Forum
u73825
u73825
to je še ena grozljivka. pa plis nextite

boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2012
u73825
u73825
bilo je grozno lepo poletje. in ponoči smo se z družino odpravili v hotel za planince.na recepciji smo se lahko skupaj z družino za spomin slikali. ko sem dobila sliko v roke sem videla bele lise z obrazi za nami. ko sem vstopila v našo sobo mi je bilo grozno pri srcu. zmračilo se je mama in oče sta odšla na ples, jaz sem pa ostala sama v sobi. kar na enkrat stene niso bile več tople, vendar blede kot sneg. vrata so bila zaprta, ko sem hotela pobegnit. na licu sem začutila hladne roke. a hmalu se je končalo. zjutraj sem se zbudila. ko sem odšla na hodnik sem videla policiste. prijatelja sem vprašala kaj je bilo. umoril so nekega moškega do zdaj še nimajo sledi. postalo mi je zelo sumljivo.....

neki nextov pa nadljujem
25. januar 2012
u59747
u59747
če smem vprašat kok to napišeš ko lahko glasuješ ko k napišeš to
26. januar 2012
u73825
u73825
v anketi sem postavila vprašanje. tku da lahko takoj odgovoriš
31. januar 2012
u73825
u73825
odšli smo na plažo. čez nekaj časa je mamo začelo zebsti morali smo iti notri. Sprehajala sem se po hodniku hotela. mimo mene je šla sobarica, zelo čudno me je začela gledati, potem me je spotaknila in padla sem v komo. zbudila sem se v bolnici. zraven mene ni bilo nobenega sorodnika, in spet sem začutila tisti grozen občutek. skočila sem iz postelje in poskušala odpreti vrata, bila so zaklenjena. nevidne hladne roke so me začele porivati ob steno. nakoncu so me boksnile v oko, in potem še enkrat in še enkrat.

malo nextov pa nadaljujem
31. januar 2012
u73825
u73825
aja pa pr mrvem delu odšli smo v naveden hotel ob morju.
31. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg