sem proti vratom. Takoj, ko sem prišla ven iz bloka sem poklicala policijo.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
S krikom sem se zbudila. To so bile najbolj grozne sanje odkar je pred šestimi leti moj oče UMORIL mojo najboljšo prijatelico Saro. Odkar sem se rašla z Danom. Slednje sploh ni pomembno. Pomembno je to, da so policaji ulovili samo mojega očeta. Njegovi trije pomagači so preživeli.
Oddrsala sem v kopalnico. Natočila sem si ledeno vodo v roke in si z njo zalila obraz. To me je zbudilo. Naslonila sem se na lijak in se pogledala v ogledalo. Zgledala sem, kot zombi. Bledo zelen obraz in temni kolobarji pod očmi. Še enkrat sem si splaknila obraz.
Zazvonila je budilka. Oblekla sem se v kavbojke in majico z dolgimi rokavi. Čez sem oblekla mojo črno jakno. Oblula pa sem moje predrage All starke.Hitro sem se počesala in si naredila kito. Sama. Hitro sem si umila zobe. Nataknila sem si mojo čepico na glavo in si na hrbet dala mojo klasično kitaro. Uzela sem mojo torbo in odhitela po stopnicah navzdol. Pograbila sem mojo rolko in se odpeljala.
Ustavila sem se pri Billyju in kupila mojo, že pripravljeno malico. nato sem se skupaj z mojima prilateljima Patrikom in Pillom odpeljala v šolo.
01. januar 2013
Še malo slik:
Jaz, Katara:http://24.media.tumblr.com/tumblr_mby5qyp9iC1rbeiavo1_500.jpg
moje oči, ko sem vesele:

Sara:

Patrik:

Pill:

01. januar 2013
next
01. januar 2013
nextttttt
01. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeext
02. januar 2013
Odlično, da imam že tri bralke. Hvala ker berete.
Učeri sm poskusla in napisala res dolg next. Pa se mi je zbrisal.
111111
"Pravaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!"sem zakričala, ko smo prispeli. Prijeli smo vsak svojo rolko in odšli v šolo. Prvo uro smo imeli matematiko. Stekli smo v razred.
Sredi ure je potrkalo na vrata. Po učiteljičinem 'naprej' je v razred vstopil visok rjavolas tip.
"Iščem Kataro Biblbik,"je rekel in pogledal po razredu. Vstala sem in rekla:"To sem jaz."
"Z mano moreš..."je začel.
"Na sodišče. Ker mi bojo sodili za pomoč pri umoru Sare MClife,"sem dokončala. Začudeno me je pogledal. Skomignila sem z rameni. "Enkrat bi tako pač bilo.Ne verjamejo, da sem nedolžna."
Patrik se je zasmejal. "To je naša Kata. Pametna, ko hudič,"je rekel Pill. Zasmejali smo se. Dala sem svojo torbo na mizo in začela pospravljati stvari vanjo. Prijela sem kitaro in si jo naložila na hrbet. Šla sem do vrat in vzela mojo jakno in mojo kapo, ki sta bili na obešalniku zraven vrat. Vzela sem mojo rolko in skupaj s tistim tipom odšla iz razreda.
"Dio,"sem rekla.
"Dio!"sta v en glas zakričala Pill in Patrik. Dvojčka, kaj hočem.
Rolkala sem zraven tistega tipa, ko sva šla po poti do sodišča.
"Ime mi je Matt Nicha,"je nenadoma rekel. Pogledala sem ga v oči. Na nekoga me spominja. Pa ne vem na koga.
"Moje ime veš lahko, pa me kličeš Kata,"sem rekla.
"Znaš igrati?"me je vprašal.
"In peti,"sem odgovorila. Grem stavit da me bo zdaj vprašal če kaj zapojem in zaigram.
"Zaigraj kaj,"je rekel. No, kaj sem rekla.
Zavzdihnila sem, prijela kitaro in začela peti to pesem(ja kar na rolki sem pela in igrala):
http://www.youtube.com/watch?v=Ni_UwMM9r_o
Čisto sem se vživela v petje, da nisem opazila, da sva že prispela.
"A je bilo dobro?"sem vprašala, ko sem končala. Pokimal je.
Kitaro sem si spet naložila na hrbet in prijela rolko. Vstopila sva skozi vrata, naravnost po hodniku do drugih vrat. Pred njimi sva se ustavila.
"Pripravljena?"me je vprašal.
"Bolje ne bom nikoli,"sem odgovorila.
Odprl je vrata v napol prazno sobo. Vsi so me pogledali. Bog, moram biti vedno v središču pozornosti, sem se vprašala.
"Aha, gospodična Biblbik je prišla. Mislim, da se sojenje lahko začne. Gospodična Biblbik, prosim usedite se na svoje mesto,"je rekel debel mož v črnem. Sodnik.
Samozavestno z dvignjeno glavo sem se sprehodila do mojega mesta. Usedla sem se in tam preživela celo sojenje. Spoznali so, da sem nedolžna. Ampak v veliki nevarnosti.
"Določiti ji moramo telesnega stražarja,"je rekel sodnik.
"Jaz se javim,"je rekel Matt. Pogledal me je in se mi nasmehnil.
"Naj bo. Matt zdaj si ti odgovoren zanjo."
OKej, Matt bo moj bodigar, ni boljšega, sem pomislila. Matt je moral nekaj podpisati, bla bla, bla.
Matt:

111111
03. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttt
03. januar 2013
fullllllllll dobro pišeš!!
03. januar 2013
manica mrelog, ej hvala stara. En next samo zate. Pa še nekaj:

111111
Skupaj sva odšla nazaj v šolo. Končal se je navaden pouk in začel tisti v zvezi z glasbo.
Odkorakala sva po hodniku, naravnost v učilnico, ki si jo delim z Patrikom in Pillom Parker. Zdaj je bil tisti del pouka, ko se razdelimo v skupine in vadimo za nastope. Sami si zberemo pesmi. Jaz in dvojčka Parker smo vsi nori na Walk off the Earth. Zato ponavadi prepevamo samo njihove pesmi.
"Boš videl kako bo zabavno. To je najboljši del našega dnevnega pouka,"sem rekla Mattu.
"Verjamem. Ampak, saj veš, jaz nisem tukaj zaradi zabave. Varovati te moram,"je dejal.
"Veliko sreče,"sem rekla in vstopila sva v našo glasbeno učilnico. V njej je res veliko glasbil. In kaj sva midva zagledala. Dvojčka Parker kako prepevata in igrata tole pesem(ja, jaz sem kot tista pevka udrla in začela peti):

"Dobro se uskladite,"nas je pohvalil Matt.
"Ja, gora. Mi se ujamemo, kot trojčki,"je rekel Patrik.
"Kar pa ni ravno daleč od resnice,"je pristavil Pill.
"No, Pill in Patrik, to je Matt, moj novi bodigar. Matt to sta dvojčka Parker,"sem jih predstavila.
"Hej, stari!"je zakričal Pill.
"Dobrodošel v ekipo!"je pristavil Patrik.

"Hej,"je pozdravil Matt. Kitaro sem odložila in se vrgla na stol. "Kaj bomo peli?"sem vprašala. Pill je odkimal. "Jaz nič. Dajta vidva Polly,"je predlagal. Z Patrikom sva se strinjala. Vzela sva svoji kitari v roke in začela prepevati in igrati.

111111
03. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt

SUPER ZGODBA!!!!!!!!
04. januar 2013
111111
"Zdaj pa vsi trije. Katero bi lahko?"sem vprašala. Ko sva z Patikom končala.
"Že vem! Gang,"je začel Pill.
"Of Rhythm!"je končal Patrik. Pogledala sem Matta. Gledal je samo mene."Okej, meni je prav. Boš ti tresel rpotuljo v ritmu?"sem ga vprašala. Pokimal je in vzel okroglo ropotuljo.
Pill je v roke vzel boben.
"Pripravljena?"naju je vprašal. Pokimala sva in začeli smo peti.

Pogledala sem na uro.
"Sranje. Pouka bo kmalu konec. Mi pa moramo pospraviti studio,"sem rekla(učilnica v kateri smo je v bistvu studio).
"Samo vidva z Pillom bosta morala pospraviti. Jaz moram prej domov. Sori,"je rekel Patrik. Vzel je svojo kitaro in odšel iz studia še predenj bi jaz lahko kaj rekla.
"Pa je šel,"je zagodrnjal Pill. Naenkrat sem dobila zamisel. Odlično zamisel.
"Hej, dajva midva posnet kako čistiva studio. Da bo videl kakšno zabavo je zamudil,"sem predlagala. Pokimal je. Mattu sem rekla, naj naju snema. Nastalo je tole(vem da je video od Walk off the Earth):

*Po pospravljanju*
Z Mattom sva odšla k meni domov. Povedal mi je, da bom od zdaj živela pri njemu zato moram spakirat. Kmalu sva vse stvari (ki jih ni bilo veliko) pospravila v kovčke.
S taksijem sva se odpeljala k njegovemu bloku.
Lahko si samo predstavljate, kako lepo je njegovo stanovanje. Ni bilo kičasto, samo lepo.
"Uvav,"sem dahnila. Pokazal mi je mojo novo sobo.

"Kako si vedel, da obožujem modro?"sem ga vprašala in se vrgla na mojo posteljo.
"V bistvu nisem. Sem pa vesel, da ti je všeč,"je odvrnil.
Dvignila sem se pokonci in ga pogledala v oči. Kako ima lepe. Črne, kot noč.
"Kaj?"me je vprašal lastnik teh oči. Šele zdaj sem se zavedala da strmim vanj. Hitro sem umaknila pogled in zrdela.
"Nič samo..."sem začela.
"Kaj?"ga je zanimalo. Dvignila sem pogled in se zazrla v njegove oči.
"Lepe oči imaš,"sem priznala. Prišel je do mene in se usedel na rob postelje. Za trenutek je bil tiho, potem pa je rekel:"Ti tudi. Zelo zanimive oči imaš. Ko sem te prvič videl, so bile črne. Zdaj pa so tople, rjave."
Predenj bi jaz lahko kaj rekla je že odšel iz sobe. Vrgla sem se nazaj.
Zaljubljena sem.
111111
05. januar 2013
next
05. januar 2013
nneeexxxxt
05. januar 2013
u82298
u82298
next
05. januar 2013
Lepo, mam novo bralko. Hvala ker berete vsi trije. Danes se bom potrudila napisat next samo ne zdaj. zvečer.
http://sketchtoy.com/16633993
kliknite
06. januar 2013
u82298
u82298
ni za kej
06. januar 2013
Next :3
06. januar 2013
Še ena nova bralka. Odlično.
http://sketchtoy.com/16149477
kliknite
111111
Vzela sem moj telefon v roke inPoklicala sem dvojčka. Imata namreč skupen telefon.
"Hej, Kata!"sta se oglasila.
"Hej, fanta. A sta doma?"
"Itak!"sta zakričala v en glas.
Šla sem na moj balkon in pogledala v okno nasproti mojega. Tam sem ju zagledala.
"Pejta na balkon,"sem jima rekla po telefonu. Ubogala sta me. Takoj ko sta me zagledala sta mi začela divje mahati.
"Kaj delaš tam?"me je vprašal Pill.
"Preselila sem se k Mattu. Zdaj sem bližje vama dvema,"sem odgovorila.
"Carsko,"sta rekla en glas.
"A se gremo rolkat v skejtpark,"sem vprašala.
"Itak,"sta rekla hkrati.
"Okej. Počakajta me na parkirišču,"sem rekla in prekinila zvezo. Pobrala sem rolko in stekla v en iz sobe. In še nekaj. Skoraj sem se zaletela v Matta.
"Kam pa se tebi tako mudi?"ga je zanimalo. Te njegove oči. http://sketchtoy.com/16700080
(kliknite)
"V skejtpark grem z dvojčkoma,"sem odgovorila.
"S tabo grem,"je rekel.
"Maš avto." Pokimal je."Poltovornjak. Moderne sorte."
"Okej. Načrt je tak: Ti se boš peljal v tvojem poltovornjaku, mi pa se bomo držali prkolce, ko se bomo vozil z roklami. Ti nas boš peljal v skejtpark. Zmenjeno?"
"Okej."
Šla sva ven. Na parkirišču sta naju čakala dvojčka. Skupaj smo odšli do Mattovega poltovrnjaka

111111
06. januar 2013
next
06. januar 2013
u82298
u82298
next
06. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
06. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeext
07. januar 2013
Še ena bralka. Carsko. Tamara, hvala ker bereš. Next zate.
111111
"Hud avto maš, Matt,"ga je pohvalil Pill.
"Ja, res je zakon. Samo boljše bi bilo, če bi bil..."sem začela, pa sta me dvojčka prekinila.
"Moder!"sta vzkliknila v en glas. Vsi smo se zasmejali. Celo Matt. Kako lepo se smeje.
Ko je opazil, da ga opazujem, je utihnil in zlezel v svoj poltovornjak. Ostali smo od rolkali do njegove prikolice in se je prijeli. Vžgal je avto in skupaj smo se odpeljali do skate parka. Takoj, ko smo prispeli smo odrolkali proti tunelu.
"Je najboljši bojevnik in odličen na polkrožni!"je Patrik oponašal Mikelangela iz TMNT.
"Kaj polkrožne! Mi imamo krožno!"sem jaz oponašala Raphaela.
Zapeljali smo v tune.
"VUHUUUUUUUUU!"smo v en glas zakričali.

Ozrla sem se za Mattom. Videla sem, kako se je usedel na klopco in me budno opazoval.
Nisem se menila zanj in rolkala naprej. Čez tri ure smo se s dvojčkoma utrujeni se sedli na klopco zraven Matta.
"Vodeeee,"sem dahnila.
"Počakati boš morala do doma. Pridite gremo,"je rekel in vsi smo mu sledili, kot psički svoji mamici. No, očku.
Doma sem se sesedla na kavč.
"Mater, sem utrujena. Grem stavit, da si se ti blazno dolgočasil,"sem rekla Mattu.
"No, v bistvu se nisem. Bilo vas je zelo zabavno gledati. Kakšne oslarije ste počeli,"je rekel in zamajal z glavo. Pretegnila sem se in rekla:"Skopat se grem. Čisto se prepotena,"sem rekla in vstala. Oddrsala sem do moje sobe in se šla v mojo kopalnico. Natočila sem si toplo vodo in dodalo peno. V kopalnici je lepo zadišalo. Slekla sem se, dala cunje za prat in šla v kad. Zaprla sem oči in uživala.
"Uživamo, kajne?"sem zaslišala Mattov glas. Takoj sem odprla oči. Bil je v kopalnici. Stol si je postavil zraven kadi. Praktično me gleda golo. Na srečo je bila tukaj pena, ki je prekrivala moje prsi. Vseeno sem zrdela. Mislim, a vi nebi?
"Ja, res uživam. Zakaj si tukaj, če smem vprašati?"sem vprašala.
"Ker te moram paziti,"je odgovoril. Kaj, a zdaj se bom morala še v kadi kopat v kopalkah?
"A se bom lahko vsaj prhala sama?"
"No, ja. OKej, prav imaš. Nočem te gledati medtem, ko se prhaš,"je rekel vidno v zadregi.
"Dobro,"sem rekla in zaprla oči. Začutila sem, da me Matt še vedno opazuje.
"Kaj je?"sem vprašala in odprla oči.
"Nič,"je rekel. Laže.
Vseeno sem zaprla oči in uživala v vreli vodi. Življenje je lepo, a to se lahko hitro spremeni.
111111
08. januar 2013
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
08. januar 2013
next
08. januar 2013
u82298
u82298
next
08. januar 2013
111111
Čez pol ure sem odprla oči in 'nagnala' Matta iz kopalnice. V miru se se prhala. Gledala sem dolgo rano na moji levi roki. Zavzdihnila sem. Verjetno nikoli ne bo izginila. Obrisala sem se z brisačo in oblekla preveliko majico in pajkice namesto pižame. Oddrsala sem iz kopalnice in se vrgla na posteljo. Vzela sem moj MP3 in si dala do konca naglas.

moj MP3(ta moder):

Vstala sem in stopila do moje pisalne mize. Sedla sem na stol in na dan potegnila list papirja, barvice flumastre in svinčnike. Narisala sem žalostnega volka.

"Lepo rišeš,"sem naenkrat zaslišala Mattov glas.
Kriknila sem in se stresla. Obrnila sem se in si dala slušalko iz ušesa.
"Mater, si me ustrašil!"sem dahnila. Nasmehnil se mi je.
"Oprosti. Naslednjič pa si daj malo tišje glasnost,"je smeje rekel.
"A, režiš se? Boš videl moje električne prste. Se tistega, ki ni žgečkljiv spravim v smeh,"sem rekla, vstala in ga začela žgačkati. Začel se je režati. Padel je na posteljo, jaz pa sem ga še naprej žgačkala. Naenkrat sem nehala. Ugotovila sem v kakšnem položaju sva. On na postelji, jaz na njemu. Zardela sem in 'splezala' z njega.
"Jaz... Oprosti,"sem zajecljala.
"Nič hudega,"je zadihano rekel.
Ljubim te!!!!!!sem hotela zakričati.
Vstal je in dal roke na moja ramena. Strmela sem v tla. Prijel me je za brado in mi dvignil obraz.
"Noč, Kata,"je zašepetal in me poljubil na čelo. Potem se je obrnil in izginil skozi vrata.
O. Moj. Bog.
111111
11. januar 2013
u82298
u82298
next
12. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg