Forum
zgodba ni resnična in govori o 14letni dylan:

in njeni prijateljici roxy:

zgodba:

dogaja se v New orleansu.

zjutraj je budilka zazvonila točno. kot ponavadi. ko sem odprla oči ssem se prestrašila svoje lastne sobe. ko sem se prhala, umivala zobe sem bila na trnjih. končno sem obleka svoja oblačila za prvi šolski dan:

pri nas prvi šolski dan velja kot nekakšna modna revija. vsi oblečejo svoja najboljša oblačila, najboljše čevlje in si naredijo najboljše pričeske kot se jih da.

torej, pojedla sem zajtrk in šla na avtobus. gor me je že čakala moja življenska najboljša prijteljica roxy. čez poletje se isva videli veliko, saj smo bili večiinooma v tujini. objeli sva se in si izzmenjali novičke. kok je kkšn luštkan, koga sva spoznale...

v šoli smo se pozrdavili se sprehodili po gimnaziji, da nam jo je učiteljica razkazala. potem so nam radzelili vse možne zvezke, učni načrt za prvi letnik... dolgočasen dan je hitro miil. po pouku sa šli z roxy na pico, saj sem dobila prvo petko!! roxy je sicer zelo pametna in ima 98% povprečje vendar ona ne vloži veliko v učenje. pač je pametna in ima dober spomin. jaz imam pvprečje 99% vendarse tudi veliko ne trudim, vendar me zemljepis in vsa ta šolska nesnaga zelo zanimata...

next?

boš bral*?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. november 2011
Neeext!
30. november 2011
u20700
u20700
next
30. november 2011
u19911
u19911
neext (:

hud začetek :*
30. november 2011
u54548
u54548
neext.
30. november 2011
next
30. november 2011
u59453
u59453
next
30. november 2011
NEXT NEXT
COOL JE ŽE ZDEJ PA ČEPRAV SE ŠE NI NADALJEVAL
30. november 2011
u40823
u40823
next
30. november 2011
ok že pišem. pa če kera hoče ji lahko zs pošlem k nextam?
30. november 2011
jap men plis pa next
30. november 2011
u20700
u20700
jap men tud, next
30. november 2011
Dej tut men prosim ;D
30. november 2011
u29182
u29182
next noooro
30. november 2011
dej men tut sporoč plys
01. december 2011
nasledn dan u šoli: poklicali so me sredi pouka. šica je že hotla uzet telefon. pa je klicala bolnišnica. oglasila sem se. v moji glavi je bila norišnica. kmalu bi morali še mene odpeljati v bolnišnico. roxy so zabodli. zabodli. s nožem. s pravim nožem. mislila sem da se lahko to zgodi samo v serijah na krju zločina na in to. ampak ne. tos eje zgodil roxy. učiteljici sem rekla da moram iti. tekla sem po hodniku. drla se je in tekla nekaj metrov za mano in odnehala. vrnila se je nazaj v učilnico. poklicala sem mamo. odpeljala me je v bolnišnico. slabo sem dihala. kot bi gledal film in ugasnil zvočnike in dal dihanje fuuuull naglas. prišli sva do pravega oddelka. stopila sem k roxy. mama se je pogovorila z zdravnikom . rekel je da ima možnosti 1-5. jaz sem roxy nekaj časa samo gledala. krvi ni boli več. imela je bldeo polt in nekam odtujeno je delovala. prijela sem jo za roko. roxy, ne odnehaj. prosim vse bo vredu. samo ne odnehaj. roxy se pospešil utrip. odprla je oči. gledala me je kot bi hotela reči: dylan, vse bo vredu.jutri bova že pisali trače. vendar ni bilo tako. zaprla je oči in naprava je začela piskati. zvoka nisem prenesla. zdravniki so hiteli in jo oživljali. jaz pa sem jo držala z a roko in molila. samo molila. nisemo ji mogli več pomagati. roxy je umrla. z odprtimi očmi. in te so mi govorile: vse bo v redu samo sanjaš. vse bo vredu....

next?
01. december 2011
NEXT
01. december 2011
Neeext!
01. december 2011
u65375
u65375
Next ! (:
01. december 2011
u20700
u20700
NEXT
01. december 2011
NEXT NEXT!!!!!!!!!!!!
01. december 2011
u31138
u31138
omg next!!
01. december 2011
next!
01. december 2011
u58396
u58396
next
02. december 2011
nexti k bm crknla tut jst če ne nextaš
02. december 2011
ok nextam ob ene osmih ks e morm učit. oblubm
03. december 2011
URA JE ŽE POL 9
03. december 2011
u20700
u20700
plis nextey
04. december 2011
že pišem.. aiia pa pišem še eno zgodbico: http://www.igre123.com/forum/tema/prevara-prek-sms-ja-fuck-you-skinny-girls/25985/1

zgodba:
obsedela sem v avtu. mama me je žalostno in prizadeto gledala. rabila sem čas. stopila sem iz avta in se razgledala po slabo osvetljeni in megljeni ulici. pogledala sem roxyjino hišo. ko sem prišla v hišo sem bila prepotena in mokra od solz. poklicala me je roxyjina mama. imela je tih in prestrašen glas kot bo vsak trenutek rekla: dylan! padla si na foro! vse najboljše! uspelo je, res si se prestrašila kajne? vendar ni rekla tega. rekla je da je roxy pustila pismo. odprla ga je. vendar ga ni mogla prebrati.najino skrivno pisavo samo midve poznava. rekla je naj pridem k njim. obula sem škornje, ki mi jih je za rojstni dan pustila roxy. bile so najnovejše ugice, posute z bleščicami. stekla sem čez cesto do hiše. mama me je čakala zunaj."vstopi". vstopila sem v slabo osvetlejn prostor. na mizi je bil roxyjin krožnik s katerega je jedla topli sendvič. mama ga ni pospravila. oče se ga ni drznil dotakniti. niti njena sestra janice. z njeno mamo sva odšli v njeno sobo. dala mi je pismo. bilo je krtako:

dylan: sledi dokazom in najdi morilca. mamo, očeta in janice pošlji na varno za toliko časa, dokler ne razrešiš tega. vendar previdno. zlij sez okolico in ne IZSTOPAJ! nikoli!

roxy

prevedla sem ga mami. šla je spakirat. sledi dokazom. kakšnimd dokazom. saj isem vedela kje naj zaačnem! in ne izstpoaj! kaj? saj roxy VE da jaz nikoli ne izstopam in sem bolj tiho. nekaj ni boli v redu. nekaj mi je pravilo, da te roxyjine besede nimajo pomena... next?
04. december 2011
u31138
u31138
next!!! omg supr pišš
05. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg